Jeszcze nigdy nie doświadczyłem takiego pogorszenia jakości dobrej pizzy. Zamawialiśmy u nich już wiele razy, ale dzisiejsza pizza to chyba jakaś pomyłka. Ciasto było twarde i niedopieczone, składniki wyglądały na zwiędnięte, a ser, jak widać na zdjęciu, był zbyt przypieczony jak na pizzę neapolitańską. Wygląda na to, że albo dostałem odgrzaną pizzę po innym kliencie, albo z bardzo dobrej pizzerii zrobiła się niestety spora wpadka.
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub P ★★☆☆☆
-
Julia Smoleńska ★★★★★
Klimat bardzo przyjemny, włoska muzyka, zdjęcia i certyfikaty. Obsługa bardzo ciekawa, zróżnicowana : Pani kelnerka z akcentem, drugi kelner mówiący po angielsku, a kucharz po włosku. Pizza pyszna, rzeczywiście na wzór neapolitańskiej. Piwko marakujowe smakowało marakują, a nie sztucznym aromatem
-
Marta Alkin ★★★★★
Pizza bardzo dobra, wysokiej jakości, warta polecenia znajomym. Niestety tylko jeden deser do wyboru który jest zwyczajnie słaby i bardzo drogi jak na porcję deklarowaną dla 2-3 osób. Miła obsługa
-
Iz C ★☆☆☆☆
Edit. Opinia zostanie usunięta w momencie kiedy zwrocicie pieniadze. Zaplacilam za to ponad 40 zł. Oliwa gratis jest czymś oczywistym w przypadku pizzy neapolitańskiej. Proszę o zwrot pieniędzy, to jest niepoważne. Czekałam na pizzę od 11 40. Dotarła po 13 i jeszcze taki widok w rozmokniętym pudełku.
-
Piotr Tomas ★★★★☆
Dobra poprawna pizza włoska. Ciasto miękkie, cienkie i elastyczne. Dodawana jest duża ilość mięsa. Składniki świeże i smaczne. Trochę za bardzo wyczuwalny sos pomidorowy, nakładana jest spora ilość, z tego co się orientuje w prawdziwej pizzy włoskiej nie występuje aż taka ilość. Na zamówienie składające się z dwóch pizz czas oczekiwania to 8 minut, bardzo szybko! Ogólnie na plus, obsługa zachęca do płacenia gotówką oferując rabat.
-
Marcelina ★★☆☆☆
Zacznę od obsługi, dość niesympatyczna, na pizze czekałyśmy dobre 50 minut wydaje mi się, że to dość długo jak na pizze z pieca. Pizza DIAVOLA jak na zdjęciu, 2 kawałki salami i sos pomidorowy, który w ogóle nie był doprawiony zero bazylli i taki kwasior, że ciężko było to jeść noo iii muszę jeszcze dodać, że smak tej spalenizny też nie był ciekawy.
-
Maciej Maciucha ★★★☆☆
W ocenie prawdziwej włoskiej pizzy zawsze kieruję się doznaniami smakowymi których doświadczyłem podczas moich podróży do Włoch. Od dłuższego czasu Warszawa jest miejscem które potrafi przenieść człowieka zmysłami w państwo półwyspu apenińskiego. Nasi pizzaiolo potrafią wykręcić przepyszne placki w stylu neapolitańskim. Moim zdaniem wodzące w tym zakresie są restauracje: Mąka i Woda, Ciao a Tutti, Dziurka od klucza i Pizzaiolo. O lokalu La Pizza Originale Napoletana usłyszałem w audycji Jaja w kuchni. Zachwycony rzetelnością i erudycją właścicieli udałem się do lokalu z przydomkiem 2.0 - mieszczącym się na Żoliborzu. Na wstępie zawsze ocenia się lokal, który swoją surowością (przeciwięstwo włoskich trattori, ristorante czy taverne) był aklimatyczny. Mały i nieprzyjazny. Wykluczone jest tam biesiadowanie w licznej grupie. Jedynymi włoskimi akcentami są: flagi (jedna wisi nad śmietnikiem w kuchni), muzyka (głównie włoski reggeton???) no i wyglądający profesjonalnie pozłacany piec do pizzy. Obsługa miła aczkolwiek zblazowana. Drugim odczuciem jest jedzenie i napoje. Bardzo poprawne soczyste, owocowe wręcz tropikalne wino ze szczepu Pinot Grigio jest bardzo orginalne i w rozsądnej cenie za kieliszek - 15 zł. Szkoda, że tylko ono jest do wyboru. Włoska pizzeria i tylko jedno wino bianco?! Pizza... trochę rozczarowująca. O ile ciasto było bardzo poprawne i bardzo smaczne tak sos zbyt kwaśny a brzegi, które je się z przyjemnością były spalone a więc z dużą goryczą. Zachwyciły mnie natomiast czarne oliwki, które są zwykle lekko kwaskowate a te były przyjemne. Oliwy na plus, choć ta z papryczką mało intensywna. Ogólnie rzecz biorąc jest to koncepcja restauracji a la kebab - zjedz, najedz się dobrze i wyjdź. Razi mnie założenie restauratorów, którzy uznali, że oryginalność pizzy włoskiej nie musi iść w parze z klimatem lokalu. Ceny wskazują na lepszą obsługę i zastosowanie dobrej jakości składników, lecz wszystko traci czar w tym niedoinwestowanym industrialnym wnętrzu. Raczej nie wrócę przy tak stale rosnącej wysokiej konkurencji.
-
Weronika Itylenatenteman ★★★★★
Jak dotąd, najlepsza pizzeria w Wawie. Sama w sobie naprawdę dobra (sos z gorgonzoli - super pomysł. Nduja na pizzy podpieczona: miała lekką skorupkę i wciąż była miękka, czyli była perfekcyjna). Wszystkie składniki są dobre, aromatyczne. Zabrakło mi: oliwy czosnkowej silnie czosnkowej (ogólnie jest, ale czosnku prawie nie czuć), więcej świeżej bazylii na margaricie (opcja z posypaniem parmezanem też jest dobra) i chociaż z 2-6 drinków do wyboru. Piec jest na gaz.
-
Edyta Gunia ★★★★★
Najlepsza pizza w Warszawie i od niedawna najlepsze pasty! Atmosfera typowo włoska, bardzo sympatyczna obsługa. Mało miejsc jest w Warszawie gdzie uczciwie i z pasja podchodzi się do gotowania a w tym miejscu to po prostu poezja :) polecam serdecznie :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres La Pizza Napoletana 2.0?
La Pizza Napoletana 2.0 znajduje się przy Księdza Jerzego Popiełuszki 19, Żoliborz, 01-595 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do La Pizza Napoletana 2.0?
Można skontaktować się z La Pizza Napoletana 2.0 pod numerem +48 505 505 974
Jak można dotrzeć do La Pizza Napoletana 2.0?
Do La Pizza Napoletana 2.0 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku