Opinie

  1. Jakub Olszewski ★★★★☆

    Bardzo solidny tani fryzjer. Możliwość przyjścia do fryzjera bez zapisu prosto z marszu. Jak byłem pierwszy z 6 lat temu - za strzyżenie męskie zapłaciłem 20 złotych. Po paru latach jest już 50 zł natomiast osobiście uważam, że to i tak dobra cena. Samo strzyżenie idzie szybko i przyjemnie. W lokalu jest czyściutko i nowocześnie, w środku panuje przyjemna atmosfera. Na mały minus możliwość płacenia wyłącznie gotówką, aczkolwiek obok lokalu znajduje się bankomat

  2. Aleksandra Jóźwiak ★★★★★

    Pani Wiktoria w salonie na Kondratowicza pełna profeska, świetnie zajęła się moimi włosami oraz samą mną. Pytania o to czy chce coś do picia, czy woda nie za zimna lub za ciepła, czy nie ciągnie za mocno a to co zrobiła z moimi włosami to bajka! Serdecznie polecam każdemu

  3. Paweł Wasiak ★☆☆☆☆

    Coś tam Pani pomachała przy mojej głowie nożyczkami ale żeby to było dobre cięcie to nie powiem. Po strzyżeniu moja fryzura wcale nie wygląda lepiej i chyba muszę odwiedzić fryzjera raz jeszcze-oczywiście nie ten salon! ;) Byłem pierwszy raz, skuszony opiniami, niestety nie mogę powiedzieć o tym miejscu nic dobrego, na pewno drugi raz nie odwiedzę-jeśli ktoś chce mieć dobrą fryzurę to niech unika tego przybytku

  1. Maxim Belov ★★★★★

    Pragnę podziękować za miłą atmosferę i nastrój. Dziewczyna, Karina, wykonała swoją pracę bardzo profesjonalnie. Dziękuję bardzo, wszystko mi się podobało. Polecam

  2. Marta Marczewska-Baltham ★★★★★

    Trafiłam przez przypadek i jestem mega zadowolona. Pani Olena, kosmetyczka , jest taka śliczna, że bez obaw oddałam się w jej ręce. Naturalna, piękna uroda idzie w parze z przemiłą aparycją. Profesjonalizm, delikatność i dokładność. Panie fryzjerki również fachowe, szybko i sprawnie zostałam obsłużona zgodnie z życzeniem. Ceny przystępne. Naprawdę polecam.

  3. Alyona Pylieva ★★☆☆☆

    Cześć , robiłam u Państwa manicure hybrydowy. Pani zaproponowała mi wzmocnić płytkę bazą kauczukową, na co się zgodziłam. Tak naprawdę żadnego wzmocnienia nie widać, paznokcie są miękkie, łamliwe . Na razie trzymają się, ale hybryda już odchodzi po tygodniu. Manicure został zrobiony bardzo szybko, skórki powycinane brzydko, na jednym paznokciu zalane lakierem (odrazu tego nie zauważyłam). Nie polecam! Taki manicure nie może kosztować 120 zł!

  1. Panna Laura ★★★☆☆

    Mam mieszane uczucia. Gdy weszłam do środka była spora kolejka oczekujących klientów, więc widać, że miejsce jest popularne. Niestety salon jest niewielki, nie ma miejsca by poczekać, usiąść (tylko dwa krzesła, a czekało 5 osób), powiesić kurtkę na wieszaku. Fryzjerki pracują non-stop, zapraszając jednego klienta po drugim. W trakcie mojej wizyty żadne z dwóch stanowisk nie zostało zdezynfekowane. Fryzjerki jedynie zamiotły włosy z podłogi i prosiły kolejną osobę. To na pewno do poprawy. Jestem bardzo zadowolona z fryzury i współpracy z fryzjerką. Ceny też atrakcyjne. Niestety ten brak higieny mnie zniechęcił do ponownych odwiedzin.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA?

TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA znajduje się przy Ludwika Kondratowicza 11/lok U2, 03-242 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA?

Można skontaktować się z TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA pod numerem +48 576 397 579

Jak można dotrzeć do TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA?

Do TOP FRYZJER & TOP KOSMETYKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements