Opinie

  1. Agnieszka Daruk ★☆☆☆☆

    Dramat. Przyszlam na manicure hybrydowy po wejściu uderzył tak okropny zapach akrylu, że podziwiam panie tam pracujące i wdychające tę truciznę. Nie dało się oddychać. Zero wentylacji. Opóźnienie 15 minut, które spędziłam na zewnątrz. Po powrocie do salonu zrezygnowałam z usługi. Pani zaproponowała ze zdziwieniem "to najwyżej drzwi trzeba otworzyć...albo klimatyzację włączyć. Okna nie możemy otworzyć". Tydzień czekałam na wizytę, ale nie wyobrażam sobie spędzenia ponad godziny w pomieszczeniu, które nie było wietrzone caly dzień (a byłam wieczorem).

  2. Blublan danna ★☆☆☆☆

    Dezynfekcja i sterylizacja  w tym salonie kuleje. Byłam na manicurze kilka razy i zawsze widziałam to samo dlatego już więcej nie pójdę. Stanowisko pracy po poprzedniej klientce nie zostało chociażby przetarte z pyłu. Nowy klient musi siedzieć w pyle po poprzedniej klientce. Dłonie dezynfekowała mi przed zabiegiem zawsze tylko jedna Pani, pozostałe nigdy. Na poprzedniej wizycie zauważyłam, ze jedna z manikiurzystek nie wymieniła w frezarce frezów po poprzedniej klientce a zaprosiła już nową i tymi samymi frezami ją obsługiwała. Ściereczki również po poprzedniej klientce nie zmieniła. Stwierdziłam, ze może nie zauważyłam wymiany i na kolejnej wizycie się przyjrzę. Ostatnio to znaczy 17.12 zrobiła to samo. Mam nadzieję, że zarówno ja jak i Panie obsługiwane narzędziami jak się okazuje wielokrotnego użytku nie zostały niczym zarażone. Chociaż do wykonania usługi się nie przyczepie, Panie ładnie malują paznokcie to pod względem sterylności salon ten mnie zawiódł.

  3. karolina bajuk ★☆☆☆☆

    Poszłam do salonu na podcięcie grzywki i co tu dużo mówić wyglądam po prostu fatalnie... Została ścięta za krótko i na prosto, a poleczenie prostej grzywki z pozostałymi włosami fryzjerka nazywa spełnieniem moich wymagań, czyli przydługą grzywką z opcją układania na różne strony i błaganiem, aby grzywka nie była prosta. Mało znacząca usługa, a niestety wykonana beznadziejnie. Nie polecam!

  1. Magdalena Kolasińska ★★★★★

    Polecam serdecznie panią Kasię fryzjerkę oraz kosmetolog p. Renata, obie panie bardzo profesjonalnie podeszły do tematu, bez wątpienia profesjonalnie wykonane usługi: doradztwo w wyborze kosmetyków do pielęgnacji, wykonania zabiegu, wsłuchanie się w moje potrzeby oraz dobór fryzury. Polecam serdecznie ❤️

  2. M ★★★★★

    Z czystym sercem mogę polecić salon! Pani Monika (kosmetyczka) rewelacyjnie zajmuje się brwiami oraz zabiegami na twarz, przy tym jest bardzo ciepła osobą. Z paznokci (robię hybrydę) również jestem bardzo zadowolona, długo się trzymają, duży wybór kolorów, jakoś na najwyższym poziomie. Z usług fryzjerskich nie korzystałam osobiście, ale chodzi do Pań mój mąż i bardzo sobie chwali :) Pomimo tak dużej konkurencji obok, nie widzę aby salon narzekał na brak klientów (nie jest łatwo umówić się z dnia na dzień ;)). Bardzo polecam, mój ulubiony salon w okolicy, tak trzymać!

  3. Marcin Krajewski ★★★★★

    Byłem w salonie na strzyżeniu męskim. Mogę z czystym sumieniem polecić. Włosy ostrzyżone bardzo ładnie, świetna atmosfera, przystępne ceny. Polecam Panią Basię, super fachowiec i przemiła osoba :) Na pewno tu wrócę!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bello Piede - Salon Piękności?

Bello Piede - Salon Piękności znajduje się przy Jana Kowalczyka 1/u6, 03-193 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bello Piede - Salon Piękności?

Można skontaktować się z Bello Piede - Salon Piękności pod numerem +48 533 800 234

Jak można dotrzeć do Bello Piede - Salon Piękności?

Do Bello Piede - Salon Piękności można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements