Opinie

  1. Sandra Dróżdż ★★★★★

    Przez przypadek pomyliłam miasta i zamiast Słonimskiego we Wrocławiu wybrałam Warszawę, zadzwoniłam żeby tylko dać znać że jednak nie będę w stanie odebrać. Bardzo miły Pan Eryk co odebrał telefon okazał wyrozumiałość i zgodził się na anulację zamówienia. Następnym razem jak będę w Warszawie napewno skorzystam się z usług tej pizzerii.

  2. Derpiusz Kot ★☆☆☆☆

    50 zl za hawajska ktora smakowala jak odmrożona koopa. Jeżeli to czytasz to miej szacunek do swoich pieniędzy i kup sobie w owadzie taką do odgrzania za 15 ziko, w porównaniu z tym czyms to one sa premium i 3 gwiazdki miszlę

  3. Marcin Krajewski ★★★☆☆

    Dość ciekawy produkt pizzopodobny w cenie pełnowartościowej pizzy. Produkt strasznie tłusty. Obsługa uprzejma, czekaliśmy krótko. Jest gdzie usiąść i zjeść - co prawda bez sztućców i talerzy ale z kartonu smakuje przecież tak samo.

  1. Ilona Bartoś ★☆☆☆☆

    Najgorsze dominos w Warszawie. Zamówienia regularnie przychodzą wybrakowane, a kierownik nie potrafi rozwiązać prawidłowo reklamacji, przerasta go to. Np dzisiaj - zamówiono na dowóz dwa zestawy z kurczakiem - oczywiście w każdym z zestawów zapomnieli o sosach, które były zamówione. Dodatkowo skrzydełko maleńkie, sporo mniejsze niż zawsze i przyszły już chłodne. Zamówiono loaded fries - przyszły zwykłe, bez niczego, w dodatku niepełne pudełko, chłodne i niektóre surowe. Mimo masy błędów i braków w zamówieniu - kierownik proponuje, że dowiozą sosy (po godzinie) i wymienią frytki xD czyli do słabej jakości zimnych kurczaków dowiozą po godzinie sosy xD Wielka rekompensata za zepsute zamówienie. Mimo naszej chęci oddania nienaruszonego zamówienia i wymiany na nowe, z poprawnymi sosami i frytkami, kierownik się nie zgodził, zaproponował tylko dowóz braków. Zero rekompensaty, co robią inne Dominos. Pan się nie zna na obsłudze klienta, a zamówienie jest po prostu niedobre. W końcu dowieźli nowe frytki, ale przyszły nadal nieupieczone, zalane sosem po korek.

  2. Ksenia Brynkewicz ★★★★★

    Przyszedłem tu w środę i dostałem zniżkę na dużą pizzę z czterema serami. Bardzo smaczna i świetna obsługa!

  3. Dusiaaa ★★★★★

    Jestem w szoku jak szybko pizza została dostarczona!! Pan dostawca bardzo miły i pizza jak zwykle przepyszna bardzo polecam I dostawa w 20 dalej mnie szokuje!!

  1. Ada Łukasz Jedz z Nami ★★★★☆

    Nie jest to najlepsza pizza jaką jedliśmy, ale jest smaczna. Margherita na cienkim, delikatnym cieście. Dobry sos i naprawdę duża sera. Chętnie spróbujemy innych propozycji. Minus za rozmiar, średnia pizza wydaje się bardzo mała.

  2. Dawid Gołębiewski ★☆☆☆☆

    Jakiś dramat co się dzieje w tym miejscu. Czekaliśmy z narzeczoną przy kasie z 5 minut, mimo tego że pracownicy widzieli że czekamy. Pizze dostaliśmy na cienkim, a nie na grubym jak zamawialiśmy. W pewnym momencie do lokalu wbiła menedżerka, która była bardzo toksyczna dla swoich pracowników, i mówiła że wydają do pizzy nieświeżą cebulę. My na pizzy mieliśmy właśnie cebulę-od razu odechciało nam się jeść. Nie polecamy tej konkretnej pizzerii. Jest drogo i jest bardzo dziwna atmosfera

  3. Ewelina ★★☆☆☆

    Pizze przyszły nie zgodne z zamówieniem oraz tylko lekko ciepłe. Czuje się rozczarowana bo zamawiałam 2 średnie, a przyszły do mnie 2 małe pizze. W ramach rekompensaty dostałam jedenie rabat na następne zamówienie, które w sumie i tak nie pokrywa kosztu 1 średniej pizzy. Obecnie nie przekonało mnie takie rozwiązanie, tym bardziej ,że byłam stałym klientem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Domino's Pizza?

Domino's Pizza znajduje się przy Zygmunta Słomińskiego 19, Śródmieście, 00-195 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Domino's Pizza?

Można skontaktować się z Domino's Pizza pod numerem +48 222 101 010

Jak można dotrzeć do Domino's Pizza?

Do Domino's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements