Pyszne jedzenie,super obsługa, duża przestrzeń, klimatyczny przyjemny wystrój, dość duży parking,obok plaży nad Zegrzem,dla niepełnosprawnych też wygodne miejsce. Bardzo polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Regina Przybyłowicz ★★★★★
-
Aneta ★★★☆☆
Jedzenie mocno średnie ( golonka niedogotowana) smaczna kapusta zasmażana podawana do golonki. Obsługa mocno średnia. Czy polecam, to miejsce ? Za to czyte toalety ;) Niestety, ale nie.
-
Gabriela Orłowska ★★★★★
Bardzo smaczna kaczka w sosie żurawinowym, bardzo miły Pan kelner. Ogólnie smacznie i przyjemnie
-
Piotr Pękala ★★★★★
Piękne miejsce. Cudowny klimat karczmy, a do tego bardzo dobre jedzenie. Odwiedzałem karczmę w lato (wielki ogród z placem zabaw dla dzieci) i w zimę (ogromna, pięknie wystrojona przestrzeń w budynku). Polecam bez wahania.
-
Jakub J ★★★★★
Smaczne, duże porcje, bardzo estetycznie podane. Sam lokal odświeżony, jaśniejszy. Zmiana właściciela i szefa z pewnością wyszła na dobre.
-
Marek Patalas ★★★★★
Bardzo fajnie wystylizowany lokal. Nad wejściem znajduje się model wozu, nie odbiegający od oryginału. Byliśmy dwukrotnie . Na walentynki 2019, bardzo dobry placek po węgiersku oraz dobra kaczka z kluskami śląskimi. Drugi raz trafiliśmy wraz ze znajomymi, na imprezę halloweenową. Wstęp wolny, ale tylu pozytywnie zakręconych, poprzebieranych ludzi już dawno nie spotkaliśmy w jednym miejscu. Muzyka dyskdżokej, umiejący dostosować do klientów.
-
Karol P ★☆☆☆☆
DRAMAT Było to najgorsze doświadczenie kulinarne ostatnich kilku lat. Zacznijmy od przystawki, na którą zamówiliśmy śledzie. Podano słoiczek ze śledziami oraz masło. I to byłoby na tyle.... Na pytanie czy można otrzymać pieczywo i do czego zostało w związku z tym podane masło skoro nie ma pieczywa, roztropna kelnerka odpowiedziała, że pieczywo się skończyło i ona nie wie co mamy zrobić z masłem. Serio, tak powiedziała! Postanowiliśmy oddać to danie ale kelner "stanął na głowie" i po 10 minutach przyniósł dwie gorące i mocno podejrzane bułeczki zapewniając, że zostały specjalne dla nas wypieczone. Oczywiście przyniósł je wraz z drugim daniem. Tak więc na stole znalazły się śledzie z roztopionym już masłem oraz spalone pierogi, które ktoś z ogromną wyobraźnią śmiał nazwać ruskimi. Danie to było nie do zjedzenia, w związku z tym niedojedzone pozostawiliśmy na stole. Aha. Jeszcze była zupka. Zielona breja, którą w karcie nazywa się kremem z brokułów była jedną z najgorszych zup jaką kiedykolwiek postawiono przed nami na stole. Koniec znęcania się nad tym miejscem, choć rachunek w wysokości 80 zł boli do tej pory. Tu nie ma co się bawić w Magdę Gessler i trzeba po prostu powiedzieć jedno: to miejsce trzeba absolutnie omijać!
-
Daniel F. ★★☆☆☆
Dwie gwiazdki jedynie za dobrą lokalizację, duży parking i ogólny wygląd zewnętrzny... reszta to kompletna porażka. Jedzenie niedoprawione, jałowe, sos rozwodniony. Poza tym dostałem uszczerbiony talerz, zaśniedziałe sztućce i niedomyte szklanki. Ogólnie zaniedbane i brudne miejsce. Nad głowami gości spożywających posiłki na zewnątrz wiszą czarne pajęczyny. Obsługa miła ale kompletnie niezorientowana w menu i sprawiająca wrażenie jakby bała się gości.
-
Lidia Sękowska ★★★☆☆
Mały parking, wystrój wnętrza hym ciężko mi określić gdyż mam mieszane uczucia. Smaczny rosół jednak pierogi już nie zjadliwe. Wybór dań w karcie jal dla mnie średni. Pani która nas obsługiwała bardzo miła zakres cen zróżnicowany. Długi czas oczekiwania na wydanie jedzenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Karczma Klepisko?
Karczma Klepisko znajduje się przy Zegrzyńska 10A, 05-126 Nieporęt, Polska
Jaki jest numer telefonu do Karczma Klepisko?
Można skontaktować się z Karczma Klepisko pod numerem +48 227 723 010
Jak można dotrzeć do Karczma Klepisko?
Do Karczma Klepisko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku