Opinie

  1. Anna ★☆☆☆☆

    Wróciliśmy z mężem drugi raz do hotelu po przerwie 3 łat. Niestety byliśmy nieprzyjemnie zaskoczeni hałasem od imprez po 00:00. Żadnego szacunku do gosci które nie są częścią imprezy. Pokój strasznie zimny. Musieliśmy 2 razy prosić na recepcji o włączenie ogrzewania. Na chwilę obecną nie wrócimy wiecej.

  2. Tomasz Boczek ★★★★★

    Mieliśmy przyjemność organizować wesele w Wierzbowym Ranczu. Pare informacji na temat naszej imprezy istotnych z punktu widzenia Państwa młodych: 1. Termin wesela: 18.10.2025 2. Termin podpisania umowy z Wierzbowym Ranczem: 13.09.2025 3. Liczba zaproszonych i uczestniczących w weselu osób dorosłych: 170 4. Liczba dzieci (5-13 lat) na weselu: 18 5. Liczba posiłków: przystawka, zupa, danie główne I, danie główne II, barszcz z pierogami ok. 2 w nocy 6. Dodatkowo 3 stoły tematyczne: wiejski z mięsem, ryby i owoce morza, wegetariański 7. Tort wiadomo 8. Drink bar: wino, piwo, aperol, prosecco 9. Dekoracje zamówione w Wierzbowym Ranczu - standard plus bukiety kwiatów Wesele było bardzo duże, sale pomieściły gości i nie było mowy o ścisku czy dyskomforcie. Warto tylko zwracać uwagę na wentylację, żeby nie robił się zaduch w newralgicznych momentach. Baliśmy sie o efekt podzielenia wesela na dwie sale, ale jakoś tak to jest zgrabnie zaaranżowane że wyszło bardzo dobrze - w sali głównej można było w spokoju porozmawiać, a w tanecznej bawić się przy głosnej muzyce. Dzieci były zaopiekowane w oddzielnej salce przez panią animatorke - super to się sprawdziło. Wierzbowe Ranczo przygotowało im oddzielny rodzaj posiłków typu Nuggetsy i popcorn. Jedzenie - kulinarnie klasa. Każdy posiłek był super, ja jestem akurat wyjątkowo wymagający pod tym względem, zresztą cała nasza rodzina i mielismy poważne obawy jak to finalnie wyjdzie. Przede wszystkim porcje były w sam raz. Najczęściej na weselach te porcje są ogromne, ludzie tego nie dojadają, większość żywności się marnuje. Potem to też wpływa na te niebotyczne ceny talerzyków. Tutaj jest mniej jedzenia w porcji, ale za to o wysokiej jakości polproduktow. Duży plus za to. A dla głodomorów, żeby nie było, trzy pękające w szwach stoły tematyczne z rewelacyjnymi miesami, serami, owocami morza. I to nie tak że stół zastawiony serem golda, camembertem, szynką morliny i bułą, żeby niskim kosztem zapchać gości. Na koniec wesela jeszcze wjechały przepyszne pierogi ruskie i z mięsem, gorące w podgrzewaczu z barszczem do popicia, wspaniała sprawa. Nawet dla koneserów były przygotowane cuda na kiju na tych stołach - homar, krewetki, ostrygi (świeże i pyszne, sam kosztowałem), pasztety, smalec, palce lizać. Tort Wierzbowe Ranczo przygotowało też samodzielnie. Mieliśmy wątpliwości czy nie zlecić tego jakiejś cukierni. Był pyszny, został pożarty w całości przez gości na miejscu. Podsumowując - wielkie gratulacje i brawa dla zespołu gastronomicznego. Zamówiliśmy też w Wierzbowym Ranczu Drinkbar. Zdecydowanie polecam tę opcję - dobre świeże wino, dobry Aperol. Przede wszystkim ekspresowo dostępny bo samoobsluga z leja. Byłem na weselach z opcją barmana i najczęściej fajnie to wygląda ale kończy się katastrofą logistyczna bo trzeba czekac w kolejce... Dekoracje wyszły rewelacyjnie - znają się tu wyjątkowo dobrze na kwiatach, także krótka dyskusja, parę wnikliwych uwag że strony managerki i mieliśmy piękne dekoracje w, moim zdaniem, bardzo przyzwoitej cenie. Poza tym, sama sala jest bardzo klimatyczna, więc tych kwiatów nie trzeba było niewiadomo ile żeby uzyskać efekt. Mieliśmy dużo gości przyjezdnych i w sumie przenocowalismy 96 osób. Wszyscy zadowoleni z noclegu, standard na akuratnym poziomie, czysto i estetycznie. Bez kiczu co najważniejsze. Nie lubimy kiczu. Najważniejszą natomiast w moim odczuciu rzeczą, o jakiej chciałbym wspomnieć jest profesjonalizm, atmosfera współpracy I nastawienie zespołu, czyli Pani managerki Oli i obsługi weselnej. To jest taka rzecz, o której się nie myśli w trakcie przygotowan. Jest dużo stresu przed i na weselu, wiele niedopowiedzeń, kwestii spornych. My jako organizatorzy zostaliśmy potraktowani bardzo ciepło i z dużą dozą wyrozumiałości. Cały zespół, bez wyjątków, był na naszej uroczystości uśmiechnięty, nikt nie kręcił nosem, zostali z nami półtorej godziny dłużej niż wynikało to z umowy i dbali o nas w sposób bardzo serdeczny. Życzę każdej parze młodej, żeby w tym najważniejszym dla siebie dniu mieć taki zespół obsługujący uroczystość.

  3. Ilona Śnieć ★★★★★

    Mieliśmy przyjemność organizować w tym miejscu imprezę firmową. Współpraca - począwszy od kalkulacji kosztów, doradztwa, po obsługę naszych gości i przygotowanie wszystkiego - na wysokim poziomie. Pomoc Pani Dagmary nieoceniona. Wsparcie i czujność na każdym etapie eventu. Poza tym: pyszne jedzenie, zadbane pokoje, urokliwa okolica, przepiękna sala bankietowa.

  1. Ewelina Ina ★★★★★

    Wystrój pokoi i styl całego obiektu - super. Temperatura w pokoju trochę za niska, trzeba dostosować do pogody (recepcja) bo cena pokoju też zobowiązuje. Restauracja - smacznie, widać staranie kucharza, obsługa sympatyczna. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy - hotel w lesie, centralna Polska, stajnia obok, piękne konie, wycieczki bryczką, a szef kuchni poleca... dania z owoców morza. Nie jest to spójne z miejscem bo możnaby było zjeść dzika, jelenia, daniela, królika, cielęcinę, dawno zapomniane staropolskie pieczone bażanty - cos innego ale jednak leśnego a w dodatku wyjątkowego bo w okolicy nie ma takich restauracji - ale może to kwestia jakiejś wizji, której ja nie dostrzegam. Jednak małe zastrzeżenie do tatara wołowego - był podany bardzo zimny - nie spiesząc sie mozna to zaakceptować, jednak jako gość restauracji nie byłam zadowolona widząc jajko przepiórcze zamiast kurzego. Smak i ilość tego jajka jednak nie ta. Sałatka z grillowaną gruszką, rukolą i serem plesniowym - mistrzostwo świata! To jednak detale, samo miejsce jest wspaniałe.

  2. Maja Wolak ★★☆☆☆

    Hotelu nie mogę ocenić, ponieważ nie byłam, oceniam jedzenie na dowóz. Do tej pory zamawiałam 3 razy i zazwyczaj był to rosół, schabowe i naleśniki. Było ok, ale bez szału jak za tę cenę. Natomiast zamówienie z 06.05.23 sprawiło, że więcej nie zamówię. Dostaliśmy żurek naperfumowany sztucznym aromatem wędzonki, żylastego schabowego oraz lekko surowego devolaya z niewyciętą błoną w środku. Tylko ziemniaki i mizeria były bez zarzutu, a ponad 40zł za porcję, kiedy zje się same ziemniaki i mizerię to stanowczo za dużo. Zgłosić nie było już jak, tym bardziej, że na dowóz czekaliśmy prawie 1,5 godziny. Szkoda, bo planowaliśmy niedługo wybrać się na obiad na miejscu.

  3. Monika (Monia) ★★★★★

    Super miejsce na romantyczny weekend. W ogrodzie sauna i bania z gorącą wodą na wyłączność (dod. płatne, można też bez noclegu), konie (możliwość jazdy, kucyki dla dzieci), pokój z klimatem i smaczne śniadanie. Dookoła las i łąki.

  1. Jakub Petelewicz ★★★★☆

    Sympatyczny hotel, miła i przyjazna obsługa. Pokoje przestronne , czyste klimatyzowane . W korytarzach dostępne kąciki herbaciano-kalowe . Smaczne i obfite śniadania, oferta restauracyjna też smaczna. W pobliżu sporo przestrzeni spacerowej i do spędzania czasu na zewnątrz. Sporo zwierząt, obok stadnina. Czasami można trafić na dość głośne imprezy służbowe, zaś w weekendy na wesela.

  2. Tomasz Michniewicz ★★★★★

    Bardzo ładny, przyjemny, gościnny hotel, który posiada również mały zwierzyniec z dużą ilością koni, można pospacerować, pooglądać zwierzęta, jeśli ktoś lubi. Bardzo przyjemnie można w ten sposób spędzić wolny czas. Pokoje w hotelu są bardzo ładne, czyste. Łazienki również czyste, więc spokojnie można brać prysznic. Na hallu w korytarzu można napić się kawy, herbaty do woli w cenie pokoju. Śniadania za dodatkową opłatą, z tym, że również warto. Jest szwedzki stół, różnorodność bardzo duża, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa również bardzo miła. Przy hotelu urzekła mnie żywa altana z wierzby oraz żywy płot, który niejako jest ozdobą hotelu. Jedynym drobnym mankamentem jest to, że hotel jest dość mocno na uboczu, ja go znalazłem od razu, ponieważ gościłem w hotelu po raz drugi, jednakże dla nowych gości może stanowić lekki problem znalezienie go bez GPS. Naprawdę serdecznie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wierzbowe Ranczo?

Wierzbowe Ranczo znajduje się przy Radziejowicka 87, 96-316 Budy Michałowskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wierzbowe Ranczo?

Można skontaktować się z Wierzbowe Ranczo pod numerem +48 570 702 106

Jak można dotrzeć do Wierzbowe Ranczo?

Do Wierzbowe Ranczo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements