Opinie

  1. Katarzyna B ★★★★★

    Robiłam paznokcie na ślub, wyszło przepięknie, elegancko i romantycznie. Pani Lucynka słuchała uważnie moich uwag, jednocześnie miała super pomysły. a przy tym potrafiła mnie uspokoić, sprawić że się zrelaksowałam w tym stresującym czasie. POLECAM z pełnym przekonaniem!

  2. Karinka Karinka ★★★★★

    Byłam na makijażu permanentnym brwi u Pani Anetki. Wykonanie super. Polecam ♡

  3. Nataliia Dubrovska ★★★★★

    Gorąco polecam to miejsce i manicure w wykonaniu Pani Lucynki.Juz dawno nie miałam tak pięknych paznokci. Zmieniam swój salon na Ekipa Beauty ....Polecam gorąco

  1. Lidia Zapolska ★★★★★

    Z całego serducha polecam p. Anetę Styś ❤️ wykonała makijaż permanentny brwi. 14.11 mialam wykonamy makijaż, a po 3 tyg.korekta.Teraz brwi są już w pełni wygojone a efekt wiarygodny i jak dla mnie w pełni zadawalajacy. Mimo, że makijaż był wykonany w cenie promocyjnej, bez zawahania, wybrałabym się do salonu również za cenę regularną . No właśnie...do salonu. Środowisko pracy sterylne. P. Aneta poinformowała przed zabiegiem o możliwym dyskomforcie po np. Zaczerwienienie, uczucie ciągnięcia skóry do czasu wygojenia lub swędzenia oraz o tym jak pielęgnować tatuaż podczas procesu gojenia. Mila przyjazna atmosfera podczas zabiegu. Super lokalizacja. Polecam i wrócę na makijaż ust do P.Anetki bo ma serce, do tego co robi.

  2. Lidka ★★★★★

    Z całego serducha polecam p. Anetę Styś ❤️ wykonała makijaż permanentny brwi. 14.11 mialam wykonamy makijaż, a po 3 tyg.korekta.Teraz brwi są już w pełni wygojone a efekt wiarygodny i jak dla mnie w pełni zadawalajacy. Mimo, że makijaż był wykonany w cenie promocyjnej, bez zawahania, wybrałabym się do salonu również za cenę regularną . No właśnie...do salonu. Środowisko pracy sterylne. P. Aneta poinformowała przed zabiegiem o możliwym dyskomforcie po np. Zaczerwienienie, uczucie ciągnięcia skóry do czasu wygojenia lub swędzenia oraz o tym jak pielęgnować tatuaż podczas procesu gojenia. Mila przyjazna atmosfera podczas zabiegu. Super lokalizacja. Polecam i wrócę na makijaż ust do P.Anetki bo ma serce, do tego co robi.

  3. Monika Łaskawska ★★★★★

    Wielkie wyrazy uznania i podziękowania dla Pani Lucyny. Doświadczyłam wyjątkowej i profesjonalnej obsługi w Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny (goszcząc w stolicy) Sytuacja była wyjątkowa, bo uszkodziłam paznokieć na kilkanaście godzin przed wylotem z Warszawy na urlop. Pani Lucyna była na tyle wyrozumiała i pomocna, że przyjęła mnie po godzinie od kontaktu telefonicznego (jako jedyna z kilkunastu obdzwonionych warszawskich salonów) Jakość wykonanego zabiegu na bardzo wysokim poziomie, gdyż po 4 tygodniach paznokcie nadal wyglądają jak po wyjściu z salonu (w dodatku w przemiłej atmosferze) Pozostaje mi jedynie żałować, że nie mogę na co dzień korzystać z usług Salonu Pani Lucyny. Dziękuję i pozdrawiam, Monika.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny?

Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny znajduje się przy Grójecka 122, 02-367 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny?

Można skontaktować się z Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny pod numerem +48 503 714 799

Jak można dotrzeć do Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny?

Do Ekipa Beauty Salon Kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements