Jedzenie na dostawę spóźnione (obecnie bo wciąż czekam) ponad 30 min niż deklarowany czas kontakt z restauracją niemożliwy, zaczynam rozumieć skąd te negatywne komentarze. Niestety to doświadczenie mocno uderza w markę jaką domino’s budowało latami
Zdjęcia
Opinie
-
Pan i Władca ★☆☆☆☆
-
Jarek C ★★★☆☆
Pizza sama w sobie bez zarzutu. Niestety obsługa beznadziejna. Zamówiłem pizzę na konkretną godzinę - 20:30 a pizza przyjechała o 18:30. Przez telefon i również online usłyszałem, że oni nie mają w systemie śladu na temat godziny co oznacza, że na pewno się pomyliłem i wcale nie zaznaczyłem takiej godziny. Rzecz w tym, że jestem pewny tego co zamówiłem i na którą zamówiłem. Ciężko wymyśleć sobie, że przestawiłem godzinę. Wychodzi więc na to, że zostałem ofiarą jakiegoś błędu systemu lecz firma nie poczuwa się do winy. Słabo, raczej ostatni raz coś od nich zamówiłem.
-
Ксения Чорна ★★★★★
Pizza dobrej jakości za tę cenę, zawsze mnóstwo dodatków, szybka dostawa i miła obsługa :) zawsze przyjeżdża przed czasem, gorące prosto z pieca :) + ciągle są różne promocje) Polecam gorąco, przystępna cena i wysoka jakość produktu
-
Karol Sawicki ★★☆☆☆
Niestety, z roku na rok jest jak dla mnie tylko drożej i gorzej... Dzisiejsza zamówiona pizza w rozmiarze "XXL" miała średnicę zaledwie 38cm... (standardem KLASYCZNYCH pizz np. neaplitańskich są 30~32cm). Dokupiłem dodatek 3 serów na pizzę i w ogóle nie było go czuć/widać. Smak pozostawia wiele do życzenia, najwięcej na pizzy było cebuli, zamiast np. pomidorów czy papryki. Ciasto również jakby się pogorszyło. Z tego lokalu Dominos zamawiam praktycznie od początku jego istnienia i jedyne co łączy obecne Dominos ze starym, to już tylko szybka i dobra obsługa. Jeszcze kilka lat temu za 18~20zł w promocji można było dostać dowolną dużą pizzę, większą rozmiarowo od obecnej XXL, z darmowym sosem w standardzie. Za dzisiejszą pizzę "XXL" (38cm) w promocji -50% zapłaciłem 37zł i jakość pozostawia wiele do życzenia. Smutne :'( Niegdyś uwielbiałem Dominos, ale teraz już bardzo rzadko stąd zamawiam...
-
Bartłomiej Szeliga ★☆☆☆☆
Pizza zamowiona z dostawą (capriciossa tzw "XXL") pierwszy i zapewne ostatni raz z tego lokalu. Przyjechała, nawet w rozsądnym czasie, ale na tym się kończą jej pozytywy. Już na wstępie, mieszkając 500m od pizzerii spodziewałem się że będzie ona gorąca, tymczasem przyjechała ledwo ciepła. Dostawca nie tyle nie mówił po polsku, ale nawet po angielsku czy ukraińsku, zatem ciężko było się dogadać. Biorąc rozmiar XXL spodziewałem się średnicy 40cm+, zwłaszcza że wiele pizzerii już rozmiar "duży" oferuje o takiej śr. Tymczasem pizza okazała się zaskakująco mała - 37cm. Mam wrażenie że celowo na stronie nie jest podany rozmiar w cm (a przynajmniej mi nie udało się tego doszukać zamawiając pizzę). Ciasto natomiast wygląda jakby było ulepione z mąki kukurydzianej (charakterystycznie żółte), co do tej pory nigdzie mnie nie spotkało nawet w pizzeriach marki Dominos, przez co nie jest ono tak gładkie jak z mąki pszennej. Ilość składników też "jakby kot napłakał". Jednakże najwiekszą porażką był dla mnie sos czosnkowy - małe pudełko ok. 50-70ml kosztuje ok 5zł. W tej cenie możnaby się spodziewać że będzie przynajmniej czuć świeży czosnek. Tymczasem sos w smaku i konsystencji przywoływał na myśl najtańszego "gotowca" dostępnego w marketach, zalatując silnym posmakiem majonezu i bez grama świeżego czosnku, za to z charakterem smaczkiem suszonego. Niestety właściciele marki Dominos zdecydowanie zaniedbują kontrole jakości w prowadzonych pod ich szyldem pizzeriach, przez co wątpię żebym w najbliższym czasie zaryzykował wizytę w jakimkolwiek Dominosie. Do tego natomiast już na pewno nie wrócę:(
-
modzo89 ★☆☆☆☆
Jeżeli ktoś lubi pizze z włosem to polecam. Do momentu połączenia pizzerii Dominium i Dominos było okej. Teraz niestety wszystko zmieniło się na gorsze. Otrzymałam pizzę z czyimś włosem, więc pizzę wyrzuciłam. Do tej pory robi mi niedobrze jak pomyślę o tym widoku. W ramach rekompensaty pizza za złotówkę. Bardzo dziękuję ale nawet za darmo już tam nie zjem. Wolałabym zwrot pieniędzy ale nie chcę mi się już nawet wracać do tej sytuacji i kłócić z pizzerią. Ogromnie nie polecam.
-
SYLWIA Wdowinska ★☆☆☆☆
Zawsze wszystko ok pizza gorąca świetne cienie ciasto. Dziś pizza zamówiona na cienkim cieście była na grubym zamówiony rozmiar XXL był takim samym jak zwykła duża L mam pudełko z przedwczoraj tej samej wielkości mega słabo...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domino's Pizza?
Domino's Pizza znajduje się przy Grójecka 194, Ochota, 02-390 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domino's Pizza?
Można skontaktować się z Domino's Pizza pod numerem +48 222 101 010
Jak można dotrzeć do Domino's Pizza?
Do Domino's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku