Opinie

  1. studzinsky ★★☆☆☆

    Opinia dotyczy pizzy góralskiej oraz pałeczek z mozzarelli. Obie te rzeczy cechuje bardzo niska jakoś składników, brak jakiegokolwiek smaku. Jedyna zaleta posiłku to że pizza była naprawdę ciepła.

  2. Urszula Parzych ★★★★★

    Wyśmienicie przepyszna pizza na idealnym cieście z mega dodatkami. W przemiłym towarzystwie. Takiej pizzy to ja dawnooooo nie jadłam. Polecam serdecznie

  3. panzivay ★★★★★

    Pizza tutaj jest niesamowita! Ciasto idealnie chrupiące, składniki świeże, a smaki naprawdę się wyróżniają. Obsługa bardzo miła i gościnna. Zdecydowanie jedna z najlepszych pizzerii, do których trafiłem – na pewno wrócę!

  1. Bartosz Walewski ★★★★★

    Lokal prawie nie istniejący pod względem rozmiarów ale pizza bardzo smaczna, w ofercie dwie średnie pizze za 99zł to jest już niezła cena na warszawskie standardy, obsługa bardzo wesoła i sprawia że człowiek czuję się mile widziany. Ogólnie mogę polecić każdemu kto szuka zwykłej smacznej pizzy.

  2. Aleksandra ★★★★★

    Pizza zamówiona w dostawie dotarła na czas i oprócz tego, że była pyszna to jeszcze ciepła. Sos czosnkowy bardzo smaczny i dobrze doprawiony. Strona do zamawiania bardzo czytelna i łatwa w obsłudze. Jestem pewna, że jeszcze nie raz zamówię.

  3. Eliza Pomianowska ★★★★★

    Zamówiłam 8 pizz na imprezę dwa dni wcześniej przez stronę internetową. Od razu otrzymałam telefon z pytaniem, czy termin dostawy się zgadza (to jest na super plus, dobrze, że są czujni), a potem jeszcze drugi w dniu imprezy. Pizze przyjechały cieplutkie, na czas i pyszne! Z pewnością będę zamawiać w przyszłości!

  1. Majkell ★☆☆☆☆

    Na samym wstępnie z góry odradzam każdemu zamawiania z tej pizzerii. Po ponad godzinie od zamówienia i kontaktu z restauracja otrzymałem informacje ze kierowca - „niedługo będzie, kończy dostawę w pobliżu.” Finalnie pizza nie dotarła a po 3 h od zamówienia otrzymaliśmy informacje ze zamówienie zostało anulowane gdzie wcześniej zapewniano nas ze wkrótce będzie. Nie pozdrawiam

  2. Dominikaa Turlej ★★★★★

    O pizzerii dowiedziałam się przez przypadek , kiedy znalazłam ulotkę w skrzynce. Przepyszna pizza, niepożałowane dodatki. Zwykle zamawiałam kebab i pepperoni. Tym razem hawajska - zwykła szynka dlatego jednam przegrywa z salami. Przepyszne ciasto i sosy. Czosnkowy jak domowy a pomidorowy z pelati mistrzostwo. Bardzo polecam! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hallo Pizza Bemowo?

Hallo Pizza Bemowo znajduje się przy Morcinka 5, Bemowo, 01-496 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hallo Pizza Bemowo?

Można skontaktować się z Hallo Pizza Bemowo pod numerem +48 536 888 884

Jak można dotrzeć do Hallo Pizza Bemowo?

Do Hallo Pizza Bemowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements