Gorszej pizzy nie jadłam. Nie dość, że czekaliśmy na dostawę 1,45h to jeszcze ciasto gumowate, pizza tak tłusta, że opakowanie przesiąkło a sos pomidorowy to zwykły koncentrat. O ilości sosów w opakowaniu już nawet nie będę wspominać.
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna ★☆☆☆☆
-
Marcela Studzińska ★☆☆☆☆
Brak profesjonalnej obsługi i brak jakiegokolwiek zainteresowana wobec klienta. Wiadomo, że w niedzielę jak zamawia się, gdziekolwiek trzeba czekać. Jednak czekanie prawie 4 godziny na 1 duża pizze i 1 mała, to już przesada. Próby dodzwonienia się to nielada wyczyn. Po dłużej chwili ( 2 godzin) udało się dodzwonić i Pani poinformowała, że za 30 minut będzie u nas. Jednak po godzinie nadal jej nie było, kolejny telefon i czekanie. Zero poinfomowania klienta o stanie zamówienia. 1 kierowca na taką restauracje przy takiej ilosci zamówień jest niestosownym podejściem. Nie dość, iż tyle czekania to smak pizzy, nie zrekompensował ten czas. Nie wiadomo, czy to jest winna składników czy czegoś innego, jednak po zjedzeniu był nie smak.Oby to się nie odbiło na problemach żołądkowych. Nie polecam.
-
michał wesołowski ★★★★★
Bywałem tu wiele razy i za każdym razem nie oczekiwałem że dostanę jakoś wyjątkową pizzę. Po prostu kawał pizzy na cieście "chlebowym" i tyle. Wpaść i się najeść. W dniu dzisiejszym bardzo jestem zaskoczony jakością placka. Brzegi wyrośnięte, puszyste,puste w środku. Ciasto lekkie , dobrze wypieczone. Wyglądała bardzo apetycznie. Jedliśmy że smakiem. Polecam sprawdzić bo uważam że jest lepiej jak kiedyś. Pozdrawiam
-
Agata ★★★☆☆
Lokal trochę zaniedbany, zakurzona duża ilość bibelotów wiszących na ścianach, trochę lepiące stoły. Restauracja z franszyzą, lecz niestety trzeba uważać, bo menu w każdym lokalu się różni, tu na przykład pierwszy raz spotkałam się z tym by WIEJSKI GANGSTER był z zielonym papryczkami i tabasco! Smak jedzenia raczej przeciętny, lecz sos pomidorowy dalej jest u mnie na pierwszym miejscu za swój przepyszny, niepowtarzalny smak. Czas oczekiwania dosyć spory, na jedzenie oraz obsługę mimo, że w restauracji byliśmy jednymi gośćmi. Kelnerka była nawet miła, chodź na początku udawała chyba, że nas nie widzi zajęta rozmową ze swoim kolegą z pracy. Ceny raczej normalne, jak to w sieciówce. Niestety nie wiem czy wrócę.
-
Maja Maj ★★★★★
Bardzo polecam organizację komunii i innych imprez okolicznościowych w Biesiadowie. Jedzenie PYSZNE, obsługa bardzo miła oraz niesamowity wystrój
-
Apis Far ★★★★★
Pizza zamówiona na wynos. Na imprezę polecam -kolejny raz zadowolona . Dojechała gorąca . Ciasto cienkie, chrupiące. Pan bardzo sympatyczny. Polecam. Zamówię powtórnie
-
Robert Wasilewski ★★★★★
Fajne miejsce na spotkanie się ze znajomymi. Smaczna pizza (również z dostawą) jak i inne przekąski, no i miła obsługa. POLECAM!
-
Paweł Kurek ★★★★☆
Wypasiona włoska pizza to to.nie jest. Ale wychodząc z założenia, że od czasu do czasu trzeba zjeść coś niezdrowego. Dostajemy porządnej wielkości pizzę Ser się ciągnie. Do tego 3 sosy. Niestety pizza mocno słona. Za to mają rewelacyjne grzane piwo. Lokal też całkiem przyjemny. Solidne duże drewniana stoły. W kominku się pali. Obsługa sympatyczna.
-
Sławomir Galiński ★★★☆☆
Biorę tutaj pizze co 2miesiące średnio ale teraz to już był ostatni raz.Pizza za każdym razem inna .Jak przypomnę przez tel o rozmiarze i dopieczeniu to zazwyczaj się zgadza.Jak nie przypomnę to rozmiaru nie ma i nie dopieczona.Tym razem rozmiar ok.Ale niedopieczona GUMOWE Ciasto.Albo za każdym razem pizzer nowy albo szybko żeby więcej pizzy sprzedać. Już wolałem przypalone jak kilka razy niż niedopieczone.Ilosc sosów ok jak widać na zdjęciu.Czas dowozu plus minus się zgadza.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biesiadowo Ursus?
Biesiadowo Ursus znajduje się przy aleja Bzów 75, Ursus, 02-495 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biesiadowo Ursus?
Można skontaktować się z Biesiadowo Ursus pod numerem +48 510 212 122
Jak można dotrzeć do Biesiadowo Ursus?
Do Biesiadowo Ursus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku