Tragedia! Składam zamówienie na Wolt z 2 godiznnym wyprzedzeniem. Dostaje powiadomienie że moje zamówienie zostało przyjęte przez pracownika restauracji. Niestety dostawa się opóźnia, a po kontakcie z Support Wolt okazuje się, że podobno moje zamówienie zostało wydane komuś innemu i restauracja nie odbiera telefonów od Wolt. Nikomu nie polecam...
Zdjęcia
Opinie
-
Oskarinnio Games ★☆☆☆☆
-
jakub kuzniar ★★★★★
To zabawne że jeśli chcemy dostać pizzę z większą ilością dodatków to lepiej wybrać się na stację benzynową niż do restauracji. Pizza bardzo smaczna. Jestem pod wrażeniem i napewno jeszcze nie raz tu wrócę. Cheeseburger rządzi.
-
Klaudia KK ★★★★★
Najlepsza pizza jaką jadłam! Od pewnego czasu jak pizza to tylko w Sbarro, próbowałam różnych smaków i pepperoni jest moim faworytem. Polecam, gorąco polecam!
-
Jacek Jóźwik ★★★★★
Do pizzy nie można się przyczepić. Dobrze wypieczone i bardzo smaczne ciasto idealnej grubości, dużo dodatków, wszystko smaczne i świeże. Ceny dość wysokie, ale tutaj można się najeść mniejszą ilością pizzy niż u konkurencji. Jedna gwiazdka mniej za klimat, bo lokal jest na stacji paliw Amic, ale poza tym Sbarro jest bardzo gitarro. Aż szkoda, że jak na razie to jedyny lokal tej sieci w kraju.
-
Mike Porecki ★★★★★
Pyszna pizza w stylu nowojorskim. Dużo dodatków. Dostawa przez Uber Eats i Glovo. Polecam pizzę Meat Primo - fantastyczna!
-
Joe Doe ★★☆☆☆
Ciasto rewelacja. Nawet po odgrzaniu. Sama pizza, jako całość, mega słaba (szefa, margherita, kurczak BBQ). Najlepsza z tego pizza „szefa”. Całość placków przechodzi ostrym w smaku sosem pomidorowym (mazisty, powinien sie dopiec), który dominuje i innego smaku nie złapiesz. Nie polecam. Składniki fajne i widać, ze są,, ale nie czuć smaku. Ja nie kupie więcej.
-
Kaju Kaju ★★★★★
Lubię testować nowe restauracje i tak samo było z Sbarro na Puławskiej. Szybki research że to sieciówka z Nowego Jorku sprawił że postanowiłem zajechać na stację i sprawdzić smak i jakość tej pizzy. Zamówiłem margarite i salami bo to najlepszy test dla pizzerii. Cena trochę sporą jak za kawałek (na chmielnej jest to 8zł) ale nie zapominajmy że to stacja benzynowa :). Ten mały minus przykrył smak tego placka! Idealnie wyrośnięte ciasto, w środku miękkie i tam gdzie potrzeba chrupiące. Sos dobrze doprawiony, mozarella bardzo smaczna przypieczona w punkt, salami wyraziste i odpowiednio tłuste. Czuć że składniki nie są najtańszymi produktami. Jadłem też pizzę szefa i jest smaczna ale z pizza nie ma nic wspólnego w smaku :) Trochę jak calzone a trochę jak tarta :). Bardzo syta. Szczerze polecam :) PS: To projekt pilotażowy Amic, więc pewnie w niedługim czasie pojawi się więcej tych restauracji na stacjach.
-
darek raczyński ★★★★★
Bardzo pozytywne zaskoczenie! Nigdy nie spotkałem tak dobrej pizzy na stacji benzynowej. Będę stałym klientem, tym bardziej że można kupić na trójkąty, zapakowane w taki sposób, że można jeść w samochodzie. To jakaś sieciówka?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sbarro?
Sbarro znajduje się przy Puławska 623, Ursynów, 02-885 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sbarro?
Można skontaktować się z Sbarro pod numerem +48 222 231 413
Jak można dotrzeć do Sbarro?
Do Sbarro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku