Opinie

  1. Eva Gavrusenko ★★★★★

    Świetny salon i cudowna atmosfera. Administratorka bardzo uprzejma i pomocna. Fryzjerka Tatiana profesjonalna, uważna i delikatna – dokładnie zapytała o długość włosów, przeprowadziła konsultację pielęgnacyjną Zdecydowanie polecam!

  2. Emilia ★★★★★

    Zawsze wracam z przyjemnością, obsługa na wysokim poziomie. Stylistka paznokci Amina wykonała super pracę, polecam

  3. Natalia Wojtylak ★☆☆☆☆

    nigdy nie spotkałam się z takim brakiem kompetencji i profesjonalizmu. pani na recepcji (młodsza niższa brunetka) zamiast próbować rozwiązać problem klienta, przewracała oczami i usiłowała eskalalowac konflikt. recepcja powinna reprezentować salon- w tym miejscu reprezentuje brak profesjonalizmu i jakiejkolwiek kultury osobistej. nie zostałam zapisana na french, mimo, że dopytywałam kilka razy czy na pewno tak jest i za każdym razem uzyskałam potwierdzenie :) zatem zapisano mnie na następny dzien po to, aby stylistka poinformowała mnie, że nie wykona usługi. specjalnie przyjeżdżałam do salonu i poświęciłam swój czas. wcześniej pracowałam jako zastępca managera w renomowanym salonie beauty w warszawie (nie było tam stylizacji paznokci niestety) a także jako recepcjonista w salonach spa w hiltonie i intercontinetal - nie wyobrażam sobie, aby w taki sposób zachowywać się przy kliencie. to skandal. nigdy w życiu nie spotkałam się z taką nieprzyjemnością, w salonie, do którego idę odpocząć i zrelaksować się. mieć czas dla siebie. na zdjęciu oto z jakimi paznokciami zostałam wypuszczona z salonu. Na szczęście uratowano mnie w innym salonie. Stylistka musiała ściągać warstwę grubego zelu i bez problemu zrobiła french.

  1. natalia wojtylak ★☆☆☆☆

    Na koniec ostatniej wizyty, przy płatności, zapisałam się od razu na termin na październik — na 10.10 do pani Aliny — zaznaczając, że będę chciała french, więc prośba o rezerwację czasu. Jakiś czas przed wizytą dzwoniono do mnie, aby poinformować, że stylistka nie będzie mogła wykonać zabiegu. Zaproponowano mi inną, ale odmówiłam, więc zdecydowałam się na dalszy termin, aby tylko być u tej stylistki. Potwierdzałam ponownie, że proszę o zarezerwowanie czasu na french — usłyszałam: „tak, tak”. Później zapisywałam moją mamę przez Booksy i coś poszło nie tak, więc dzwoniłam, aby umówić ją telefonicznie, i znowu mówiłam, że ona na french 15.10 do innej stylistki, ale przy tym powtarzałam, że 17.10 ja jestem na 17:30 na french do pani Aliny. Znowu otrzymałam potwierdzenie. Przed wizytą znowu dzwoniono do mnie, aby potwierdzić — i znowu usłyszałam to samo. Zatem uznałam, że rzeczywiście jestem zapisana na 17:30, 17.10, do pani Aliny — na french! Jakie było moje zdziwienie, kiedy stylistka poinformowała mnie, że niestety nie ma wpisanego czasu na french! Niesamowite. Jestem zła, ponieważ po ciężkim tygodniu liczyłam, że spędzę miły czas w salonie i wreszcie będę miała miłą chwilę dla siebie — jestem tak zmęczona. Niestety wszystko musiało pójść nie tak, mimo że tyle razy prosiłam o ten french, ponieważ wiem, że wymaga zarezerwowania dodatkowego czasu. Umawiałam go przy recepcji i kilka razy telefonicznie. Ostatecznie wyszłam z salonu zmęczona, zła i kompletnie niezadowolona. Nie tylko paznokcie wyglądają nie tak, jak chciałam — nie mam french’a, na którego zapisywałam się z miesięcznym wyprzedzeniem, aby na pewno mieć czas. Ostatecznie muszę przyjechać jutro na zrobienie french’a, chociaż kompletnie mi to nie odpowiada — nie mam czasu ani energii, by znowu fatygować się do salonu. To skandal. Kompletny brak organizacji i podejścia do klienta to za mało — to po prostu żenujące.

  2. Kinga ★★★★★

    Z całego serca polecam strzyżenie u Pani Julii! Jestem zachwycona efektem, moje włosy jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze. Pani Julia wykazała się ogromnym profesjonalizmem, precyzją i dbałością o każdy szczegół. Atmosfera w salonie jest bardzo przyjemna, a obsługa na najwyższym poziomie. Z pewnością wrócę!

  3. Tania Skrypnyk ★★★★★

    Super miejsce, profesjonalne podejście do klienta ! Miałam tonowanie i strzyżenie u Pani Aliny, bardzo polecam ! Procedura wykonana na wysokim poziomie plus uzyskałam cenne rady dotyczące pielęgnacji domowej.

  1. Liudmyla Patynka ★★★★★

    Moim zdaniem to najlepszy salon kosmetyczny w Warszawie. Serwis i obsługa na najwyższym poziomie. Pracownicy otwarci, zawsze doradzą i pomogą w wyborze najlepszej opcji. Byłam to kilka razy i zawsze wszystko jest super. Na pewno polecam skorzystać z oferowanych usług.

  2. A solomakhina ★★★★★

    Miejsce rewelacyjne! Dobra obsługa klienta, dziewczyny z salonu pomagają uzyskać efektów i dopasować do każdego klienta:) Jestem mega zadowolona z obsługi, gorąco polecam !!!

  3. Ania Prokochuk ★★★★★

    Jak zwykle serwis z klasą ! Korzystam usługami Państwa już od lipca i jestem mega zadowolona . Polecam z całego serduszka ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Krasivo Project?

Krasivo Project znajduje się przy Chmielna 108, 00-801 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Krasivo Project?

Można skontaktować się z Krasivo Project pod numerem +48 690 136 798

Jak można dotrzeć do Krasivo Project?

Do Krasivo Project można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements