Bliskość Wisły i dużej ilości lokali, gdzie można spędzić czas, przeważyły o wyborze jak i położenie między dwiema lokalizacjami, do których musiałem dojechać. Blisko metro. Pokój i łazienka czyste, pachnące i ciche. Spokój, cisza, można się wyspać porządnie. Szwedzki stół pozwala zjeść smaczne śniadanie. Jestem zadowolony. W hotelu działa Wi-Fi i spokojnie wyciągałem na nim 20 Mbit/s, co myślę, że spokojnie wystarcza, do większości zastosowań.
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian Ambroziak ★★★★★
-
Rafał T. ★★★★★
Bardzo miły pobyt. Spędziłem tam 10 dni. + CZYSTOSC + Pokoje świetnie wyciszone. Łozka prawie hotelowe . Nawet przy otwartych oknach nie słychać ulicy. W ofercie pokoje z balkonem. + Bardzo dobrze wyposażona kuchnia. ( Mikrofala, piekarnik, lodówka, kuchnia indukcyjna, ekspres do kawy. I wszystko co potrzebne dla miłośników gotowania) + Parking bezpośrednio pod budynkiem. + Profesionalne i spawne zameldowanie. (płatność w obiekcie, oraz faktura na e-maila) + Bardzo maly obiekt tylko 5 pokoji, każdy z prywatną łazienką oraz 1 apartament. + Dla osób podróżujących samochodem w niewielkiej odległości sklepy spożywcze, paczkomat, stacja benzynowa. Do centrum samoochodem rano 0.5h ( do metra trochę daleko ale niedaleko autobus) Z minusów to tylko dojazd do centrum ale między 7 a 10 to chyba norma.
-
K. G. ★★★★★
Korzystaliśmy z jednego noclegu w komfort plus. Parking wystarczający, pokoje bardzo czyste, ciepłe, ładne urządzone. W kuchni znaleźliśmy wszystko co było potrzebne. Za obsługę odjąłem jedną gwiazdkę gdyż na początku był mały problem z kontaktem. Następnym razem również skorzystam i polecam.
-
Tomasz Oldziejewski ★☆☆☆☆
Do komfortu daleko. Na dzień dobry wita Cię Pani ze wschodu i krzyczy - Buty ! I na bosaka masz lecieć do pokoju ! Pokoje ciasne jak wagon sypialny . Telewizja trybi jak polatasz z dekoderem antenowym jak za PRL przy rubinie. Przejście w korytarzu pozastawiane jak w pralni że czujesz się jak w maglu. Stół kuchenny przy którym niby masz zjeść pozastawiany tymi suszarkami. Pani ze wschodu nie ogarnia pracy w ciągu dnia jak gości nie ma więc jak wracasz do pokoju o 16stej słyszysz odkurzanie i miksowanie. Jak ktoś lubi takie klimaty polecam nudzić się nie będzie
-
Aga Kac ★★★★★
Serdecznie dziękujemy za 3dniowy pobyt. Czysto wygodnie i smacznie. Śniadania aż za duże. Kuchnia rewelacyjnie wyposażona a kawa z serwisu przesmaczna! No i chcieliśmy przeprosić za brak umiejętności w obsłudze;) Polecamy i pozdrawiamy!
-
Mikołaj Wrzesiński ★★★★★
W porównaniu z innymi apartamentami - cena w porządku. Czysto i ładnie. Widać, że wszystko świeżo po remoncie. Nieruchomość z dala od zgiełku miasta, w zaciszu. Miejsce parkingowe przed domem - z okna widok na swoje auto. Wygodne łóżko z przyjemną pościelą. Na suficie w pokoju wiatrak, który daje przyjemny powiew powietrza w gorące dni. Osobiście polecam, jak będę jeszcze raz w Warszawie, na pewno wrócę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KOMFORT PLUS?
KOMFORT PLUS znajduje się przy Przejazd 43, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego, Polska
Jaki jest numer telefonu do KOMFORT PLUS?
Można skontaktować się z KOMFORT PLUS pod numerem +48 535 535 880
Jak można dotrzeć do KOMFORT PLUS?
Do KOMFORT PLUS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku