Opinie

  1. Weronika Laskowska ★★★★★

    Skuszona dobrą reklamą na instagramie trafiłam do salonu Ivy. Pani Luiza fachowo i konkretnie opisała dokladnie co planuje zrobić z moimi włosami, a że nie mialam pomysłu co zrobić to spodobało mi się, że pani fryzjerka przejęła inicjatywę i doradziła, co będzie najlepsze dla moich włosów. Zdecydowane cięcie i sprawność w strzyżeniu, więc po 30 minutach wyszłam ze świetną fryzurą, lekką i naturalną. Polecam!

  2. Magdalena Orzeł ★☆☆☆☆

    Jestem niestety rozczarowana wizytą. Byłam zapisana do Pana Darka, ale gdy przyszłam powiedziano mi, że usługę wykona Pani (przepraszam nie pamiętam imienia). Byłam u Państwa pierwszy raz, więc nie kojarzyłam fryzjerów, a tym bardziej zasad, ale jeżeli umawiam się do konkretnej osoby to oczekuję, że to ona będzie usługę przeprowadzała. Niniejsza pani była bardzo młoda i zdecydowanie, po prędkości pracy i wypowiedziach, wyglądała na praktykantkę, a nie profesjonalnego fryzjera. Pani odpowiadała na moje propozycje, że się czegoś nie da, że to będzie źle wyglądać, że tak nie powinno się robić, choć od lat właśnie tak mam włosy farbowane i stylizowane. Wtedy wkroczył Pan Darek próbował ratować atmosferę. Pomógł w robieniu koloryzacji, ale i tak wyszłam z innym dużo ciemniejszym kolorem, krzywo przyciętymi włosami (strzyżenie tej Pani to dramat!!!), a kolor na tyle głowy jest zdecydowanie różny od boków i przodu, bo tył robiła Pani, a pozostałą część Pan Darek :/ Od usługi za prawie 700 zł spodziewałabym się jednak czegoś więcej. Dawno tak nie byłam zawiedziona.

  3. Alicja Tomaszczyk ★★★★★

    Po dwóch latach poszukiwań, znalazłam IDEALNEGO fryzjera w Warszawie. Tu się zgadza wszystko- jakość usługi, produkty, profesjonalizm, dbanie o klienta w każdym aspekcie, stosunek jakości do ceny! Serdecznie polecam!

  1. Ewelina Kowalska ★☆☆☆☆

    Szczerze nie polecam! Korzystałam z pakietu srebrnego, w którym powinnam otrzymać botox, strzyżenie, modelowanie i hollywood styling ale bardzo nie polecam. Efekt zabiegu był taki, że po 20 minutach fryzura się rozleciała (zdjęcie w płaszczu). Zgłosiłam reklamację zarówno na loki jak i cięcie włosów ponieważ wykonano strzyżenie maszynką na prosto, a prosiłam o coś na kształt boba. Kolejnego dnia po upłynięciu zalecanych 24h, umyłam włosy. Okazało się, że po "botoxie" nie ma śladu, a wręcz włosy są matowe i bardziej napuszone niż wcześniej. Cięcie po poprawce to koszmar. Włosy są pocieniowane aż do połowy ich długości, krzywo, dolna część zawija się na zewnątrz, a górna, przez tak wysokie cieniowanie, do wewnątrz. Ponownie zgłosiłam reklamacje z prośbą o zwrot pieniędzy jednak otrzymałam jedynie propozycje ponownej wizyty. Myślę, że dwie szanse, które salon ode mnie otrzymał są wystarczające, trzeci raz nie przyjdę ponieważ boję się już o moje włosy. Dodatkowo wrzucam zdjęcie loków jeszcze w salonie... zdecydowanie nie wyglądają jak na ich instagramowych relacjach i reklamach. Są strasznie zalepione i po prostu brzydkie.

  2. Katarzyna Wlaźlak ★★★★★

    Pierwszy raz miałam przyjemność skorzystać z usług Ivy Beauty&Bubbles i na pewno tu wrócę. W końcu znalazłam salon dla siebie na mapie Warszawy. Na powitanie do wyboru prosecco/kawa/herbata. Przesympatyczna atmosfera, profesjonalne doradztwo i stylizacja to największe zalety. Spotkałam tu prawdziwych pasjonatów fryzjerstwa :) Mariola cudownie wystylizowała moje włosy i zadbała o każdy szczegół. Pomeranian Tiffany przesłodka. Pozdrowienia dla całego zespołu i do zobaczenia następnym razem :)

  3. Patrycja Hanc ★★★★★

    Miałam przyjemność korzystać z usług pakietu złotego - czyli farbowanie, strzyżenie i botox. Jestem zachwycona efektem, atmosferą w salonie oraz podejściem do klienta. Bardzo polecam ten salon a przede wszystkim Pana Dawida ❤️

  1. agata kuna ★★★★★

    Nie zastanawiaj się czy iść do IVY trafiłam przypadkiem , jestem zachwycona i zakochana w tym miejscu, obiecuje że będę do Was wracać, Stylistka Marcelina zaczarowała moje włosy, są lśniące jak nigdy ... Nie mogę przestać ich miziac a w salonie byłam 3 dni temu ,efekt nadal jest !mimo deszczu włosy są proste. Wybrałam srebrny pakiet i powiem Wam że jestem mamą 2 dzieci i te chwile tylko dla mnie zdążają się bardzo sporadycznie ale poczułam ta moc i nie odpuszczę !! Miałam wrażenie że ludzie na ulicy bardziej zwracają na mnie uwagę !!! Przystojniaki a ja dumna że to ja i wiem że tak już zostanie nie odpuszczę ... Wracam za 4ry tygodnie Marcelina szykuj się idę do Ciebie masz moc w swoich dłoniach!! Pozdrawiam całym serduchem!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres IVY BEAUTY&BUBBLES WARSAW DUBAI?

IVY BEAUTY&BUBBLES WARSAW DUBAI znajduje się przy Emilii Plater 47, 00-118 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do IVY BEAUTY&BUBBLES WARSAW DUBAI?

Można skontaktować się z IVY BEAUTY&BUBBLES WARSAW DUBAI pod numerem +48 733 010 733

Jak można dotrzeć do IVY BEAUTY&BUBBLES WARSAW DUBAI?

Do IVY BEAUTY&BUBBLES WARSAW DUBAI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements