Opinie

  1. Nataliya H. ★★★★★

    Jedzenie niebo w gębie! Pizza przepyszna, ciasto idealne – chrupiące, a jednocześnie miękkie w środku. Świeże składniki i wyrazisty smak sprawiają, że chce się tu wracać. Zdecydowanie najlepsza pizzeria w okolicy!

  2. Monika Jośko ★★★★★

    Cudownie smaczne miejsce. Miejsce, gdzie chcesz wrócić. Mimo tego, że głodne nie byłyśmy, musiałyśmy zjeść wszystko do wytarcia talerza pięknie pachnącą rozmarynem foccacią. Makaron z pappardelle z grzybami i indykiem oraz ravioli skradły nam serca. Obsługa cudowna, choć trochę dłużej musiałyśmy poczekać to zadbali byśmy nie były głodne za co bardzo dziękujemy. Bylo bardzo przyjemnie, choć jeden mankament. Brak możliwości płacenia kartą. My wiedząc o tym byłyśmy przygotowane, niektórzy jednak nie!

  3. Michał Zdunek ★★★★★

    La Strada to miejsce, do którego chętnie wrócimy. Jedzenie bardzo dobre – pizza ze świetnym ciastem, makaron z owocami morza przepyszny, dużo świeżych i aromatycznych owoców morza. Obsługa kelnerska faktycznie trochę dziwna – trudno to opisać, ale w innej opinii ktoś użył określenia „dziwna” i chyba to najlepiej pasuje. Na miejscu jest pies, ale absolutnie nie przeszkadzał – wręcz przeciwnie, córka miała z niego dużo radości. W tle leci przyjemna muzyka. Na pewno wrócimy, żeby spróbować innych dań.

  1. Maciek ★★☆☆☆

    Postanowiłem zatrzymać się na obiad w tym miejscu. Na samym początku zetknąłem się z dosyć oschłą obsługą. Postanowiłem zamówić na przystawkę „Gamberetti con salsa d’aglio” oraz spaghetti carbonara jako danie główne, do picia białe wino domu. Krewetki bardzo mi smakowały. Były delikatne w smaku, dobrze doprawione. Spaghetti nie było idealne, gdyż makaron w mojej ocenie był delikatnie przegotowany, sos zbyt rzadki, a boczek mógłby jeszcze jakiś szas dochodzić na patelni. Całość wymagała także doprawienia solą. Wino pasowało do zamówionych dań. Oburzyło mnie zachowanie kelnerki, w sytuacji gdy gość obok mnie zgłosił, że jego carpaccio było jeszcze na wpół zamrożone i zareklamował to danie, a kelnerka odpowiedziała mu, że carpaccio u nich zawsze jest zamrożone, a jeśli jest jeszcze na nim lód to poleca mu poczekać, aż się rozmrozi. Później jeszcze głośno komentowała całe zajście z kucharzem, jakby to klient nie miał racji. Podejście kelnerki do sytuacji było wręcz kuriozalne, niepasujące do statusu eleganckiej, porządnej i drogiej restauracji. Można było w dużo lepszy sposób wyjść z tej sytuacji. Niestety, ale nie będę wracał.

  2. Magda “Jonka” K. ★★★★☆

    Polecam miejsce na każdą okazję! Klimat lokalu urokliwy, obsługa szybka i dyskretna, muzyka włoska cichutko głaszcze ucho:) Jeśli chodzi o menu to jedliśmy pizze Caprino i Calabrese, obie rewelacyjne! Pierwsza pizza dla smakoszy miodu i marynowanych winogron a druga swój smak zawdzięcza pikantnej kalabryjskiej kiełbasie. Jedzenie palce lizać!!:) skoro wszystko tak dobre dlaczego tylko 4 gwiazdki? Otóż na samym początku przy składaniu zamówienia, okazało się że dwóch wybranych pizz nie otrzymamy z powodu braku składników. Rozumiemy, że mieliśmy pecha stąd minus, ale mimo to wrócimy aby sprobować owoców morza :) :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja włoska La Strada Warszawa?

Restauracja włoska La Strada Warszawa znajduje się przy Alojzego Felińskiego 52, Żoliborz, 01-563 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja włoska La Strada Warszawa?

Można skontaktować się z Restauracja włoska La Strada Warszawa pod numerem +48 798 005 999

Jak można dotrzeć do Restauracja włoska La Strada Warszawa?

Do Restauracja włoska La Strada Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements