Robiłam paznokcie na ślub, wyszło przepięknie, elegancko i romantycznie. Pani Lucynka słuchała uważnie moich uwag, jednocześnie miała super pomysły. a przy tym potrafiła mnie uspokoić, sprawić że się zrelaksowałam w tym stresującym czasie. POLECAM z pełnym przekonaniem!
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna B ★★★★★
-
Karinka Karinka ★★★★★
Byłam na makijażu permanentnym brwi u Pani Anetki. Wykonanie super. Polecam ♡
-
Nataliia Dubrovska ★★★★★
Gorąco polecam to miejsce i manicure w wykonaniu Pani Lucynki.Juz dawno nie miałam tak pięknych paznokci. Zmieniam swój salon na Ekipa Beauty ....Polecam gorąco
-
Lidia Zapolska ★★★★★
Z całego serducha polecam p. Anetę Styś ❤️ wykonała makijaż permanentny brwi. 14.11 mialam wykonamy makijaż, a po 3 tyg.korekta.Teraz brwi są już w pełni wygojone a efekt wiarygodny i jak dla mnie w pełni zadawalajacy. Mimo, że makijaż był wykonany w cenie promocyjnej, bez zawahania, wybrałabym się do salonu również za cenę regularną . No właśnie...do salonu. Środowisko pracy sterylne. P. Aneta poinformowała przed zabiegiem o możliwym dyskomforcie po np. Zaczerwienienie, uczucie ciągnięcia skóry do czasu wygojenia lub swędzenia oraz o tym jak pielęgnować tatuaż podczas procesu gojenia. Mila przyjazna atmosfera podczas zabiegu. Super lokalizacja. Polecam i wrócę na makijaż ust do P.Anetki bo ma serce, do tego co robi.
-
Lidka ★★★★★
Z całego serducha polecam p. Anetę Styś ❤️ wykonała makijaż permanentny brwi. 14.11 mialam wykonamy makijaż, a po 3 tyg.korekta.Teraz brwi są już w pełni wygojone a efekt wiarygodny i jak dla mnie w pełni zadawalajacy. Mimo, że makijaż był wykonany w cenie promocyjnej, bez zawahania, wybrałabym się do salonu również za cenę regularną . No właśnie...do salonu. Środowisko pracy sterylne. P. Aneta poinformowała przed zabiegiem o możliwym dyskomforcie po np. Zaczerwienienie, uczucie ciągnięcia skóry do czasu wygojenia lub swędzenia oraz o tym jak pielęgnować tatuaż podczas procesu gojenia. Mila przyjazna atmosfera podczas zabiegu. Super lokalizacja. Polecam i wrócę na makijaż ust do P.Anetki bo ma serce, do tego co robi.
-
Monika Łaskawska ★★★★★
Wielkie wyrazy uznania i podziękowania dla Pani Lucyny. Doświadczyłam wyjątkowej i profesjonalnej obsługi w Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny (goszcząc w stolicy) Sytuacja była wyjątkowa, bo uszkodziłam paznokieć na kilkanaście godzin przed wylotem z Warszawy na urlop. Pani Lucyna była na tyle wyrozumiała i pomocna, że przyjęła mnie po godzinie od kontaktu telefonicznego (jako jedyna z kilkunastu obdzwonionych warszawskich salonów) Jakość wykonanego zabiegu na bardzo wysokim poziomie, gdyż po 4 tygodniach paznokcie nadal wyglądają jak po wyjściu z salonu (w dodatku w przemiłej atmosferze) Pozostaje mi jedynie żałować, że nie mogę na co dzień korzystać z usług Salonu Pani Lucyny. Dziękuję i pozdrawiam, Monika.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny?
Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny znajduje się przy Grójecka 122, 02-367 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny?
Można skontaktować się z Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny pod numerem +48 503 714 799
Jak można dotrzeć do Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny?
Do Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku