Opinie

  1. Natu EL ★★★★★

    Przytulny klimacik, obsługa przemiła. Ale przede wszystkim sałatka szefa idealna!

  2. Agnieszka Mazurek ★★☆☆☆

    Byłam w tym lokalu kilka razy. Jedzenie smaczne i polecam, ale niestety jakoś obsługi jest dramatyczna. W lokalu byliśmy w trójkę. Głodni niesamowicie. Zamówiliśmy 2 pizze i rosół z pastę. Po 15 min jedna osoba dostała zupę i makaron. 2 inne siedziały głodne. Następnie kelner przyniósł 1 pizzę dla dziecka a trzecia osoba musiała patrzeć jak 2 pierwsze jedzą. Ostatnie danie zostało podane godzinę od zamówienia i teraz 2 osoby patrzyły jak je trzecia. Nie dość że obsługa nie ma elementarnej wiedzy o serwowaniu dań, to jeszcze traktuje gości jak klientów w supermarkecie. Zero klimatu.

  3. Rafal M ★★★★★

    Kolejny raz w tym miejscu zostałem pozytywnie zaskoczony smakiem. Pizza Nduja z kiełbaską kalabryjska i serkiem mascarpone - niebo….

  1. PIOTR KULIK ★★★☆☆

    Zachęceni opiniami wybraliśmy się do Bistro na kolację. Lubimy kuchnię włoską i stąd ten wybór. Niestety, podane makarony nie przypominały włoskich, nawet obok nich nie leżały. W daniu z makaronem gwiazdą jest makaron. Tu był sos w którym makaron został utopiony. Miejsce ma potencjał, trzeba tylko poprawić jakość potraw.

  2. Anna Pecko ★★★★★

    Fajne miejsce, blisko parku, ceny są przystępne. Miła, profesjonalna obsługa, która dobrze doradzi: uśmiech, vibe i serdeczność z najwyższej półki. Zamówiłam sałatkę szefa z kaszą bulgur, kiszonymi burakami, serkiem kozim i sosem mango. Była przepyszna, porcja naprawdę duża i duża ilość pysznych dodatków, czuć że używają dobrych jakościowo składników, a buraki, jak mam mówiła pani kelnerka, sami kiszą. Polecam też herbatkę wiosenna z...musem z truskawek. Pierwszy raz piłam taką herbatę i pozytywne zaskoczenie. Ładnie podane napoje. Mąż zamówił oczywiście burgera Aztec i też bardzo mu smakował, widać, że używają dobrych jakościowo składników. Będziemy wracać.

  3. Aleksandra Madejska ★★★☆☆

    W bistro Pokątna byłam wiele razy, więc postanowiłam wyrazić w końcu swoje zdanie. Jedzenie oceniam dobrze, chociaż bez rewelacji. Bywając w restauracji czasem czułam napiętą atmosferę, kelnerki najczęściej były wątpliwie miłe, za co muszę zabrać 1 gwiazdkę. Kolejną gwiazdę odejmuję za wysokie ceny, nieadekwatne do jakości jedzenia. Dzbanek lemoniady 39 zł? Pizza zawsze była dobra, ale nie w tej cenie. Aktualnie zrezygnowałam z odwiedzania Pokątnej, może kiedyś wpadnę i zmienię opinię :)

  1. Gustaw K. ★★★★★

    Niedawno odkryłem ten magiczny lokal przy ul. Wrzeciono, czyżby nazwa była inspirowana Harrym Potterem? Po kilku wizytach wystawiam 5 gwiazdek. Próbowałem burgerów, pizzy, z przystawek marynowanego łososia z pysznymi paluchami pizzowymi, wszystkich zup. A suflet czekoladowy chodzi za mną do dziś, poezja. Obsługa pomiocna i uśmiechnięta. Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na najlepszy colesław, jaki w życiu jadłem, podobno robiony na miejscu. Ani razu się nie zawiodłem, oby tak dalej.

  2. tomix303 ★★★★★

    Pokątna to lokal, który odwiedzam kilka razy w miesiącu od kilku lat. Nie tylko dlatego, że mieszkam 100m dalej:) Rosół jest obłędny, domowy, uczciwie gotowany, często biorę na wynos dla dzieci. Krem z porów, czy z pomidorów również sztos. Lubię czasem zjeść pyszną pizzę góralską lub spianatę (ach ta karmelizowana cebulka). Często zamawiam też sałatkę szefa, wystarcza jako obiad. Biorąc pod uwagę bardzo wysoką jakość dań, ceny są niewygórowane. A wisienką na torcie jest czeskie piwko z kija.

  3. FS ★☆☆☆☆

    Chciałbym dać więcej, ale no sorry nie da się. Już domino's jest lepsze. Pizza słona, nie czuć sosu pomidorowego, mocno zpieczona. Pracowałem w pizzeri, bywam w wielu różnych i nie dorastacie innym do pięt. Rosół również jakiś dziwny, tak tłusty, że było widać warstwę tłuszczu oddzieloną od reszty i papier staje się od razu mocno żółty. Czas oczekiwania 1,5h jak macie kilkaset metrów??? Za pierwszym razem sam podszedłem, teraz dostawa, ale więcej prób już nie będzie. Pizza wygląda lepiej na zdj niż w realu.

  1. Alicja Butkiewicz ★★★★★

    Polecam wszystkim serdecznie! Bardzo klimatyczne miejsce, ładnie urządzone, niezatłoczone. Jedzenie przepyszne, ładnie podane i bardzo niska cena. Ponadto na posiłki nie czeka się długo. Jedynie trzeba zwrócić uwagę na porcje, bo nie każdy się nimi naje. Obsługa miła i sympatyczna. Naprawdę smaczne jedzenie, polecam spróbować.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pokątna Bistro?

Pokątna Bistro znajduje się przy Wrzeciono 2, Bielany, 01-961 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pokątna Bistro?

Można skontaktować się z Pokątna Bistro pod numerem +48 797 755 537

Jak można dotrzeć do Pokątna Bistro?

Do Pokątna Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements