Opinie

  1. M M ★★★★★

    Tego miejsca nie da się ocenić niżej niż na 5. Rimini to wręcz kultowe miejsce istniejące praktycznie od początku Ursynowa. Pizza mega dobra. Chodzili tam moi rodzice, chodzę ja i od niedawna moje dzieci. Polecam

  2. Igor Szumliński ★★★★★

    Kupujemy tu pizzę od dziesięcioleci (conajmniej trzech, choć z przerwami) Ale zawsze wracam czy to sentymentalnie czy ze wzgledu na kubki smakowe. Piszę dziś bez dostawy do domu, tylko z ,,na miejscu" jakbym można bylo dałbym 6/6. To co odróżnia tę pizzerię od innych to sos pomidorowy. Jest nieziemski!

  3. Wojtek PanAmerica ★★★★★

    Rodzinnie 10/10! Polecam 10/10! … brałem z dowozem … sałatki dostaliśmy w prezencie i sosy przy dużym zamówieniu ! Dzięki RIMINI! Pozdrawiam - PanAmerica Auta z USA.

  1. Pachwina ★★★★★

    Atmosfera Warszawska Legia mocno pozdro Pizza dobra fest Primaverka z porem dobra mieszanka Każdy szanujący sie Warszawiak musi zjeść

  2. Karolina Kułaga ★★★★★

    Mam wrazenie ze nie jadłam lepszej pizzy niż tutaj, mięso jest bardzo dobrej jakości, bardzo Mila obsługa często przychodzimy z córka na jedzonko :) jak było zamkniętej dalismy szanse innej pizzeri jednak zostajemy tutaj :) Dowóz tez okej

  3. Bat Woman1705 ★☆☆☆☆

    To miejsce zatrzymało się w rozwoju chyba 20 lat temu. Wygląd lokalu, jakość obsługi klienta, atmosfera, porażka. Dobre miejsce, jeśli ktoś chce obejrzeć mecz, wypić piwo i zagryźć pizzą. Poziom baru, a ceny restauracji. Pizza przyzwoita, ale za taką cenę jadłam wiele innych, dużo lepszych w innych miejscach w Warszawie. Jedyny plus to sporo składników na pizzy. Kucharz i kelner w jednym - bardzo chamski, zupełnie nie zainteresowany klientem, oglądał sobie mecz i głośno rozmawiał z kumplem, który zajmował stolik obok kuchni. Czuliśmy się jak intruzi czy nieproszeni goście, a nie jak zaopiekowany klient. Naprawdę chcieliśmy tylko szybko zjeść, zapłacić i jak najszybciej uciekać stamtąd. W końcu udało się zamówić pizze, dostarczono nam sztućce, które były niedomyte. Zdarza się, więc zgłosiliśmy. Pan się mocno oburzył i bardzo niemiłym tonem odparł 'są ze zmywarki umyte, ale jak się nie podoba to dam nowe, może będą lepsze'. Zamówiliśmy także colę do picia, za 8zl to wszędzie w restauracjach jest schłodzona w szklanej butelce, a tu ku naszemu zdziwieniu dostaliśmy zwykła mała puszkę i do tego ciepłą. Zapłacić i zamówić to trzeba podejść do baru. Brak parkingu, nie ma gdzie zostawić auta. Lokal bardzo mały i w starym stylu, taki sam od wielu lat. Wyszłam stamtąd tak zawiedziona, że na pewno już nie wrócę, a szkoda, bo kiedyś to była fajna pizzeria i blisko domu. Pół roku wcześniej zamawialiśmy też pizze w dostawie i była okropna, zimna, rozwalona, z bardzo małą ilością składników, gumowata i niesmaczna. Chcieliśmy dać ostatnia szanse idąc tam do lokalu i zjeść na miejscu, ale to był jednak błąd.

  1. Popey TSC ★★★★☆

    Pizza bez rewelacji 4 na 5 Ale miejsce w środku ma swój klimat :) Nie wszystkim się spodoba ::D Takie coś bardziej jak Pub Czekam na parkingu przed szpitalem ^^ A była najbliżej stad wybór padł właśnie na to miejsce :)

  2. TheGrajossfather ★★★★★

    Nie przypuszczałem że jeszcze raz się przeniosę do roku 2005 na klasyczną pickę na ośce a w tle w radiu leciało kalwi i remi. Smakuje identycznie jak pizze w tamtym okresie. Wspomnienia wróciły. Jakość składników nie jest najwyższa jak na dzisiejsze standardy, ale myślę, że nie o to chodzi. Chodzi o sentyment jaki przywraca to miejsce. Na pewno będę wracać. Bardzo miła obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rimini?

Rimini znajduje się przy Wilhelma Konrada Roentgena 1, Ursynów, 02-781 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rimini?

Można skontaktować się z Rimini pod numerem +48 601 339 021

Jak można dotrzeć do Rimini?

Do Rimini można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements