Opinie

  1. Jacek G ★★★★☆

    Pizza dobra, sos na pizzy i ser mało wyraziste, ale odpowiednia ilość. Składników też w sam raz. Czas dostawy super. Ogólnie spoko.

  2. Kkolorowaa ★★★★★

    Bardzo dobra pizza. O wiele lepsza niż z popularnych sieciówek. Dużą pizzą spokojnie najedzą się 2 osoby i jeszcze zostanie. Możliwość zamówienia pizzy z podziałem na pół o różnych rodzajach. W dostawie przyjechała ciepła i nie trzeba było bardzo długo czekać, a to duży plus. Testowaliśmy to miejsce pierwszy raz, ale na pewno spróbujemy jeszcze innych ciekawych pizz, bo jest spory wybór.

  3. Tomek Fitas ★★★★★

    Ostatnio nasza ulubiona pizza. Próbowaliśmy kilku, bardzo smaczne, ale Carbonara z rukolą rządzi. Zalecam podczas zamówienia dodać: DORZE WYPIECZONA. 50 zł za wielką smaczną pizzę + 2 sosy gratis... ...petarda.

  1. Mateusz Gaworski ★★★★★

    Bardzo przyzwoita Pizza w rozsądnej cenie. Zawsze ciepła w dostawie. Smaczne sosy. Polecam

  2. Laura Szpalerska ★☆☆☆☆

    Ceny podane w lokalu na tablicy nieaktualne. Sprzedawca powołuje się na cennik z ulotki dopiero podczas wystawiania rachunku.

  3. Monique Majewska ★☆☆☆☆

    Świetne sosy. I chyba to tyle, z dobrych doświadczeń. Szynka konserwowa w plastrach, nie do udźwignięcia. Placek kompletnie bez smaku. O przyprawach chyba nikt w tej „restauracji” nie słyszał. O serze nawet nie chcę wspominać. To jakiś erzac! Jedynie cena może zachęcić. I na tę porażkę czekałam 1.50 h. Nie polecam.

  1. Sylwia Piotrowska ★☆☆☆☆

    1h 15 minut po szacowanej godzinie dostawy. Nie można się dodzwonić, pieniądze poszły... czekam 3 godziny na pizze i pewnie się nie doczekam, ciekawe czy odzyskam pieniądze za zamówienie i koszt dostawy...

  2. Karolina O ★★★★☆

    Pizza bardzo smaczna, ciasto miekkie co mi sie podoba. Duzym plusem jest spory pojemniczek sosu w zestawie, ale daje 4 gwiazdki bo pomimo odleglosci 5 min autem, na jedzonko czekalam ponad 1h 45 (20 min po czasie pokazanym na stronie). Być może to kwestia weekendu, ale jak czlowiek glodny to kazda minuta ciagnie sie w nieskonczonosc :)

  3. Kaju Kaju ★★★★★

    Firmowa pizza bardzo smaczna. Duży plus za delikatne i smaczne ciasto. Poniżej ludzie narzekali na składniki że słabej jakości, nie mogę się tym zgodzić bo na mojej było wszystko ok podczas jedzenia jak i po :). Może jedynie bym zmienił mrożony szpinak na świeży z czosnkiem, pizza by sporo zyskała.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Jerry Wyścigi?

Pizzeria Jerry Wyścigi znajduje się przy Bartłomieja 3, Mokotów, 02-683 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Jerry Wyścigi?

Można skontaktować się z Pizzeria Jerry Wyścigi pod numerem +48 508 241 232

Jak można dotrzeć do Pizzeria Jerry Wyścigi?

Do Pizzeria Jerry Wyścigi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements