Opinie

  1. Anna Kowal ★★★★★

    Wspaniała fryzjerka Pani Agnieszka, jestem bardzo zadowolona z malowania włosów, pasemek i podcięcia, wszystko bardzo dokładnie, przyjemnie, cena bardzo przystępna, super

  2. Karolina Fedrowicz ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem. Doświadczone na własnej skórze. Seria zabiegów na twarz w przemiłej atmosferze. Salon czysty i schludny . Przesympatyczna Pani Kasia .

  3. Beata Siedlecka ★★★★★

    Lubię tu wracać. Domowo, klimatycznie jak u siebie. Jestem tam znów za 3 tygodnie. Do zobaczenia

  1. Katarzyna Sawicka ★☆☆☆☆

    Zrobione paznokcie w tym salonie to dramat, hybryda nałożona nierówno (nałożone dwie warstwy bardzo delilatnego koloru) dzieki czemu wyglądają jakby w ogole nie były pomalowane, gdyby nie to, że nie miałam możliwości ani czasu zapisać się do innej kosmetyczki to szybciutko bym to zrobiła!!!

  2. Patrycja S ★★★★★

    Polecam ! Pani fryzjerka jest profesjonalistką z wieloletnim doświadczeniem, takich obecnie można szukać ze świecą. Przyjeżdzamy z mamą do P.Agnieszki od kilku lat z Legionowa, próbowałyśmy szczęścia u wielu fryzjerów i ona jest dla nas strzałem w dziesiątkę. Salon bardzo schludny. Panie"perfekcyjne" które pisały negatywne opinie na jej temat chyba są zbyt przewrażliwione na swoim punkcie, nie znają się na technice fryzjerstwa a próbują zabłysnąć jej znajomością...podejrzewam, że nie mają co zrobić z wolnym czasem, a zawiść wychodzi im uszami nie wiem z jakiego powodu... Ciekawa jestem czy powiedziały Pani Agnieszce w twarz, że było tak okropnie czy tylko potrafią pisać bzdury w internecie.

  3. Kulturo Znawstwo ★☆☆☆☆

    Dramat, nie polecam! Pani fryzjerka była bardzo niedelikatna, raz prawie wyrwała mi świeży kolczyk z ucha. Technika strzyżenia była porównywalna z podejściem siostry która o fryzjerstwie nie ma pojęcia- zamiast warstwami skracać, rozczesała włosy i zaczęła siapać jak leci. Zamiast użyć odrzywki do rozczesywania wolała szarpać i wyrywać włosy. Zero jakiegokolwiek produktu chroniącego włosy przed gorącem, które potem nadeszło, bo suszarka była ustawiona na najwyższe obroty. Pięć razy zostałam ostro podrapana po twarzy szczotką i dwa razy dostałam kablem od nieszczęsnej suszarki. Wyszłam z przemoczoną podczas mycia głowy koszulką i bardziej zniszczonymi włosami niż przed przyjściem do „salonu”. Jeszcze raz nie polecam.

  1. Natalia Grzyb ★★★★★

    Polecam serdecznie gabinet, zawsze świeże kwiaty i bardzo miła obsługa. Świetna fryzjerka oraz bardzo miła właścicielka, która zawsze pyta o kawę i herbatę

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fabryka Urody - Beauty Center?

Fabryka Urody - Beauty Center znajduje się przy Akademijna 3, 05-110 Jabłonna, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fabryka Urody - Beauty Center?

Można skontaktować się z Fabryka Urody - Beauty Center pod numerem +48 723 330 030

Jak można dotrzeć do Fabryka Urody - Beauty Center?

Do Fabryka Urody - Beauty Center można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements