Opinie

  1. M B ★★★★★

    Mały sklepik z mnóstwem potrzebnych artykułów - niedostępnych w innych zoologicznych sklepach stacjonarnych. Produkty do higieny psiej jamy ustnej mają naprawdę skuteczne nawet przy zastarzałym kamieniu . Obsługa zawsze chętnie pomaga i doradza. Ceny konkurencyjne i naprawdę duży wybór. :) Polecam

  2. Helena Sadowska ★☆☆☆☆

    Gekon orzęsiony (odmiana red dalmatian) przebywa w skandalicznych warunkach. Gad jest umieszczony w terrarium zbyt małym dla osobnika młodocianego, a co dopiero dorosłego - nie zapewnia ono przestrzeni do wspinaczki i jakiejkolwiek przestrzeni w ogóle! Zważywszy na fakt, że sklep oferuje lepsze pod względem wymiarów terraria, jak i dekoracje korkowe, które orzęski bardzo lubią, to decyzja o umieszczenia gekona w nieprzystosowanym dla niego zbiorniku jest dla mnie zwyczajnie niezrozumiała. Szkoda gekona i tyle :(

  3. Ewa N. ★☆☆☆☆

    Chcieliśmy kupić dziś saszetki dla kota, te co zawsze. Niestety roleta sklepowa była już prawie zamknięta, pomimo tego,że sklep powinien być otwarty jeszcze 7minut (wiem,bo sprawdziłam przed wejściem do sklepu). To by były bardzo szybkie zakupy,jednak ton Pani za kasą sprawił,że to nasze ostatnie odwiedziny. Już nie będzie musiała nas nigdy obsługiwać. W dzisiejszych czasach, w dobie konkurencji i internetu zamykanie przed czasem i mówienie do klientów tonem z PRL-u "szybko" jest nie do przyjęcia.

  1. Adam Clinton ★☆☆☆☆

    Sprzedają chore ryby. Kupiłem 10 ryb, po dwóch dniach połowa martwa. Twierdzą, że to nie ich wina pomimo zdjęć, a jak im pokazałem w ich akwarium, że u nich tak samo chore to twierdzą, że tak mam rację ale i tak nie oddadzą pieniędzy i żebym wszystkie wyrzucił bo to nieuleczalna choroba i wyczyścił akwarium. Koszmar, to był ostatni zakup w tym sklepie. Mniej niż zero.

  2. Daniel Woźniak ★★★★★

    Cenowo jak wszędzie, spory wybór asortymentu, ale akfarystycznie jeden lepszych, korzenie mega, zawsze idzie cos znaleźć.

  3. Angela Rosińska ★★★★★

    Sklep świetnie zaopatrzony. Wysoka jakość produktów jak i obsługa. Duża wiedza odnośnie zwierzaczków jak i sprzedawanych produktów.

  1. Przemek Piotrowski ★★★★★

    Solidna firma zarówno dziewczyny i mężczyźni pracujący w firmie kompetentni szanujący klienta zawsze wyciągną pomocna dłoń do człowieka doradza co do zwierząt i produktów dla pupili uśmiechnięci przyjaźni ludzie życzliwi z klasa po prostu wchodzi się do sklepu i aż kipi pozytywna energia sklep bardzo zadbany zwierzęta maja zapewniona najlepsza opiekę zdobyta przez wiedzę i doświadczenie personelu oferują także możliwość adopcji zwierząt, tacy pracownicy to po prostu nadzieja i skarb na szczęście waszego pupila polecam z całego serca sklep Aquarius na Głebockiej 15 bo to czysta przyjemność z zakupów i fachowego doradztwa pozdrawiam Przemek Piotrowski

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Aquarius?

Aquarius znajduje się przy Głębocka 15, 03-287 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Aquarius?

Można skontaktować się z Aquarius pod numerem +48 226 142 210

Jak można dotrzeć do Aquarius?

Do Aquarius można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements