Zazwyczaj wpadamy tu po basenie. Lokal zaskakująco ładny jak na miejsce przy pływali. Jedzenie w porządku. Rosół i nuggetsy dla dzieci są dobre. Cheeseburger i stek z rostbeefu przeciętnr, ale ok - to po prostu nie jest lokal specjalizujący się w takim mięsie. Obsługa miła i kompetentna. Nadal będziemy odwiedzać to miejsce.
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Rzepinski ★★★★☆
-
Przemysław Ziemnicki ★★★★★
Moje ukochane miejsce. Stołuję się tam niemal codziennie od jakichś 7-8 lat. Wspaniała kuchnia i obsługa. Szef kuchni ciągle zaskakuje nowymi, pysznymi daniami. Wyrazy wdzięczności każdego dnia!
-
Mikołaj Khalymon ★★★★★
Dziś po południu przyszedłem do tej kawiarni aby wypić kawę, na zmianie były dwie młode dziewczyny (chyba Ksenia i Maria), mimo dużej ilości klientów byłem obsłużony na szybko i dziewczyny nawet zaproponowały quesadillę. Zamówiłem ją, opierając się na rekomendacji tych dziewczyn i była bardzo smaczna! Kawa którą zamówiłem okazała się idealnej temperatury, z dobrą pianką i pięknym serduszkiem. Zostałem zadowolony, polecam wszystkim którzy chcą smacznie, szybko i niedrogo zjeść w miejscu o wysokim poziomie obsługi!
-
Marek Orzel ★★★★★
Restauracja jest rewelacyjna. Cena do jakości jest jak na bookingu 10. Kelnerzy Marcin i Igor na pełnej petardzie towarzysko i profesjonalnie obsługują. Naprawdę niespodziewanym się tak dobrego jedzenia. Jeszcze na koniec te Irysy :)
-
Łukasz Cisło ★★★★★
Polecam. Dobre jedzenie, ładnie podane. Cisza i miła obsługa
-
Mateusz Gralik ★★★★★
Zupa krem- perfetto. Obsługa miła, zachęcam do premii dla dziewczyn na barze.:) Kucharz przygotował dobry krem, każdy szczegół trafił w moje gusta. Pozdrawiam.
-
Elżbieta Kosińska ★★★★★
Przyjemne miejsce i dużo zieleni. Byliśmy całą rodziną. Przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Nastawiliśmy się na pizzerię , a najbardziej miło zaskoczyły nas restauracyjne dania. Czuliśmy się dopieszczeni i wrócimy tu nie raz. Świetna relacja jakości do ceny!
-
Fryderyk Kozłowski ★★★★☆
Gdybym oceniał to miejsce po pierwszej wizycie dałbym pięć gwiazdek. Pizza Pollo była bardzo smaczna i duża. Druga wizyta niestety trochę mnie rozczarowała. Lemoniada bardzo dobra choć wolałbym przed zakupem wiedzieć, że nie jest to typowy napój z cytryną. Burger wyglądał cudownie, chrupiący kurczak wystawał z każdej strony i wydawało się, że będzie wszystko super. Z każdym kęsem liczyłem na to, że w końcu trafię na majonez. Niestety nie wyczułem go ani odrobiny. Kurczak był bez smaku, mdły, bez grama soli czy innych przypraw. Mimo to, daję na tę chwilę cztery gwiazdki i liczę, że był to wypadek przy pracy.
-
Charles de Broglie ★★☆☆☆
Kanapki odgrzewane suche jak wiór, próbowałem wszystkich, za każdym razem żałowałem
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Baretto Pizza & Burger?
Baretto Pizza & Burger znajduje się przy Dominika Merliniego 4, Mokotów, 02-511 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Baretto Pizza & Burger?
Można skontaktować się z Baretto Pizza & Burger pod numerem +48 694 215 694
Jak można dotrzeć do Baretto Pizza & Burger?
Do Baretto Pizza & Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku