Jedzenie na średnim poziomie, karty do swojego skomponowania pasty czy pizzy coś na wzór jak w bardzo dobrej i cenionej restauracji włoskiej Semolino ale do semolino to im bardzo daleko, generalnie pierwszy i ostatni raz tu byłem, szkoda pieniędzy na tak kiepskie jedzenie
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Dymiński ★★★☆☆
-
Zuza Z ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, przepyszna lemoniada, w której faktycznie bylo czuć prawdziwą cytrynę. Zamówiliśmy żeberka, kurczaka oraz rybkę. Wszystko było pyszne, porcje duże, naprawdę można tam dobrze zjeść. Polecam
-
Klaudia Tyc ★★☆☆☆
Nie jest to miejsce, do którego chciałabym wrócić. Kuchnia nie używa dobrej jakości składników i to czuć po prostu w smaku. Najbadziej było to czuć w serach, no ale cóż. Makaron z krewetkami i kalmarem był rozgotowany, a same krewetki były mocno przeciągnięte… Żeberka podobno były w miarę w porządku, ale samą robotę robił tylko sos, który był bardzo aromatyczny, ale samo mięso dość suche. Obsługa tego lokalu jest dość nieprzyjemna. Dość długo czekaliśmy na karty, mimo, że reszta stolików była już obsłużona. Woda, która została zamówiona, nie została przyniesiona przez Panią kelnerkę. Miło z ich strony, że dostaliśmy 20% rabatu na cały rachunek za rozgotowany makaron, jednakże nie bardzo mam chęć tutaj wracać. Nie polecam siedzenie w ogródku, kiedy robi się dość ciemno. Brak jakiekolwiek światła nie sprzyja jedzeniu. A prosząc o świeczkę nawet jej nie dostaliśmy, bo według kelnera jest za mała i tak nic nie da..
-
Artur ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce z pysznym jedzonkiem. Szczerze polecam grzane piwko na jesienne wieczory.
-
Joanna Tereszczuk ★★★★★
Pyszne jedzenie! Zamówiliśmy 3 różne potrawy (pizza, makarony,tradycyjny schabowy) i każda była pyszna! Miła i szybka obsługa, przyjemny klimat - na pewno tu wrócimy :)
-
Boom Bastic ★★★★★
Nowy lokal w starym miejscu, nowy właściciel, nowe menu, nowy wygląd. Na razie próbowaliśmy tylko kilku potraw typu rosół z pielmieni, zapiekana pierś z kurczaka czy też sałatkę Cezara, ale się rozkręcają. Na obsłudze młode dziewczyny, sprawnie obsługują.
-
Michał Fedorowicz ★★★★☆
Pomimo wcześniejszych negatywnych opinii zdecydowałem się odwiedzić to miejsce. Na początku powitała nas miła obsługa. Zamówienie przyjęte do realizacji: 1 pizza wydana po ok 20 min. Pizza smaczna, składników akurat. Do pizzy podano w karafce oliwę. Małym minusem tego miejsca jest problem z zaparkowaniem samochodu, w okolicy prawie nie ma miejsc parkingowych. Ceny normalne nie wygórowane. Czy wrócę? Tak, jest jedno z tych miejsc gdzie można przyjść drugi raz.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizza & Pasta ROYAL FEAST?
Pizza & Pasta ROYAL FEAST znajduje się przy Józefa Sowińskiego 25, Wola, 01-105 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizza & Pasta ROYAL FEAST?
Można skontaktować się z Pizza & Pasta ROYAL FEAST pod numerem +48 722 264 388
Jak można dotrzeć do Pizza & Pasta ROYAL FEAST?
Do Pizza & Pasta ROYAL FEAST można dotrzeć, korzystając z poniższego linku