Opinie

  1. Kuba Korczak ★☆☆☆☆

    Tragiczne miejsce, z tragiczną obsługą. Na wstępie zostałem skrzyczany, za to, że wszedłem w butach do obiektu, by potem przez pół dnia słuchać o tym, że zostawiłem w zlewie słoik, który się namaczał. Sfrustrowani i maniakalni gospodarze, nie słuchający zupełnie co się do nich mówi i szukający tylko do czego się przyczepić - absolutny horror. Wszystko zrobione najtańszym kosztem, połowa sprzętu niedziałająca, brak koszy. Klimat rodem z prl, ostatni remont pewnie na początku lat 90tych. W pokoju szyba półprzeźroczysta na całą wysokość drzwi, tj zupełny brak prywatności. Najgorsza energia wszechświata, w jednym miejscu. Gorąco nie polecam, Kuba Korczak.

  2. Bartosz Gabryś ★☆☆☆☆

    ODRADZAM!!!! Jeżeli chcą Państwo mieć gwarancję pobytu to proponuję wybrać inne miejsce. 2 tygodnie przed pobytem dostałem informację o zwiększeniu cen a kilka dni przed dostałem informacje o anulacji pobytu. Szoszonka ze wschodu przez telefon powiedział, że można to zrobić przez booking ale tam tego tez nie można zrobić bo terminów już nie ma (: Jak się zapytałem jak to możliwe powiedziała, że to kierownik tak zarządził i że to nie jej wina. Także nie bookujcie, nie jedźcie tam bo możecie być tak samo potraktowani.

  3. K. Cz. ★☆☆☆☆

    Krzykliwa, chamska właścicielka, wtargnęła do pokoju, zakłócając pobyt, nieznająca języka polskiego. "Wlascicielka"niech sobie znajdzie inne zajęcie, najlepiej z dala od ludzi, skoro nie zna elementarnych zasad kultury zwłaszcza w stosunku do starszych osób. Odradzam. Wejście do hotelu nieoświetlone, w pokoju zimno, brudny ręcznik.

  1. Виктория Ангелова ★★★★★

    Świetna lokalizacja, świetna lokalizacja! W domu miła przyjemna atmosfera.Czystość na najwyższym poziomie 100% ze 100%. Urocza urocza gospodyni spotkała się i zaprowadziła mnie do czystego, ciepłego pokoju. Wspaniała świąteczna atmosfera! Polecam pod każdym względem (od wejścia do domu do prysznica)czystość i cisza na najwyższym poziomie +bonus kuchnia ze słodką rybką mi mi!!! W pobliżu supermarket Żabka i 16min spacerem duże centrum handlowe. POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ ZRELAKSOWAĆ SIĘ Z LOTNISKA LUB PO PROSTU CHCĄ ZADOWOLEĆ W CIEPŁEJ ATMOSFERZE!!!

  2. Наталия ★☆☆☆☆

    Początkowo 13-go powiedziano nam, że mamy rezerwację do 18.11. Ale coś wymyślimy. To wszystko jest odnotowane w korespondencji z gospodynią, abyśmy się nie martwili. Przyjechaliśmy wczoraj wieczorem i powiedzieliśmy, że płacimy za jutro. Zła obsługa. Wypuścić na ulicę po 5 dniach pobytu bez ostrzeżenia. Chociaż byliśmy gotowi zapłacić dalej, powołując się na brak miejsc. Rano siedzieliśmy w kuchni i jedliśmy śniadanie. Gospodyni podeszła do nas i powiedziała - wymeldowanie za 30 minut. Nie słuchałem żadnych próśb, po prostu wyszedłem na ulicę. Ale umyj talerz, bo inaczej dostaniesz mandat w wysokości 300 zł. Szybko się spakowaliśmy, umyliśmy talerz i głupio wyszliśmy na ulicę. nie polecamy. Żadnego szamponu, żadnego mydła, nic dla ludzi w drodze. Jestem zaskoczony dobrymi recenzjami. Bardzo niegrzeczny i nieludzki.

  3. Wicia ★★★★☆

    Właścicielka miła,pokój czysty oraz możliwość powrotu do domku o każdej porze.Cienkie ściany i ciagle zajęta łazienka,słabe połączenie wifi to jedyne minusy

  1. Romek ★★★★★

    5.Cena do jakości, jeśli nie potrzebujesz luksusu to miejsce dla Ciebie. Cicho, czysto, pokój duży, łóżka wygodne, dobra lokalizacja.

  2. Romek Sosnowiec ★★★★★

    5.Cena do jakości, jeśli nie potrzebujesz luksusu to miejsce dla Ciebie. Cicho, czysto, pokój duży, łóżka wygodne, dobra lokalizacja.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ochota Forest Guest House?

Ochota Forest Guest House znajduje się przy Włodarzewska 80P, 02-393 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ochota Forest Guest House?

Można skontaktować się z Ochota Forest Guest House pod numerem +48 792 028 796

Jak można dotrzeć do Ochota Forest Guest House?

Do Ochota Forest Guest House można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements