Jedna wielka makabra. Zwiedzioną dobrymi ocenami wczoraj złożyłam zamówienie przez Wolt. Jedzenie, które przyszło było nieświeże i śmierdzące. Za 100 zł zamówiłam pizzę salami i makaron carbonara. Pizzy nie zjadłam, bo mięso okropnie śmierdziało po otworzeniu pudełka, spróbowałam kawałek salami i od razu wyplułam. Jestem kobietą w ciąży i nie chce narażać się na zatrucia nieświeżym mięsem. Mój mąż niestety, bardzo głodny, zjadł swój makaron i cały kolejny dzień przypłacił zatruciem żołądkowym. Na koniec dodam jeszcze, że na zamówienie czekaliśmy 1,5 h… * edit na 10.12 - sprawa nie została rozwiązana, Wolt zwala winę na Restauracje, a Restaurator nie zamierza zwrócić pieniędzy. * Salami dojrzewające nie jest kwaśne w smaku :) * wydaje mi się, że to Państwo powinno spróbować się z nami skontaktować. EDIT: Proszę restaurację o pilny kontakt i wyjaśnienie sprawy, która do tej pory nie ma żadnego rezultatu.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz ★☆☆☆☆
-
Paulina Slezkin ★★★★★
Zamówiłam dwie pizze: jedna z gotowaną szynką, a drugą z krewetkami i karczochami. Obie były przepyszne! Krewetki były duże, soczyste, karczochy ćwiartki serc, a nie jakieś odpady z karczocha. Dla mnie rewelacja! A! I jeszcze ciasto: miękkie w środku i chrupiące na zewnątrz. Idealny balans pomiędzy miękkością, a chrupkością:). Polecam:)
-
Piotr Chromiec ★★★★★
Mistrzowskie jedzonko, pierwsza pozycja z karty ale nie pamiętam nazwy. Miła obsługa przez p. Natalię. Mega polecam
-
Żyrka [hex189] ★☆☆☆☆
Jedno z najgorszych miejsc w jakich jadłem w Warszawie - jedzenie zostało zamówienie na dowóz przez uber eats a to co dostałem? Makaron jak z żabki, za 80zl dwie krewetki i jedna niedołamana małża.
-
B Kreto ★★★★★
Prawdziwie włoskie miejsce. Rodzinna mała knajpka. Bardzo wiele pozycji w menu, dania często różnią się od tego co znamy. Czuć, że są to domowe przepisy. Polecam każdemu pasta fresca. Wszyscy, którzy narzekaja na czas oczekiwania nigdy nie byli we włoskiej/greckiej małej knajpce. To styl życia, by wyjść do knajpki i spędzić tam 3h pijąc, jedząc, rozmawiając i śmiejąc się
-
Wujek Liestyle ★★★★★
Kocham włoską kuchnię. Wczoraj jedliśmy tu spaghetti z krewetkami i tagliatelle al ragu. Al dente, smaczne i uczciwe porcje. Poczułem się jak w Italii. Wystrój jest dla niektórych dyskusyjny, ale obrusik w kratę i misz masz to coś, co mnie urzeka. Polecanko! Jeśli szukasz fancy miejsca to nie tu. Są ładniejsze miejsca z gorszą pastą, gdzie drzwi się nie zamykają. Także jeśli nie szukasz foty na insta to będziesz zadowolony
-
Anna Gronowska ★☆☆☆☆
To był jeden z wielu i już niestety ostatni raz. Dostawa była opóźniona o ponad godzinę, zero informacji ze strony zarówno dostawcy jak i restauracji. W nagrodę za czekanie, niespodzianka! Rozklapciane calzone i trzy na krzyż szumnie brzmiące pierożki / kotleciki z gorgonzollą. Wszystko zimne i dodatkowo zmoczone deszczem. Pomijam już jakość (i ilość) w stosunku do bardzo wysokiej w tej chwili ceny. Źle się dzieje.
-
misha menkh ★★★★☆
mega klimat randomowej włoskiej knajpy gdzieś we Włoszech. później wychodzisz i się dziwisz że jesteś w Warszawie. jedzenie baaaardzo smaczne. jest również opcja zamówienia na wynos przez stronę internetową. obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pani kelnerka po prostu rzuciła nam karty na stolik i nie powiedziała ani słowa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gli Italiani?
Gli Italiani znajduje się przy ul. Tadeusza Rejtana 17, lok 2-S, 02-516 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gli Italiani?
Można skontaktować się z Gli Italiani pod numerem +48 226 462 917
Jak można dotrzeć do Gli Italiani?
Do Gli Italiani można dotrzeć, korzystając z poniższego linku