Opinie

  1. Piotr Tarczynski ★☆☆☆☆

    Zamawiam u was sushi od jakiś 7 lat. I niestety dziś to był ostatni raz. Ja rozumiem że czasy sa jakie są ale żeby tak oszczędzać na wielkości rolek i składnikach to już jakąś przesada. Sos sojowy jest obecnie obrzydliwy.Rainbow Łosoś zgubil gdzies awokado w trakcie dostawy. Serka jak na lekarstwo. Tak naprawdę to wogole inna rolka. Rolki zamalaly o 1/3 w stosunku do tego co było kilka miesiący temu. Nigdy więcej. Szkoda pieniędzy. Nie polecam

  2. Emilia Wróbel ★☆☆☆☆

    Zamawialam z dostawą od paru lat i niestety często było coś nie tak, albo inne rolki albo czegoś brakowało, opóźniona dostawa. Po zgłoszeniu problemu jedyne co proponowało Haiku to zniżka na deser przy kolejnym zamówieniu...ale dziś juz moja cierpliwość się skonczyla. Moje zamówione złożone po godzinie 10 przez stronę haiku zostało anulowane w międzyczasie i dowiedziałam się o tym dopiero kiedy już na skraju wytrzymałości głodu zadzwoniłam zapytać gdzie jest moje zamówienie. ⚡nawet nie wiadomo dlaczego zostało anulowane ⚡

  3. Patrycja L-F ★★☆☆☆

    Kiedyś bardzo fajna opcja sushi z zamówieniem do domu. Teraz tragedia łamana przez porażka. Miało być za dwie godziny co i tak jest już długim czasem oczekiwania, przyjechało po 4 godzinach. Nikogo nie interesuje że w międzyczasie musiałam wyjść do pracy. Telefonu nie odbierali przez półtorej godziny. Na stronie 3 numery telefonów. Pierwszego nie odbierają, drugi nie istnieje, a trzeci który powinien być na południu Krakowa jest jakimś numerem telefonu z Poznania. Zupa przyjechała absolutnie zimna. Zamówienie składałam bezpośrednio z ich strony, więc jak w innym przypadku nie mogą zwalić tego na pośrednika. Spóźnienie Czy korki absolutnie nie usprawiedliwiają nie odbierania telefonu. Zamówiłam ostatni raz

  1. Kira D. ★★★☆☆

    Nie pierwszy raz zamawiam sushi z tego miejsca, ogólnie jest bardzo smaczne. Natomiast tym razem zamówiłam zestaw Tempura Bento, który na stronie był opisany jako idealny dla kobiet w ciąży. Większość była w porządku, natomiast nigiri z takim łososiem zdecydowanie NIE NADAJE SIĘ dla ciężarnych.

  2. Elżbieta Ł ★★☆☆☆

    Powiem szczerze, że jestem nieco rozczarowana. Zamawiam w Haiku Sushi już od lat raz na kilka miesięcy i to jest pierwsze zamówienie, z którego jestem średnio zadowolona. Rolka z tatarem z tuńczyka w tempurze była rewelacyjna, dotarła jeszcze ciepła, natomiast uramak rainbow łosoś wypadł gorzej niż przy moich poprzednich zamówieniach, mam wrażenie, że została zmniejszona ilość ryby. Dodatkowo wasabi, to nie jest to wasabi co wcześniej. W ogóle nie jest ostre i smakuje jakby było zrobione z proszku, niezmiernie mnie to zawiodło, bo zawsze dopełniało to smak rolek. Rolka miesiąca przyzwoita, chociaż nie jest to do końca mój smak.

  3. Kitaj Rusek ★★★★★

    Bardzo dobre sushi, ciekawe połączenia, wszystkie kawałki praktycznie zawierały mięso. Przywiezione pięknie zapakowane - nic nie bylo rozwalone. Ryż idealny - nie rozgotowany ani nie za twardy. Sos sojowy aromatyczny, duża ilość. Korzystając z okazji zamówiliśmy sushi dzień wcześniej dzięki czemu zestaw haiku był tańszy. Kontakt z restauracja bardzo dobry i bezproblemowy - Pani na obsłudze sama zapronowala te ofertę promocyjna. Dowóz również bez zarzutu.

  1. Katarzyna eM ★★★★★

    Zamówiłam Gurin roll (koszt 38.99) i Mittsu Tokugawa (koszt 59.99) w dostawie do hotelu w godzinach późno-popołudniowych przez portal pyszne.pl. I muszę przyznać, że sushi spełniło moje oczekiwania. Na prawdę bardzo smaczne i sycące. Na brak imbiru, wasabi, pałeczek czy chusteczek nie można narzekać. Niestety ogromnym minusem był czas oczekiwania bo była to prawie godzina po terminie dostawy.

  2. Armol37 ★★★★★

    Bardzo dobre sushi. Zestaw max 100 godny polecenia. Ciekawe połączenie smaków. Vege tempura roll sztos. Dostawa na czas. Już kilka razy zamawialiśmy i tylko raz mieliśmy zastrzeżenia co do ryżu, który się rozklejał. Przy zamawianiu urodzinowego zestawu bardzo dobry kontakt z Pania manager. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Haiku Sushi?

Haiku Sushi znajduje się przy Koletek 11, Stare Miasto, 31-069 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Haiku Sushi?

Można skontaktować się z Haiku Sushi pod numerem +48 791 792 424

Jak można dotrzeć do Haiku Sushi?

Do Haiku Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements