Opinie

  1. A M ★☆☆☆☆

    Camelot s ramelot tyle powiem. Jedyne plusy to sos ostry tak ostry jak być powinien i wystrój jak w Simsach ale bez dodatków i Simsy chociaż sprzątają... Si ki weroniki z nalewaka i mu chy w piwie, mało ludu ale na prawie zimną pizze trzeba czekać i przypominać o swoim zamówieniu albo przyjść parę godzin wcześniej, żeby zdążyć zgłodnieć i zagrać w bilard za 25zł kiedy na końcu ulicy jest po 6zł.. Rozumiem taktykę ale na smak pizzy to nie wpływa. No sy f kił a i mo giła, oczywiście więcej tutaj nie przyjdziemy i radzimy upewniać się jaki jest czas oczekiwania:/ a po piw ko czy napoje można skoczyć obok do sklepu;)

  2. Bartek Nie ★★★☆☆

    Jedzenie poprawne , drinki tragedia . Lokal na dzień dzisiejszy bez klimatu , jest tam poprostu brudno . Czas stanął w miejscu ( 25 lat temu było fajnie ) . Kochani , ściany przynajmniej odmalujcie i braki w Kamieniu uzupełnijcie

  3. Wieslaw Wloch ★★★★★

    Świetne wrażenie, jedzenie pycha w bardzo przystępnych cenach, i tu właśnie robię swój obiad urodzinowy dla.swojch bliskich pozdrawiam serdecznie miłego dnia

  1. Oliwia W ★★★★★

    W Tawernie Camelot organizowaliśmy Roczek mojej córki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi całego przyjęcia. Od początku mogliśmy liczyć na pomoc ze strony restauracji. W trakcie przyjęcia, panie kelnerki doglądały, czy niczego nie brakuje gościom. Stół był zastawiony jeszcze przed przyjściem gości, co niestety nie wszędzie jest standardem Samo jedzenie na prawdę smaczne. Porcje spore. Dania pięknie podane. Nasi goście byli bardzo zadowoleni z tego wieczoru. Polecamy pakiet okolicznościowy z przystawkami i sałatkami. Jeszcze raz dziękujemy za tak miłe przyjęcie:) Na pewno jeszcze wrócimy do Państwa.

  2. Jurek Blacharz ★★★★★

    Dzisiaj przechadząc obok restauracji Camelot na Bródnie zdecydowaliśmy się wejść do srodka i zamówić coś do zjedzenia. Wybór padł na zupę koperkową, dewolaya z ziemniakami i smażoną marchewką (danie dnia) oraz naleśniki z nutellą. Wszystkie dania były bardzo smaczne i świeżutkie. Na koniec córeczka dostała jeszcze pysznego loda z okazji dnia rozpoczęcia szkoły. Wystrój lata końcówka lat 90. Czysto i schludnie. Wszystkim polecam!

  3. natka nat (natka3051) ★★★★★

    Co prawda pizzy jeszcze nie jadłam (wszystko przede mną) ale lokal ma w ofercie również przyjęcia okolicznościowe. Miałam okazję skorzystać z takiej usługi i muszę przyznać, że wszystko było wspaniale zorganizowane. Sala na przyjęcie dyskretnie z boku, żeby nie przeszkadzać klientom, czysto i elegancko przygotowana. Panie kelnerki dbały o nasze towarzystwo i z uśmiechem podawały kolejne dania oraz napoje. Jedzenie było smaczne a tort.... (nawet dwa!) okazały się miłą niespodzianką. Dzień był upalny to nawet donosiły na salę kolejne wentylatory. Wszystko było zorganizowane zgodnie z umową a nawet z nawiązką :) Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal na wszelkie przyjęcia okolicznościowe. To była sympatyczna niedziela!

  1. Blue Box ★★★★★

    Rewelka jedzenie... Lokal po zmianach i w trakcie zmian... Kartacze, flaki, pizza, szarlotka Baja Wpadniemy jeszcze nie raz

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tawerna Camelot?

Tawerna Camelot znajduje się przy Wyszogrodzka 3, 03-337 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tawerna Camelot?

Można skontaktować się z Tawerna Camelot pod numerem +48 226 756 131

Jak można dotrzeć do Tawerna Camelot?

Do Tawerna Camelot można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements