Pyszne jedzenie, rozsądne ceny i bardzo pomocni, życzliwi kelnerzy. Włoski klimat restauracji można też wyczuć w wystroju. Makaron został mi podany błyskawicznie! Będę często tu wracać, polecam ☺️
Zdjęcia
Opinie
-
Emilka G. ★★★★★
-
freeco poland ★★★★★
Oj, ale to było smaczne! Byliśmy na lunchu, kilka minut po 12. Pizza pyszna, ciasto cienkie, chrupiące, duża ilość składników. Zaryzykuję, że najlepsza pizza jaką jadłem w ostatnim czasie. Makaron, duża porcja, bdb ugotowany, też super smaczny. Do tego w cenie lunchu szklanka wody z cytryną, a to wszystko za jedyne 25 zł. Już mamy ochotę popróbować pozostałych opcji, a trochę tego jest. Warto, warto. Klimat w lokalu z włoską muzyką super, obsługa też ;). Polecam i do zobaczenia!
-
Daria Finharet ★☆☆☆☆
Przyszłam do pizzerii i zamówiłam pizzę na wynos. Uprzedzono mnie, że będzie gotowa za 25 minut. Wróciłam dokładnie po tym czasie, ale pizza wciąż nie była przygotowana. Na moich oczach wyjęto pudełko z pizzą z jakiejś torby na zapleczu, a następnie w ciągu dwóch minut podano mi zimną pizzę w okropnym stanie wraz z dodatkiem burraty. Przykro mi, ale to absolutnie nie jest warte 56 złotych! Bardzo rozczarowujące doświadczenie – kiedyś było tu naprawdę smacznie i przyjemnie, a teraz niestety tak nie jest.
-
Małgosia Nowak ★★★★★
Miejsce z totalnym klimatem i pysznym jedzeniem. Skuszona lunchem za 25 złotych nie zawiodłam się. Pizza była pyszna i na pewno wrócę
-
Marina Filatova ★★★★★
Bardzo często tu przychodzę na kolacje , bo mieszkam obok :) Polecam bardzo tą restauracje , bardzo dobre jedzenie najczęściej zamawiam makaron Karbonara jest pyszny , ostatnio zamówiłam pieczony łosoś również jest pyszny :) Dobra sałatka z krewetkami ( moja miłość ) Zawsze mi trafiają miłe dziewczyny , nawet jak przyjdę pół godziny do zamknięcia restauracji , zawsze mogę zrobić zamówienie , i dostanę pyszne jedzonko :) Bardzo polecam .
-
Grzegorz Cielecki ★★★★★
Bardzo przytulna pizzeria z przeemiłą obslugą.Pizza miękka, cienka, z dobrymi jakościowo dodatkami. Super, że mieli promocje dwa drinki w cenie jednego.Na deser kawałek wyśmienitego tortu beżowego. Ważne, w dni powszednie do 23.00.Zdazylismy na kolację po Ich Teatrze.
-
Tomasz Milewski ★★★★☆
Fajny klimat, smacznie. Obsługa miła, pomocna. Dla mnie najlepsza pizza na białym sosie z ndują i burratą - poezja :) ogólnie składniki na duży plus, świeże, dobrej jakości.
-
Justyna Borek ★★★★★
Niewielka restauracja z włoskimi pysznościami. Jadłam makaron z szynką parmeńską i był bardzo smaczny. Osoba mi towarzysząca skusiła się na pizzę, którą oceniła 4/5. Ceny są przystępne. Miejsce nie jest wielkie. Obsługa miła i pomocna. W karcie są również alkohole, ale nie ma za dużego wyboru jeśli chodzi o drinki - w karcie są tylko 3 lub 4. Generalnie polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Non Solo pizza?
Non Solo pizza znajduje się przy Grójecka 28/30, Ochota, 02-308 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Non Solo pizza?
Można skontaktować się z Non Solo pizza pod numerem +48 228 241 273
Jak można dotrzeć do Non Solo pizza?
Do Non Solo pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku