Opinie

  1. Emilka G. ★★★★★

    Pyszne jedzenie, rozsądne ceny i bardzo pomocni, życzliwi kelnerzy. Włoski klimat restauracji można też wyczuć w wystroju. Makaron został mi podany błyskawicznie! Będę często tu wracać, polecam ☺️

  2. freeco poland ★★★★★

    Oj, ale to było smaczne! Byliśmy na lunchu, kilka minut po 12. Pizza pyszna, ciasto cienkie, chrupiące, duża ilość składników. Zaryzykuję, że najlepsza pizza jaką jadłem w ostatnim czasie. Makaron, duża porcja, bdb ugotowany, też super smaczny. Do tego w cenie lunchu szklanka wody z cytryną, a to wszystko za jedyne 25 zł. Już mamy ochotę popróbować pozostałych opcji, a trochę tego jest. Warto, warto. Klimat w lokalu z włoską muzyką super, obsługa też ;). Polecam i do zobaczenia!

  3. Daria Finharet ★☆☆☆☆

    Przyszłam do pizzerii i zamówiłam pizzę na wynos. Uprzedzono mnie, że będzie gotowa za 25 minut. Wróciłam dokładnie po tym czasie, ale pizza wciąż nie była przygotowana. Na moich oczach wyjęto pudełko z pizzą z jakiejś torby na zapleczu, a następnie w ciągu dwóch minut podano mi zimną pizzę w okropnym stanie wraz z dodatkiem burraty. Przykro mi, ale to absolutnie nie jest warte 56 złotych! Bardzo rozczarowujące doświadczenie – kiedyś było tu naprawdę smacznie i przyjemnie, a teraz niestety tak nie jest.

  1. Małgosia Nowak ★★★★★

    Miejsce z totalnym klimatem i pysznym jedzeniem. Skuszona lunchem za 25 złotych nie zawiodłam się. Pizza była pyszna i na pewno wrócę

  2. Marina Filatova ★★★★★

    Bardzo często tu przychodzę na kolacje , bo mieszkam obok :) Polecam bardzo tą restauracje , bardzo dobre jedzenie najczęściej zamawiam makaron Karbonara jest pyszny , ostatnio zamówiłam pieczony łosoś również jest pyszny :) Dobra sałatka z krewetkami ( moja miłość ) Zawsze mi trafiają miłe dziewczyny , nawet jak przyjdę pół godziny do zamknięcia restauracji , zawsze mogę zrobić zamówienie , i dostanę pyszne jedzonko :) Bardzo polecam .

  3. Grzegorz Cielecki ★★★★★

    Bardzo przytulna pizzeria z przeemiłą obslugą.Pizza miękka, cienka, z dobrymi jakościowo dodatkami. Super, że mieli promocje dwa drinki w cenie jednego.Na deser kawałek wyśmienitego tortu beżowego. Ważne, w dni powszednie do 23.00.Zdazylismy na kolację po Ich Teatrze.

  1. Tomasz Milewski ★★★★☆

    Fajny klimat, smacznie. Obsługa miła, pomocna. Dla mnie najlepsza pizza na białym sosie z ndują i burratą - poezja :) ogólnie składniki na duży plus, świeże, dobrej jakości.

  2. Justyna Borek ★★★★★

    Niewielka restauracja z włoskimi pysznościami. Jadłam makaron z szynką parmeńską i był bardzo smaczny. Osoba mi towarzysząca skusiła się na pizzę, którą oceniła 4/5. Ceny są przystępne. Miejsce nie jest wielkie. Obsługa miła i pomocna. W karcie są również alkohole, ale nie ma za dużego wyboru jeśli chodzi o drinki - w karcie są tylko 3 lub 4. Generalnie polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Non Solo pizza?

Non Solo pizza znajduje się przy Grójecka 28/30, Ochota, 02-308 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Non Solo pizza?

Można skontaktować się z Non Solo pizza pod numerem +48 228 241 273

Jak można dotrzeć do Non Solo pizza?

Do Non Solo pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements