Opinie

  1. Agnieszka Jaskólska ★★★★★

    Super, byłam tu na razie 2 razy, oba razy wyszłam zadowolona. Wszystkie moje życzenia zostały spełnione, mimo że byłam mocno wybredna co do długości i kształtu paznokci - Pani Lucy cierpliwie realizowała moje kolejne prośby o dopiłowanie :) Obsługa zawsze też służy radą, wszyscy są bardzo sympatyczni i uśmiechnięci. Paznokcie są trwałe, wszystko jest robione bardzo sprawne, jest szeroki wybór kolorów.

  2. Michał ★★★★★

    Byłem z moją dziewczyną, zrobiła tam paznokcie i wyszła zachwycona. Wszystko wyszło perfekcyjnie, dziewczyna, która robiła paznokcie, pełen profesjonalizm i super atmosfera. Widać, że zna się na rzeczy, bo moja dziewczyna nie mogła się na nie napatrzeć. Jak paznokcie to tylko tam. Polecam w ciemno!

  3. Milena M ★★★★★

    Obsługa na najwyższym poziomie! Zawsze doradzą, co pasuje, a wykonanie- pierwsza klasa. Paznokcie piękne, zadbane i dokładnie takie, jak chciałam. 5/5 !

  1. Malgosia Bubis ★☆☆☆☆

    Ostrzegam wszystkie klientki przed wizytą w tym salonie. Przez brak jakiekolwiek sterylizacji, zostałam zarażona zieloną bakterią. Macierz i płytka paznokcia została uszkodzona do tego stopnia, iż teraz czeka mnie min. 4- miesięczne leczenie w wysokości 1000 zł. Sprawa w ciągu najbliższych dni będzie zgłoszona do sanepidu.

  2. Elżbieta Marat ★☆☆☆☆

    Brudasy. Nic nie dezynfekują. Nie ma żadnego cennika. Ceny z głowy. Rzęsy nakłada brudnymi rękami co przed chwilą jadła kiełbasę. Wszystko zakurzone. Nigdy więcej. Paznokcie tez robią niechlujnie. Nie rozumieją co się do nich mówi. Sanepid potrzebny natychmiast. Nigdy więcej. Szkoda pieniędzy. Żadnych paragonów nie wydają. Całkowite DNO!!!!!

  3. Monika Katarzyna ★☆☆☆☆

    Pani,wręcz się chciało, zaproponować terminu dogodnego dla klienta,natomiast P. Z Ukrainy mimo złego samopoczuciA ,nie odmówiła i wykonała perfekcyjny żelowy manicur.

  1. Agnieszka Michalak ★☆☆☆☆

    Szkoda, że nie można dawać ujemnych gwiazdek. Ten salon z całą pewnością na nie zasługuje. W salonie panuje brud, smród, obsługa jest nieprzyjemna, a po zdjęciu z paznokci hybrydy zostały na nich resztki bazy, które również powinny być usunięte. Radzę omijać z daleka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Charm Nails Salon?

Charm Nails Salon znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 16A, 05-800 Pruszków, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Charm Nails Salon?

Można skontaktować się z Charm Nails Salon pod numerem +48 739 687 856

Jak można dotrzeć do Charm Nails Salon?

Do Charm Nails Salon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements