Po raz kolejny wpadam po basenie z córka i po 1 jesteśmy ZAWSZE obsłużeni z uśmiechem po 2 pyszna kawa i bardzo dobre domowe ciasta!
Zdjęcia
Opinie
-
Maciek Ma ★★★★★
-
Piotr Galas ★★★★★
Fajne i smaczne jedzonko. Polecam! Aktualizacja - październik 2025: Niestety, ale restauracja jest zamknięta w weekendy. Aktualizacja - maj 2025: Wygląda na to, że wszystko wróciło do normy i jest na dobrej drodze ku sukcesom. Aktualizacja - październik 2024: Wygląda, jakby po wakacjach coś zadziało się z kuchnią, bo jedzenie już nie smakuje tak samo dobrze jak wcześniej. Warto nad tym popracować i wrócić do smaczniejszego jedzenia. Być może to kwestia dostawców, a być może coś zadziało się na kuchni. Na plus, że pani z obsługi jest nadal świetna! Aktualizacja: od kwietnia 2023 wygląda na to, że zmienił się właściciel i wszystko funkcjonuje już normalnie.
-
Robert Młotkowski ★★★★☆
Pizza na cienkim cieście w miarę smaczna, sosy ok, jak na realia Warszawskie cena ok, klimat jak klimat nad basenem ale ok
-
Ryszard Kozłowski ★★★★★
Polecam to miejsce. Pyszne jedzenie, byliśmy akurat na śniadaniu więc polecam toast ze szpinakiem i omlet. Smacznie i dodatkowo ładnie podane. Polecam bardzo. Jedyna uwaga do obsługi to zadbajcie o czystość stolików i będzie perfekcyjnie.
-
Julia ★★★★★
Przepyszne jedzenie, bardzo duże porcje, ceny idealne na kieszeń studenta, szeroki wybór :)
-
natalia mikulska ★★★☆☆
Pizza w ogóle nie ma sosu, jest nie doprawiona, szynka jak na kanapkę, Czasem zupa dnia jest smaczna i na nią warto wstąpić Ceny są wygórowane
-
leibukaj ★★★★★
Byłyśmy z naszymi niemowlętami na basenie i chętnie po nim poszłyśmy na szybką kawkę. Pani Eryka była bardzo pomocna, cieszymy się ze są miejsca przyjazne matką z dziećmi.
-
Kinga Klaś-Pupar ★☆☆☆☆
Bardzo niegrzeczna arogancka i opryskliwa Pani z obsługi. Na prośbę o podanie numeru do kierownika oraz własnego nazwiska odparła, cytuję : " nie będę się z panią użerać". Zdecydowanie nie polecam, szczególnie, że ani ceny ani jakość potraw nie równoważą fatalnej obsługi.
-
Michał Biały ★★★★★
Bardzo dobra kuchnia, super zupy, pizza bardzo przyzwoita. Miłe przyjazne otoczenie. Miejsce z pomysłem. Polecam
-
Xa Ra ★★★★★
Bywam tam na śniadaniach po wizycie na basenie. Tosty ze szpinakiem i jajkiem pyszne i treściwe, śniadanie angielskie również. Herbata w dużym kubku co bardzo lubię. Bardzo dobra szarlotka, która niestety nie zawsze jest.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres La Vittoria Bistro?
La Vittoria Bistro znajduje się przy Księcia Trojdena 2c, Ochota, 02-109 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do La Vittoria Bistro?
Można skontaktować się z La Vittoria Bistro pod numerem +48 798 912 838
Jak można dotrzeć do La Vittoria Bistro?
Do La Vittoria Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku