Opinie

  1. Marlii ★☆☆☆☆

    Dziś kilka minut po zamknięciu chciałam popatrzeć sobie na szczurki niestety spotkałam się z czymś niedopuszczalnym… dwa małe szczurki leżące zdechłe a ich współlokatorzy sobie po nich chodzili, i widać było że szczurki nie mają oddechu. Brak mi słów jak ktoś z pracowników mógł tego nie zauważyć i dlaczego ktoś w ogóle doprowadził do takiej sytuacji.

  2. Sandra Czoboda ★☆☆☆☆

    Już drugi raz kupiłam produkt w Państwa sklepie i drugi raz jest on pełen robaków. Dziś to była tchawica suszona z nadzieniem, miała być na prezent, całe szczęście na czas się zorientowałam, że zaległy się w nim robaki. Ok dwa miesiące temu kupiłam żwirek dla kota kukurydziany, w domu okazało się że jest pełen moli. Zdecydowanie nie polecam oraz uważam że sprawę trzeba gdzieś zgłosić

  3. Natalia ★☆☆☆☆

    Zakupiliśmy chomika niecały tydzień temu, niestety nie dożył tygodnia. Maluch był zdecydowanie za mały, wyglądał jakby miał niecałe 4 tygodnie, przy zakupie nie poinformowano nas w jakim wieku jest chomik, przez co dzisiaj spotkała nas smutna niespodzianka. Przed zakupem pytajcie ile chomik ma tygodni.

  1. Rox Graf ★☆☆☆☆

    To co się dzieje w tym sklepie trzeba zgłaszać. Przeterminowane jedzenie dla zwierząt. Jeden z przykładów to karma dla psa Royal Canin w puszkach. Smaczki z serii churu bites tez po terminie. Sprawa zgłaszana pracownikom dwa tygodnie temu. Powiedzieli że zaraz to sprzątną z półek. Dzisiaj te same opakowania karmy dalej są na półce. Jak coś nie jest po terminie to często do terminu brakuje paru dni. Karmy weterynaryjne z serii Royal Canin hepatic mają datę do 14.09 i nie ma żadnego ostrzeżenia że produkt za dwa dni straci ważność. Daty są tak małe, że starsza osoba nie ma nawet szans ich przeczytać więc sklep powinien zadbać o świadome zakupy w ich sklepie. Wystarczy wejść do tego sklepu aby zobaczyć, że obsługa nie ogarnia. Towar dosłownie wylewa się z półek, ciężko przejść w tym bałaganie.

  2. Kasia Kwaśny ★★★★★

    Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. Wszystko czego potrzebujesz i rzeczy o których istnieniu nawet nie wiesz. Bardzo miła obsługa, widać że to ludzie z pasją. Ceny na niektóre produkty niższe niż u konkurencji.

  3. Marta Grabowska ★★★★★

    Świetny sklep, najlepszy sklep weterynaryjny jaki znam a znam wiele w Warszawie. Bogaty wybór towarów , obsługa bardzo miła i pomocna , zawsze są gotowi pomóc i doradzić. Mieszkam na Mokotowie ale jak czegoś nie ma w okolicy to jadę do Boksera i zawsze tam dostanę. Tak trzymać

  1. Jan Józef Pośnik (Janooop) ★★★★★

    Sklep ideał dla każdego miłośnika zwierząt. Obsługa profesjonalna i bardzo mila. Produktów tyle ze aż trudno uwierzyć. Ceny naprawdę konkurencyjne. Ale najważniejsze można zobaczyć dotknąć co często jest bardzo ważne.

  2. Monika Brzozowska ★★★★☆

    Dobra lokalizacja sklepu tuż przy wejściu do Centrum Szembeka od strony ulicy Zamienieckiej, szeroki asortyment i dobra ekspozycja produktów

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bokser-Zoo Centrum Szembeka - sklep zoologiczny?

Bokser-Zoo Centrum Szembeka - sklep zoologiczny znajduje się przy Zamieniecka 80/lok. 14, 04-158 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bokser-Zoo Centrum Szembeka - sklep zoologiczny?

Można skontaktować się z Bokser-Zoo Centrum Szembeka - sklep zoologiczny pod numerem +48 664 755 800

Jak można dotrzeć do Bokser-Zoo Centrum Szembeka - sklep zoologiczny?

Do Bokser-Zoo Centrum Szembeka - sklep zoologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements