W dniu dzisiejszym mój partner skorzystał z usług tej „fryzjerki” i niestety była to bardzo zła decyzja. Osoba wykonywająca usługę wykazała się kompletnym brakiem profesjonalizmu i kultury osobistej. Już na wejściu zaczęła krytykować wcześniejsze strzyżenie mojego partnera, mimo że wykonuje je regularnie u jednego z lepszych fryzjerów w Warszawie. Do tego w nieprzyjemny sposób komentowała sposób pielęgnacji włosów, twierdząc, że nie będzie strzyc włosów umytych samym szamponem bez wcześniejszego użycia odżywki. Dodatkowo bariera językowa także nie umila wizyty, partner prosił o całkowicie coś innego a „fryzjerka” robiła co się jej podoba. Cała wizyta była niekomfortowa, a efekt końcowy również rozczarowujący. Opinie innych klientów o tym miejscu niestety potwierdzają się w 100%. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Sobieraj ★☆☆☆☆
-
Barbara Barbara ★☆☆☆☆
Radzę omijać szerokim łukiem. Pani zupełnie nie rozumie co się do niej mówi, zero komunikacji. Moje włosy zostały kompletnie zniszczone, a pani fryzjerka tłumaczy się tym że na Ukrainie tak się robi. Rezerwowałam wizytę przez Booksy i tam chciałam wstawić opinie, ale po opuszczeniu przeze mnie salonu pani od razu zaznaczyła w aplikacji że wizyta się nie odbyła.
-
Paulina Stepnowska ★☆☆☆☆
NIE POLECAM , nigdy już nie wrócę. Pani Natalia po polsku nie rozumie, dogadać się nie idzie. Klient mówi co by chciał a Pani robi co innego , SZOK!! Pani aroganckie zachowanie było żenujące. Drogie Panie szkoda włosów i pieniędzy. Najgorszy „salon” jaki odwiedziłam kiedykolwiek !! Jeśli można to miejsce nazwać w ogóle salonem.
-
Leon Ber-Kurek ★★☆☆☆
Mówiłem aby pani nie ruszała mi grzywki a ścięła ją tak że widać mi 3/4 czoła nie polecam mówić do niej po polsku
-
Snake “LittleSnake” ★★★★★
Na początku bałem się że może być lekka bariera w komunikacji lecz pani słucha tego co chce klient lepiej niż nie jeden biegle mówiący po polsku. Ciesze się że dałem szansę temu salonowi ponieważ teraz mam dobrego fryzjera blisko siebie. Pod koniec wizyty byłem stu procentowo zadowolony.
-
Андрій Белов ★★★★★
Zadowolony z usług fryzjera) miła atmosfera i profesjonalne strzyżenie) miła obsługa szybka fachowa robota) w przyszłości będę ich klientem tylko na włosy)
-
Оксана Борак ★★★★★
Obcinałam włosy u Natalii, teraz regularnie robię paznokcie u Diany, wszystko mi się bardzo podoba, miła obsługa, wykwalifikowani rzemieślnicy.
-
Анна Геделевич ★★★★★
Bardzo polecam ten salon. Pani Natalia jest super profesjonalną fryzjera. Wszystkie osoby z mojej rodziny odwiedzają ten salon! Ceny są dostępne!
-
Alicja Plewa ★★★★★
Bardzo profesjonalny salon. Chodzimy tam z 2,5 letnim synkiem i Pani ma świetne podejście do dzieci. Polecamy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon "AGAPE "?
Salon "AGAPE " znajduje się przy Akademijna 6, 05-110 Jabłonna, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon "AGAPE "?
Można skontaktować się z Salon "AGAPE " pod numerem +48 690 229 843
Jak można dotrzeć do Salon "AGAPE "?
Do Salon "AGAPE " można dotrzeć, korzystając z poniższego linku