Opinie

  1. Ola ★★★★☆

    Bardzo fajne miejsce na letnie wieczory. Pizza w porządku, raczej z tych cienkich i dobrze wypieczonych. Wersja z gruszką chyba troszkę za mocno przypieczona przez co wydawała się odrobinę zbyt „sucha”, ale mimo wszystko smaczna. Odrobina oliwy i mamy super efekt. Myślę że warto rozważyć postawienie oliwy na każdym stole. Teraz w razie czego można śmiało poprosić obsługę o ten dodatek, bo nie było z tym problemu :))

  2. Marta Stasiak ★★★★★

    Mimo pobliskiego dużego koncertu nie było problemu ze stolikiem dla 5 osób, a obsługa była bardzo sprawna. Jedzenie pyszne :)

  3. Asia W. ★★★★☆

    Bardzo fajne miejsce na mapie Warszawy. Pomimo kolejki nie czekaliśmy długo na stolik. Kalmary bardzo „gumowe” więc nie przypadły nam do gustu. Sama pizza całkiem niezła, ale jakość sera była kiepska. Podano nam pizze bez oliwy, ale po poproszeniu otrzymaliśmy małą buteleczkę więc trochę tą pizzę to uratowało. Ogólnie lokal przyjemny :)

  1. Anna Dmoch ★★★★☆

    Restauracja klimatyczna czysta ładne wiszące zdjęcia fajnie wyglądające i pasujace nadają klimat otwarty barek Restauracja na dwóch poziomach Jest toaleta czyta zadbana Można wchodzić z pieskiem Obsługa bardzo miła pomocna i cierpliwa do niezdecydowanych klientów . Zamówienie szybko wydane gorące smakowicie wyglądające i pachnące. Pizza bardzo dobra makaron z krewetkami tak samo risotto mnieji smakowało nie było kremowe krewetki za mocno przeciągnięte. Herbatkę zimową polecam. Ceny średnie przystępne... możliwość płatności kartą.

  2. Kinga Es ★★☆☆☆

    Długa kolejka przed wejściem i informacja o polecanych daniach skusiła nas do oczekiwania na stolik. Dziś polecano polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym, sądziłam że dania które są polecane w danym dniu są świeże i smaczne, niestety pomyliłam się. Mięso było bardzo suche i twarde, całe danie ociekało tłuszczem, prawdę mówiąc zapach też nie zachęcał. Bardzo lubiłam polędwiczki w różnych wydaniach jednak po dzisiejszej doznaniach kulinarnych myślę, że długo się do nich nie przekonam. Jeżeli chodzi o obsługę to nie mam większych zastrzeżeń, dania otrzymaliśmy bardzo szybko, gorzej było z otrzymaniem rachunku, wydaje mi się że kelnerzy są bardzo mili i otwarci. Chociaż my byliśmy obsługiwani przez jakąś "obrażoną" panią, która średnio się nami interesowała, inny kelner widząc nasze zniecierpliwienie podszedł, zapytał czy czegoś jeszcze potrzebujemy i zabrał brudne naczynia. Ale nie wpłynęło to jakoś rażąco na nasze nastroje, każdy może mieć gorszy dzień. Ogólne wrażenia mam pozytywne, myślę że w najbliższym czasie tam wrócę tylko zamówię coś innego.

  3. Cherry Pie ★★★★☆

    Bardzo dobre typowe pizze włoskie, dodatków nie za duzo nie za mało. Fani pizzy neapolitańskiej musza szukać swoich smaków gdzie indziej ;) bardzo mili kelnerzy, fajny zacieniony i osłonięty ogródek. Karta ma dość duzo do zaoferowania, chętnie przetestuje coś jeszcze. Desery warte grzechu… Miłe miejsce na lunch czy obiad z przyjacielem/partnerem/ rodzinka. Przestępne ceny! Aż byłam pozytywnie zaskoczona. Także tak, można się jeszcze w Warszawie napic piwa z beczki za jedyne 10zl…

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bella Napoli?

Bella Napoli znajduje się przy Francuska 18, Praga-Południe, 03-906 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bella Napoli?

Można skontaktować się z Bella Napoli pod numerem +48 226 756 020

Jak można dotrzeć do Bella Napoli?

Do Bella Napoli można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements