Opinie

  1. adam kowalski ★☆☆☆☆

    No niestey stało się i zmiana z 5 na 1 gwiazdke.. Od ok 2 lat zamawiałem pizze z dostawą do Babic... Zawsze było na czas zawsze pysznie i co... Dziś zamawiam poraz enty i Pani po konsultacjach informuje mnie ze na tą wieś nie dowodzą... Informuje że zamawiam u nich pizze od lat i zawsze było ok nigdy nie było problemu.... Pani konsultuje się z szefem i przekazuje informacje ze na tą wieś nie dowioza bo 8 km to za daleko... Nie pytając o zamówienie... No cóż.. 8 dużych pizz kwota łączna ponad 300 zł ( dodatki typu x ser x dodatki napoje).. Nie opłaca się za ponad 3 stówy... Chyba się prezesowi w główce pomieszalo.. Cóż czas stracić starego wiernego kiliena bo klient znajdzie sobie nową pizzerie z szacunkiem... Aha... Zawsze płaciłem za dostawę i zawsze kierowca 30 zł dostawal napiwku.. Od dziś nie polecam...

  2. Dorota Andrus ★☆☆☆☆

    Byłam mocno zaskoczona, kiedy dostałam dla dziecka taką porcję za 32 zł. Uważam to za przegięcie. Gdyby chociaż broniło się smakiem... 4 wysuszone maleńkie kawałeczki kurczaka, kilkanaście frytek i przeokrutnie słodka mizeria. Oprócz tego dania podawane były z tak dużą różnicą czasu, że pierwsi kończyli jeść, a drudzy jeszcze czekali na pizzę...

  3. Michał mefisto ★☆☆☆☆

    Nie radze zamawiać w tym miejscu Aperola ani lemoniady, aperol w smaku jak oranżada bez alkoholu bez gazu lemoniada to zwykła woda bez gazu i żadnego smaku. Pizza włoska i pizza polska bez żadnej różnicy pizzę włoską którą zamówiliśmy miała być na cienkim cieście a przyszła na grubym kompletnie nie przypominało to włoskiej pizzy a pizza Polska którą zamówiliśmy na grubym cieście miała takie samo ciasto jak pizza na włoskim cieście która miała być na cienkim. Osoba która podała się za właścicielkę była arogancka i nie przyjmuje krytyki odnośnie dań i napojów. Pani stwierdziła że jak nam nie smakuje możemy opuścić restaurację albo wezwie ochronę. Odradzam jakiekolwiek przyjście do tej restauracji

  1. Aśka G. ★☆☆☆☆

    Wielokrotnie brałam pizze na wynos, ostatnio nawet kilka dni temu, i na wynos zawsze wszystko jest ok, obsługa jest naprawdę miła. I pizza bardzo dobra. Ale po dzisiejszym dniu, nigdy więcej moja noga tam nie postanie. Klient który chce zjeść na miejscu, jest traktowany jak powietrze. Nie można było zamówić przy barze, tylko Pani kelnerka o czarnych włosach nas poinformowała że podejdzie do stolika. Kilkukrotnie była koło stolika ale udawała że nie widzi że ludzie chcą zamówić, a było takich stolików więcej, podkreślam, że też podejmowali próbę zamówienia w środku . 20 min czekaliśmy i to był błąd. Szkoda, bo zostaje niesmak i nie chce się więcej wracać w takie miejsce, nawet na wynos. Odp na komentarz: Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za ustosunkowanie się do mojej opinii. Proszę mi uwierzyć, że gdybym wiedziała że będę mogła złożyć zamówienie, to bym dalej czekała, skoro czekałam 20 min żeby tylko móc zamówić i niestety się nie udało. Ale widocznie Pani Kelnerka ma taką strategię, żeby klienci sami zrezygnowali. I nie tylko my mieliśmy takie zdanie. Widocznie informacje przekazywane przez obsługę nie są zgodne ze stanem faktycznym... Może warto w przyszłości przyjrzeć się bliżej pracy Kelnerów. A Pani Kelnerka się widocznie zestresowała, bo poinformowałam ją że wydam odpowiednią opinie, kiedy kolejny raz zbierała coś z pustych stolików olewając bez słowa klientów czekających na możliwość zamówienia, mimo, że każdemu z nas mówiła to samo przy ladzie. Nadmieniam, że 3 stoliki na zewnątrz chciały zamówić, pozostałe były puste. Może wystarczyło powiedzieć kiedy była obok, że zaraz zbierze zamówienia, na pewno bym poczekała, wiedząc że jest szansa.

  2. Michał Nowakowski ★★★★★

    Pyszny makaron carbonara, Pani Julka przesympatyczna, rzetelna i profesjonalna. Zrobiła makaron bez pieprzu tak jak prosiliśmy. Taka obsługa to skarb dla właściciela. Trzymam kciuki za dalszy rozwój a taka obsługa zachęca do częstszych odwiedzin. Dziękuję

  3. Diana ★★★☆☆

    Pizza bardzo dobra, ale ciasto wcale nie jest cienkie, na makaron czekaliśmy bardzo długo, zamówiliśmy 2 carbonary i 1 tagiatelle z łososiem. Obsługa mogłaby się trochę bardziej bardziej postarać, może wtedy zasłużyłaby na napiwek, kelnerka przyniosła tagiatelle, nie powiedziała co to, ani nie zapytała dla kogo, podała znajomemu, nikt nie zwrócił uwagi i finalnie zjedliśmy nie swoje dania, to może taki mały szczegół, no ale zabrakło czegoś od kelnerki, niestety makarony okazały się bardzo słone...

  1. GRIZZLY_PL ★☆☆☆☆

    Koło włoskiej pizzy to raczej nawet nie przechodzilście. Żebym wiedział kupił bym bochenek chleba w Biedronce i Polał sosem , na jedno by wyszło . Nie polecam!

  2. Andrzej Nowak ★★★★★

    Nie wiem kiedy dokładnie ale co najmniej od pół roku miejsce dzięki zmianom mebli i dekoracji podwyższyli swój standard, stało się bardziej przytulne a stoliki zostały oddzielone od siebie pół ściankami co zapewnia większą swobodę w rozmowach przy swoim stoliku. Poza jest zawsze dobrej jakości, surowce świeże obsługa kulturalna i w miarę szybka. W przypadku gdy nie uda nam się zjeść całej pizzy na miejscu można poprosić o pudełko i resztę zabrać do domu. Oczywiście można złożyć też zamówienie z dostawą do domu lub zamówić telefonicznie i samemu odebrać na miejscu. Na zdjęcie pizza pół na pół Parma i z łososiem, bardziej nam smakowała Parma.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Torino Ożarów Mazowiecki?

Pizzeria Torino Ożarów Mazowiecki znajduje się przy Marii Konopnickiej 12, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Torino Ożarów Mazowiecki?

Można skontaktować się z Pizzeria Torino Ożarów Mazowiecki pod numerem +48 506 305 799

Jak można dotrzeć do Pizzeria Torino Ożarów Mazowiecki?

Do Pizzeria Torino Ożarów Mazowiecki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements