Opinie

  1. xiz ★☆☆☆☆

    Goście w nocy krzyczą i biegają po korytarzu, spać nie można, a recepcja jest nieczynna i nikt nie reaguje.

  2. Fc Klub Barcelona ★★★☆☆

    Na jedną noc ok. Trochę chłodno w pokoju.

  3. Rafał D ★★★★☆

    Pokoje są jak za tą cenę okej. Jak mógłbym się do czegoś doczepić Cieknąca słuchawka, brak gniazdka nad łóżkiem, brak wyłącznika światła w korytarzu. Brak rozkładanego stolika aby zjeść na dole , źle wykonane oświetlenie wyłączniki i włączniki bardzo ich dużo w różnych miejscach, migające oświetlenie z brak jakiegoś wieszaka , na plus ma pewno mały aneks , lodówka , spokojne miejsce , dobra pizza , dobra komunikacja , bardzo dobry parking ( trzeba uważać przy wjeździe bo jest wysoki próg )

  1. michalr22 ★★★★★

    Wszystko się zgadza, fajnie urządzony przytulny pokoik (apartament 12), pełne wyposażenie, nawet suszarka do włosów.. sypialnia na pięterku to dodatkowa atrakcja dla dzieci, parking bezpłatny tuż obok, zdecydowanie polecam super miejscówka

  2. KUBA SNEAKER ★☆☆☆☆

    1 wrażenie bardzo przyjazne czerwony dywan na starcie, ale już potem zaczynają się schody i nie zadowolenie. Kawa herbata miała być w cenie, kawy brak oraz kubków też. Dziurawe ściany. Okna nie można było otworzyć. Łóżka nie za bardzo wygodne jak i ustawienie łóżek beznadziejne. Ściany cienkie wszystko słychać co 2 pokój robi i mówi. Klimatyzator jest w pokoju pilota od niego brak. Nie polecam tutaj spać za takie pieniądze.choć nie ma pluskw. Ja jestem okropnie nie zadowolony. Hostel nie spełnił moich oczekiwań.

  3. Dawid Knappe ★☆☆☆☆

    Podczas noclegu w hotelu został ktoś uszkodził mój samochód na parkingu hotelowym, kamery parkingowe nie działają.

  1. Daniel Raszyk ★☆☆☆☆

    Pokoj apartament 2os, z osobnym wejsciem, anaksem kuchennym (w szafie) i własną łazienką: - na pierwszy rzut oka pokój bardzo ładny, jednak po kilku chwilach dostrzegamy obdrapane ściany i pozarywane tapety, gniazdka wiszące ze scian. Zdecydowanie pokoje już zapomniały swoje czasy świetności. - suszarka do włosów bez zabezpieczenia wirnika, tylko patrzeć jak wciąga włosy do środka przy drobnej nieuwadze - nie dało się doprosić o wymianę. Zwinąłem zabezpieczenie z suszarki w łazience ogólnodostępnej w części hostelowej i sam sobie zamontowałem w pokoju... - brudne sztućce w "aneksie", - ZIMNA WODA - więc nie wiem po co przepłacać za pokój z prywatną łazienką... - jedyny numer to numer do osoby zarządzającej kilkoma hotelami, która nie wie co się dzieje na miejscu, która nastepnie dzwoni do recepcjonistki na miejscu. Utrudnia to bardzo kontakt. - podczas sprzątania korytarze i schody zawalone brudną pościelą tak że podłogi nie widać, można się potknąć i spaść ze schodów. Ogólnie dramat! Szczerze nie polecam.

  2. Karol Chojnacki ★☆☆☆☆

    Nie polecam przy podróżach firmowych. Doproszenie się o fakturę graniczy z cudem. Dzwonię i dzwonię od kilku dni, a obiecanej faktury jak nie było, tak nie ma.

  3. Sylwia Waszak ★★★☆☆

    Obsługa bardzo miła . Jak na hostel w Warszawie jest tanio . Tylko że jest trochę niedociągnięć w naszym pokoju była brudna pościel i jednka jeżeli jest łóżko z materiału skaj to dobrze by było przetrzeć czymś mokrym przy sprzątaniu pokoju bo jednka ten brud zniechęca . Ale da radę przeżyć noc

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apart Lofts CAR FACTORY?

Apart Lofts CAR FACTORY znajduje się przy Jagiellońska 78, 03-301 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apart Lofts CAR FACTORY?

Można skontaktować się z Apart Lofts CAR FACTORY pod numerem +48 668 475 723

Jak można dotrzeć do Apart Lofts CAR FACTORY?

Do Apart Lofts CAR FACTORY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements