Opinie

  1. Toono Masu ★☆☆☆☆

    Pizza nie została dostarczona. Kurier dzwoni z numeru zastrzeżonego i jest zdziwiony, że nikt nie odbiera (blokada, którą posiada wielu ludzi jako ochrona przed spamem). Amatorszczyzna, nigdy więcej.

  2. Bartosz Mierzwa ★☆☆☆☆

    Nie zostalem poinformowany o długim okresie oczekiwania, zaznaczę że restauracja była prawie pusta, po otrzymaniu dania okazało sie że jest ono do tego stopnia słone że nie da się go zjeść. Po poinformowaniu Pani Kelner dostalem tylko wymowne spojrzenie. Z plusow mają cocacole w szklanej butelce ale nie wynagrodziło mi to 40 minutowego czekania i potem niezjadliwego dania.

  3. Malwina Grzywniak ★☆☆☆☆

    Ta „pizzeria” to największa kulinarna kara jaka mnie spotkała, pizza smakuje jak odgrzewana mrożona za 5 zł a obsługa pozostawia wiele do życzenia

  1. diabliq diabłecki ★★★★★

    Bywam tam czesto w Nowy Rok i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem. Piwko, pizza....to jest to o czym diabliqi marzą w pierwszy dzień Nowego Roku. No i żurek. W trakcie roku zamawiam do domu - pizza wyborna i szybko dostarczana, jeszcze ciepla.

  2. Monika Kaczmarek ★★★★★

    Pewnie bym nic tu nie zjadła, gdyby nie zmęczenie i brak chęci szukania innej miejscówki na obiad. Odstraszały opinie użytkowników na temat niskiej jakości obsługi. Podjęłam ryzyko. Zamówiłam chlebki z masłem czosnkowym jako przystawkę i calzone. Chlebki (ku mojemu zaskoczeniu) to nie kawałki chleba ale świeżo wypiekane kuleczki chlebowe. Dostałam więcej niż wskazywało na to menu więc kolejny plus. Calzone dotarło po ok. 20-25 minutach. Kruche ciasto, nadzienia od serca, zjadłam połowę i reszta na wynos na kolejny dzień. Jeżeli chodzi o obsługę to miłe zaskoczenie. Może właściciel czyta komentarze i odrobił pracę domową? A może miałam szczęście do bycia obsługiwaną przez młodego chłopaka ze wschodnich akcentem. Uwijał się jak szalony żeby goście byli zadowoleni. Ceny - jak na te czasy i jedzenie w stolicy - ok. Dwa dania + przystawka + picie: 104 zł.

  3. Krystian Kołodziejczak ★★★★★

    Po przeczytaniu niektórych komentarzy dotyczącej obsługi miałem mieszane uczucia czy skorzystać. Ale oceny jedzenia przechyliły szalę. A co mi tam... Sobota, po pracy, w delegacji więc czas jest, knajpa pod samym hotelem prawie.... I od razu zaznaczam, że albo właściciel odrobił pracę domową czytając komentarze dotyczące obsługi, albo trafiliśmy na odpowiednią osobę. Młody chłopak z akcentem ukraińskim (ale doskonale można się dogadać) uwijał się żwawo. Po przyjęciu zamówienia poinformował o czasie oczekiwania (około 25 minut - co w przypadku burgerów jest normą). Wszystko weszło na czas - obsługa bez zarzutu. Co do jedzenia to mogę tylko potwierdzić poprzednie komentarze - niebo w gębie, Gessler'owa nie miałby się do czego przyczepić. Godne dodatkowego komentarza to przystawka (chlebki z masłem czosnkowym). Spodziewałem się kilku kawałków chleba a dostałem mini kuleczki chlebowe prosto z pieca - duży plus.

  1. Saphire Mind ★★★★★

    Pizza zrobiła duże wrażenie smakowe. Ciasto idealne wręcz nie za cienkie, nie za grube. W środku mięciutkie a na zewnątrz chrupiące. Na pizzy w standardzie podana jest duża ilość sera a składniki naprawdę super ze sobą współgrają. Zdjęcie zrobione w połowie jedzenia, bo jak się wszyscy rzucili to nie zdążyłam ;) Sos płatny dodatkowo, ale bardzo solidna porcja, więc warto. Na pewno jak będzie okazja zamówimy jeszcze raz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chicago's Pizza?

Chicago's Pizza znajduje się przy Aleksandra Janowskiego 9, Ursynów, 02-784 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chicago's Pizza?

Można skontaktować się z Chicago's Pizza pod numerem +48 503 753 753

Jak można dotrzeć do Chicago's Pizza?

Do Chicago's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements