Świetna pizzeria! Pizza bardzo smaczna, świeże składniki i idealnie wypieczone ciasto – chrupiące z zewnątrz, miękkie w środku. Zamówienie przyszło na czas, wszystko było ciepłe i starannie zapakowane. Obsługa miła i profesjonalna. Na pewno wrócimy i polecamy każdemu!
Zdjęcia
Opinie
-
Tsitavets Dzmitry ★★★★★
-
Nazwa ★☆☆☆☆
Zamówienie na 3 pizze dwie niedopieczone z zakalcem a trzecia surowa. Pizza jest SUROWA nie niedopieczona SUROWA. Jest to tak absurdalna sytuacja że nawet nie dodam ani słowa więcej. Dno i marka na zawsze spalona. Będę odradzać absolutnie każdemu.
-
Piotr Gruszecki ★★★☆☆
Słabo. Jadłem kiedyś w innym lokalu i naszedł smak. Lecz brak spójności produktów z ciastem. Duża pizza na jedną głodna osobę. Ketchup - porażka z firmy Fanex, sos pomidorowy - pulpa zmielona nie nadająca się do niczego. Pizza ogólnie dobra. Trochę znikoma ilość cebuli ale szybko podane. Minus za podanie na miejscu w pudełku na wynos i do tego papierowy talerzyk..
-
Danuta Bomba ★★★☆☆
Zamawiam tę samą pizzę z dostawą do domu nie pierwszy raz....Pizza Capricciosa... Nawet dodawałam zdjecia )* Na szybkość dostawy nie narzekam. Piszę po to by raczej pomóc Pizzeri w utrzymaniu poziomu.... bowiem tenże jest zmienny gdyż Pizze które otrzymuję są mega różne. I nie będę wyciągać średniej - stawiając gwiazdki .Trzy gwiazdki to znaczy w porządku.Pomimo że kilka razy byłam mega rozczarowana. A to nie jest w porządku gdyz- rzadko piszę negatywne opinie. Podkreślam, że chcę aby ta Pizzernia nie miała złych opinii.Nieraz pizze są dobre , nieraz bardzo dobre..rzadko są złe ..Dziś trafiłam na pizze prawie niejadalną.Nie będę wnikać, że jest niedziela ,że może dużo zamówień .Nie będę tłumaczyć dlaczego pizza była prawie niejadalna/ a na taką trafiłam drugi raz. / Nie moim celem jest próżne krytykanctwo czy zbyt wysokie wymagania. Sami Państwo umiecie zrobić bardzo dobrą pizzę więc wiecie o co chodzi gdy nie jest udana..coś poszło nie tak Podkreślam Dostałam pizze 30 cm /w promocji 13 zł mniej /na promocje nie zwracam uwagi/ pizza dostarczona planowo i szybko dzis w niedzielę 7. 09.25 roku na godzinę 13:10. /Owszem jadłam kawałki niestety raczej samo ciasto - musiałam oddzielać / W zasadzie chciałam w pierwszym odruchu złożyć reklamację za te dwa nieudane posiłki.Jeszcze raz dodam iż mam wielką nadzieję, że nie będą Państwo schodzić z jakością wyrobu do poziomu najniższego. Tym bardziej, że wszystko bardzo drożeje ..mąka ..dodatki i sama produkcja . Sądzę, że klient woli zapłacić więcej niż wyrzucić . Z poważaniem Danuta Bomba
-
Julia Kononchuk ★★★★☆
Zamówiłam pizzę, dostawa była bardzo szybka, pizza wyglądała bardzo ładnie i estetycznie. Jak na swoją cenę — świetnie. Niestety, kiedy wzięłam kawałek do ręki, spód był przypalony, co trochę zepsuło smak na początku kawałka pizzy. Tam, gdzie ciasto nie było przypalone, pizza smakowała naprawdę dobrze. Duży plus za to, że do pizzy dodają jeden sos za który nie płacisz. Chciałabym jeszcze dodać, że kilka dni temu kupowałam pizzę wieczorem na miejscu i była idealna — nieprzypalona i bardzo smaczna. Nie wiem, co się stało przy tym drugim zamówieniu.
-
Żaneta Trojan ★★★☆☆
Pizza przyjechała na czas. Słaba jakość szynki, za duże kawałki niedopieczonych pieczarek, a sos pomidorowy trochę kwaśny. Ciasto na plus. Na UberEats brak możliwości dodania i wyboru sosu,ale dostałam mały smaczny sos czosnkowy za free, tylko nie starczyło go na dwie średnie pizze. Ogólnie okej, ale bez szału. Więcej nie zamówię.
-
Paweł Ryś ★★★★☆
Pizza dobra ale szału nie ma. Polecam osoba kochającym ser bo zdecydowanie nie żałują go. Miła obsługa i szybki serwis. Lokal trochę średnio zadbany. Polecam wtorki gdyż każda druga pizza 50% taniej.
-
Simon The Sorcerer ★★★★★
Ta pizza jest po prostu dobra! Dobre ciasto i składniki. Po prostu najlepiej pizze jeść na miejscu. Nie ważne z jakiego lokalu. W dowozie wystygnie i zrobi się miękka buła od wchłoniętej pary. Zobaczcie opinie oznaczone "na miejscu" ... i wszystko jasne. Mam ją w pudełku na foto bo zjadłem w aucie pół, a drugie pół w domu ( czyli w dowozie ;) Lokal schludny i nowoczesny, choć krzesła nie są wygodne.
-
Wiktoria Sarnowska ★★★★☆
Pizza dobra i wykonana poprawnie. Zamówienie złożone przez glovo i jak na piątek wieczór dotarło w miarę szybko. Jedyne do czego mam zastrzeżenie to że była zimna.
-
Grzegorz Sikora ★★☆☆☆
Chciałbym dać więcej gwiazdek pod pretekstem np. popranie wykonanego ciasta badz generalnie smaku pizzy, niestety pizzeria nie dala mi okazji dobrze jej spróbować, ponieważ przyjechala przypalona. Ciasto było suche i jedząc trudno było posmakować coś innego niż węglowe ciasto. Jak dla mnie to błąd niewybaczalny, bo przecież nie trzeba smakować pizzy by zobaczyć, że była zdecydowanie za długo w piecu, i jej po prostu nie podać klientowi. Najgorsze jest to, że zamówiłem 2 pizze, I obie wyglądały (i smakowały) tak samo źle. A szkoda, bo w mikro-częsciach które nie były aż tak przypalone, pizza smakowała nawet dobrze. Niestety, nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres The Pizza?
The Pizza znajduje się przy Lubelska 16, Krowodrza, 30-003 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do The Pizza?
Można skontaktować się z The Pizza pod numerem +48 577 009 927
Jak można dotrzeć do The Pizza?
Do The Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku