Opinie

  1. Zuzanna Chudobska ★★☆☆☆

    Nie wiem jak ocenić ten obiekt. Gdybym wystawiała opinię po przyjeździe byłoby to 5/5. Pokój jednoosobowy był mały ale schludny, czysty i ciepły. Lokalizacja hostelu bardzo fajna, miła obsługa, łazienka ok. Naprawdę jak na hostel w zupełności wystarczająco. Niestety, dziś obudziłam się cała pogryziona przez pluskwy. Całe plecy, nogi w bolesnych ugryzieniach. Skończyło się na wizycie u lekarza, bo świąd jest nie do opisania, trudno nie zadrapać się na śmierć. To dla mnie zupełna dyskwalifikacja. Pluskwy to bardzo poważna sprawa i nikomu nie życzę takich pogryzień. Pozbycie się ich zajmuje dużo czasu i wymaga stosowania maści na receptę. Jedna noc w hostelu, a konsekwencje będą się za mną ciągnąć bardzo długo. Żałuję tego pobytu, ale nie cofnę czasu…

  2. Mathieu Swiss ★☆☆☆☆

    Skandal!!! W moim pokoju były pluskwy, drapałem sie cała noc myśląc ze to po prostu jest taki rodzaj pościeli. Gdy wstałem rano okazało sie ze mam ugryzienia pluskw na całym ciele!!!! To jest nie dopuszczalne!

  3. Halyna Berkyta ★★★★☆

    Polecam - czysta pościel, łazienki, centru miasta. Ręcznik za dodatkową opłatą. Z rzeczy na minus - skrzypiące łóżka i bardzo cienkie ściany.

  1. Piotr Grycuk ★☆☆☆☆

    Sam pokój jest średni da się przeżyć jedną noc. Łazienki to juz inna sprawa , brak papieru i brudne prysznice. W samym pokoju też słychac ludzi którzy już o 5 chodzą w dwiei strony. Hotel na najwyższym piętrze czyli 5. kod który sie dostaje nie dziala ani do drzwi do hotelu ani do pokoju. Sam pokój zamyka sie sam więc trzeba na to uważać lecz jeśli jest juz zapóźno na szczęście wystarczy zadzwonic. do obsługi która ci otworzy sam pokój

  2. anna Anna ★☆☆☆☆

    Okej, rozumiem — chcesz, żeby Twoja opinia na Booking jasno oddała frustrację, podkreśliła problem z zaklejonymi oknami, nieskuteczną klimatyzacją i brak informacji Bardzo słabe, że okna są zaklejone plastikiem i nie można normalnie przewietrzyć pokoju. Odpowiedź właściciela, że „jest klimatyzacja”, niewiele zmienia, to nie rozwiązuje problemu dusznego, zamkniętego powietrza, szczególnie w wieloosobowym pokoju. Pierwszego dnia klimatyzacja w ogóle nie działała, dopiero następnego została naprawiona, ale i tak nic to nie zmienia, okna wciąż są zlepione plastikiem, którego nie można usunąć. W praktyce można się tam poczuć jak w zamkniętej puszce, bez dostępu do świeżego powietrza. W opisie obiektu nie ma żadnej informacji o zaklejonych oknach to zdecydowany minus i coś, co powinno być jasno podane przed rezerwacją. -

  3. shoosners michael ★★★★★

    Czysto, schludnie, łóżka dość wygodne, pościel czysta, cały pokój zresztą też. Największy plus to mała kuchnia dostępna dla wszystkich a w niej kawa, herbata, ciastka, płatki, brakowało jedynie mleka co jest sporym minusem patrząc na to, że na oficjalnej stronie hostelu jest informacja, że mleko również jest dostępne za darmo dla gości. Łazienki dość czyste, chociaż drzwi do toalet miały zepsute zamki, największy minus to lokalizacja hostelu, o ile na zewnątrz jest wszystko dobrze oznaczone to aby się dostać do środka trzeba pokonać 4 piętra po dość stromych stopniach, brak jest również windy więc odwiedzić ten hostel nie mogą osoby poruszające się na wózku i osoby starsze lub ogólnie mówiąc osoby, które mają problemy z poruszaniem się, polecam ten hostel, tanie, schludne pokoje jak na samo centrum Warszawy :)

  1. Izabela Rutka ★★☆☆☆

    Wychodząc z hotelu po pobycie przewróciłam się przez zbyt strome i niezbyt bezpieczne schody. Sama klatka nie wygląda zbyt zachęcająco, wchodząc zaatakował mnie pies jednego z mieszkańców. Oprócz tego i skrzypiącej podłogi która w nocy budzi innych to za tą cenę jest okej

  2. Ewa Zajdel ★★★★★

    Świetna lokalizacja. W pokoju było czysto, były wygodne łóżka i dostęp do zamykanej szafki. Pani na recepcji bardzo miła, wszystko pokazała i wytłumaczyła.

  3. Mariusz Waclawik ★★★★☆

    Czysto, schludnie i można by powiedzieć że nie ma się do czego doczepić a jednak. Zarówno za pierwszym razem jak i za drugim razem rano brakowało mleka do płatków i bym tego nie zauważył gdyby Pani z recepcji nie powiedziała że rano się należą płatki z mlekiem na śniadanie. Przy drugim noclegu powiedziałem Pani że rano za pierwszym razem było brak tego mleka, a ona że po 22 wstawi do lodówki i rano będzie. Za pierwszym razem byłem na tym skromnym śniadaniu ok. 7 rano, za drugim ok. 6 i za każdym razem z takim samym efektem. Z tego co zauważyłem inni klienci się częstowali tym mlekiem do kawy, jeżeli obsługa wie doskonale że klienci wypijają to mleko wieczorem, to można wstawić te 2-3 kartony tego mleka więcej to raptem 7-10 zł. co przy 80zł./osobę nie powinno stanowić problemu. Ewentualnie można całkowicie zrezygnować z tego mleka i płatków i wówczas nie pozostanie niesmak. Ale i tak polecam tam nocleg.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AB Hostel?

AB Hostel znajduje się przy Tarczyńska 1, Ochota, 02-025 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AB Hostel?

Można skontaktować się z AB Hostel pod numerem +48 501 949 456

Jak można dotrzeć do AB Hostel?

Do AB Hostel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements