Opinie

  1. Adrianna Remiszewska ★★★★★

    Najlepsza fryzjerka jaką w życiu spotkałam. Swojego fryzjera szukałam 10 lat w Warszawie, super fryzjer i stylista zarazem podchodząc bardzo indywidualnie do każdego klienta. Wracam z ogromną przyjemnością i każdemu serdecznie polecam bo to najlepszy fryzjer w Warszawie ♥️

  2. Katarzyna Tybuś ★☆☆☆☆

    W salonie miałam wykonywany manicure hybrydowy. Przestrzegam przed tym miejscem. Pani nie stosuje odpowiednich środków higieny. Miejsce jest brudne. Sposób ściągania i wykonania hybrydy świadczy o braku jakiegokolwiek profesjonalizmu. Manicure nie wytrzymał nawet tygodnia ale najgorsze jest to że przez ponad miesiąc musiałam regenerować paznokcie które zostały całkowicie zniszczone.

  3. Daria Niemiec ★★★☆☆

    obsłga średnia bym powiedziała, to nie tędy droga by uważać się za lepszą i ładniejszą

  1. Rufiarz po godzinach ★★★★★

    Bardzo miła obsługa! Szlam po mieście i moje włosy się jakoś skręciły więc podeszłam i się spytałam czy mogą mi grzywkę wyprostować i Panie zrobiły to za darmo! Bardzo polecam! Miejsce też jest bardzo ładne w środku!

  2. Julia ★★★★★

    Bardzo lubię to miejsce. Byłam u wielu fryzjerów, ale stąd zawsze wychodzę zadowolona. Ceny są typowe dla centrum Warszawy, ale warto czasem do jakiejś usługi dopłacić i wyjść z zadbanymi włosami i wrócić po pół roku, niż co miesiąc jeździć gdzieś indziej. Minusy: - Nie ma parkingu. Musisz dodatkowo zapłacić za parking miejski. Korzystałam tylko z usług fryzjerskich.

  3. Sylwia S ★★★☆☆

    Zrobienie hybrydy ok, po tygodniu nadal ładnie - zdj. Poniżej Ale niestety brudno... Nie są wymieniane podkłady , które powinny być jednorazowe i lampa też cała brudna i to widać...

  1. Magda T ★☆☆☆☆

    Totalny brak profesjonalizmu. Wcześniej byłam w tym salonie na makijażu jakiś czas temu i było wszystko ok. Natomiast to, co dzisiaj zrobił ten salon niestety skreśla go w moich oczach zupełnie. Moja wizyta została anulowana poprzez booksy w momencie gdy byłam już w drodze do salonu! Dobrze, że akurat zerknęłam na telefon, bo równie dobrze mogłam już przebyć całą godzinną drogę do salonu, żeby na miejscu się tego dowiedzieć....Zero telefonicznego kontaktu z klientem, żeby wyjaśnić sytuację proaktywnie. Sama musiałam zadzwonić do salonu i dowiedzieć się, czemu odwołano moją wizytę z tak krótkim wyprzedzeniem. Pani z pretensją w głosie powiedziała, że booksy mi automatycznie zaakceptowało wizytę, a ona mi odwołała bo mają już komplet. Po co w takim razie publikujecie terminy na booksy?!?! Rada: 1. Ogarnijcie swój system rezerwacji 2. Jak już zdarzy się wpadka, to miejcie odwagę zadzwonić do klienta i przyznać się do błędu. W tym salonie chyba nie pracują małe dzieci.... Słowo przepraszam jeszcze nikogo nie zabiło. NIE POLECAM

  2. Anna Majcher ★★★★☆

    Miło i profesjonalnie. Raczej wrócę. Ekologiczne farby Bardzo ładny wystrój. Trochę trudno znaleść ale bez tragedii

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres The Girls Beauty Bar?

The Girls Beauty Bar znajduje się przy Bielańska 4/lokal 3, 00-085 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do The Girls Beauty Bar?

Można skontaktować się z The Girls Beauty Bar pod numerem +48 731 772 279

Jak można dotrzeć do The Girls Beauty Bar?

Do The Girls Beauty Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements