Opinie

  1. J. Tabaka ★★★★★

    Dobra lokalizacja, mają swój parking, w tym samym budynku sklep spożywczy. W pokojach ciepło, czysto, ciepła woda pod prysznicem no i ceny zdecydowanie rozsądne w moim odczuciu. Polecam

  2. Maja Domanus ★★☆☆☆

    Ogólnie git ale pani do której się kontaktowaliśmy strasznie nie miła nie profesjonalna. Pokoje ujdą w tłumie nic specjalnego za taką cenę git

  3. Przeprowadzki-Marmad Marek Madalski ★★★★★

    Miły klimat , czysty pokój ,czysta i schludna toaleta z ciepłą wodą .Czego chcieć więcej dla zmęczonego wędrowca w tej rozsądnej cenie , jeżeli przyjeżdża się bez zapowiedzi po 20 minutach . I ten sklep z regionalnymi wyrobami świeżą uwędzona kiełbasą , miodzio Polecam

  1. Natalia Krupa ★☆☆☆☆

    Byliśmy tu z chłopakiem 2 noce, z prysznica śmierdzi jajkiem, kaloryfery nie działają a obsługa to jakieś dno. O godzinie 15, 2 grudnia 2024 roku zapukano do pokoju, chłopaka nie było więc nie otworzyłam ale to nie był dla nich problem, wszedł mężczyzna kiedy ja leżałam nago na łóżku i mówi pretensjonalnie że muszę w tym momencie zejść zapłacić. Odpowiedziałam że chłopak zapłaci jak wróci i że chcieliśmy zapłacić wczoraj ale nikogo nie było w recepcji cały dzień i czy mógłby opuścić pokój bo jestem bez ubrań. Dostałam na to odpowiedź że nie opuści pokoju i jego nie interesuje w jakim stanie jestem i mam zapłacić w tym momencie. Powtórzyłam prośbę o opuszczenie pokoju i dodałam że jak się ubiorę to wyjdę wszystko ustalić. Po raz kolejny nie zostałam wysłuchana więc powiedziałam że jest to bardzo nie kulturalne i nie na miejscu, wyśmiał mnie i poszedł po Panią która nazwała mnie histeryczką, kazała zapłacić za dobę więcej i zostaliśmy wyproszeni z hotelu. Będę się trzymać od tego miejsca jak najdalej

  2. Wojtek Zyła ★☆☆☆☆

    Pokój nie posprzątany. W łazience musiał ktoś palić ponieważ w umywalce popiół. Pościel nie zmieniona. Kabina prysznicowa nieszczelna. Zasieg tragedia. Nawet na podłodze kapsel. Obsługa za to bardzo miła, to muszę przyznać. Na nocowanie niestety nie polecam.

  3. Bartek Antolik ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka bo woda jebie zgnitym jajem albo szambem trudno określić, łazienki zapuszczone, ściany brudne, wszędzie śmierdzi dymem z papierosów, pościel nie zmieniona śmierdząca potem . 3:50 rano fachowiec zaczyna remont na dole nie dając spać ,ma w dupie ciszę nocną w gorszej norze nie byłem nie polecam

  1. Julia Kalińska ★☆☆☆☆

    Pokoje są czyste i jest tu dobry dojazd. To jedyne plusy. Woda śmierdzi tak metalem, że nie da się rąk umyć ani zrobić herbaty. Wszystko tutaj słychać, zarówno awantury jak i chrapanie z pokoju za ścianą. Jest grzane w nocy, ale warto mieć gruby polar, bo nie jest wystarczająco ciepło. Wszędzie śmierdzi papierosami lub stęchlizną. Gdybym miała wybór nigdy bym tu nie przyjechała.

  2. Tomasz Hałupka ★★☆☆☆

    W łazience przeciekający prysznic , po kąpieli całą łazienka pływa . Obiadokolacja na 4 gwiazdki , ale śniadanie to już tragedia . Pomyłki przy wystawianiu faktury . Ogólnie słabo

  3. JeRRy JeRRy ★★☆☆☆

    Dwie gwiazdki to tylko ze względu na obsługę, nieprzyjemny zapach łazienka nie posprzątana przed przyjazdem słuchawki prysznicowe zakamienione i od godziny 4 hałas w hotelu (przesuwanie, stukanie...) Obsługa bardzo miła jedzenie też dobre jak za te pieniądze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zajazd "Kalwados"?

Zajazd "Kalwados" znajduje się przy Aleja Jana Pawła II 23, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zajazd "Kalwados"?

Można skontaktować się z Zajazd "Kalwados" pod numerem +48 511 519 416

Jak można dotrzeć do Zajazd "Kalwados"?

Do Zajazd "Kalwados" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements