Zamówiliśmy rosół, krem z pomidorów z grzanką, wątróbki drobiowe i pizzę. Zupy były pyszne (krem z pomidorów bardzo sycący), pizza również (bardzo dobre ciasto). Dania prezentowały się ładnie. Polecam też herbatę zimową. Zakładam, że wrócimy do restauracji wypróbować inne dania z karty.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna ★★★★★
-
Iwona ★★★★☆
W naszej grupie trzy osoby uznały, że jedzenie jest ok, jedna była bardzo zadowolona (z sałatki z wątróbką). Jest w dogodnym dla nas miejscu więc pewnie wrócimy.
-
Maciej Kasprzyk ★★★★★
Został mi polecony chłodnik z mango - mistrzostwo świata, bardzo orzeźwiający, mocno "mangowy" ale i też wytrawny, z bogatą podstawą warzywną, zawsze byłem przeciwnikiem chłodników, ale to miejsce mi otworzyło oczy. Restauracja przestrzenna, schludna, z miłą, rozmowną obsługą :) Serdecznie polecam!
-
İga grenda ★★★★★
Najlepsza rekomendacja tej restauracji jest taka jak ludzie który dopiero wrócili z Włoch mówią że w żadnej restauracji nie zjedli tak dobrze jak w tym miejscu. Pizza expert poleca najlepsze placki jakie jadł w życiu, pasta pełna smaku, wątróbeczka palce lizać i rozpływające się w ustach desery. Porcje ogromne i prawdziwie włoskie produkty. Właściwe serce na talerzu.. Mniejsze do którego będę wracać z uśmiechem na twarzy! ♥️
-
Rafał Grzesik ★★★★★
Przepyszna pizza, gorąca. Polecam serową na grubym cieście, majstersztyk. Do tego bardzo dobre drinki, miła obsługa, domowa atmosfera i piękny wystrój. Polecam szczególnie rodzinom na weekendowy obiad w włoskim klimacie.
-
Marta Żbikowska ★★★★★
Pierwsza wizyta. Mąż wziął pizzę, ja kreweteczki. Przepyszne. Obsługa sprawnie dobrała mi wino. Miejsce przyjazne zwierzęta, nawet nasz pupil dostał miseczkę z woda. Dziękujemy
-
Сергей Владимирович ★☆☆☆☆
Co raz gorzej! Sosów które zamówiłem niema, zamiast pomidorów cherry zwykle pomidory a w pizze z mascarpone i kurkami niema mascarpone i kurków
-
Damian Nabit (City) ★★★★☆
Dobra pizza z dobrymi składnikami, lecz nic wybitnego by szczególnie się wyróżnić. dobra możliwość by dzielić pizze na pół jak chcemy coś innego zjeść i nie tylko pizze. Dobre burgery uważam jak by kelnerzy dopytywali o stopień wysmażenie mięsa byłby o wiele lepszy.
-
Pjoter St (Sradom) ★★★★★
Klimatyczne miejsce, miła obsługa, świeże produkty z jakich robiona jest sałatka oraz pizza. Ceny umiarkowane. Na danie czekałem 10 minut, wszystko przyszło ciepłe i smaczne. Stek medium rare, porcja około 200g mięsa. Bardzo delikatny kawałek, przepyszne puree i całość pokrojona w plasterki. Chociażby dla tego dania warto tu przyjść i wypróbować co kucharz ma do zaoferowania. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Ristorante da Vizzi?
Restauracja Ristorante da Vizzi znajduje się przy Pory 55, Mokotów, 02-757 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Ristorante da Vizzi?
Można skontaktować się z Restauracja Ristorante da Vizzi pod numerem +48 500 090 970
Jak można dotrzeć do Restauracja Ristorante da Vizzi?
Do Restauracja Ristorante da Vizzi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku