Opinie

  1. Andrzej Grzelak ★★★★★

    Bardzo ładne i klimatyczne miejsce. Dobra lokalizacja z parkingiem dla klientów. Jedzenie bardzo smaczne. Zdecydowanie polecam i napewno tu wrócę

  2. Magdalena Mielniczuk ★☆☆☆☆

    Z pozytywnych rzeczy obsługa i klimat. Nie wypowiadam się na temat włoskich dań bo ich nie jadłam. Opinia dotyczy lunchu. Od kiedy wprowadzili Państwo lunchu byłam zachwycona, przepyszne jedzenie, doprawione, duże porcję takie, że nie dawałam rady zjeść...no i od około miesiąca jest coraz gorzej...coraz mniejsze porcję, coraz gorszą jakość produktów. Tak jakby ktoś chciał zdobyć klientów a jak już ich ma to...wiadomo. dziś postanowiłam napisać opinie bo obiad : rosół, plus ziemniaki, mielony, marchewką z groszkiem. Rosół zupełnie bez smaku: zero mięsa, zero warzyw, nawet pietruszki nie starczyło za to rozgotowany makaron jak najbardziej. Porcja jak dla dziecka. Za to drugie...ziemniaki wymieszane z wodą, lepkie i niedobre. Mielonego nie da się zjeść, mięso kwaśne, w środku wielkie kawałki białego czegoś ( być moze bułki), smak naprawdę okropny...no i 1 łyżka stołowa marchewki z groszkiem. Porcja dziecięca..naprawdę tragedia. Cały obiad do śmietnika. Dla porównania dla syna wzięłam ten sam obiad z głebockiem, Porcja tańsza, smaczniejsza, we dwoje sie najedlismy. Dziś był mój ostatni raz niestety... Naprawdę nie warto oszczędzać bo traci się klientów...

  3. śpiewak 82 ★★★★★

    Pysznie. Fanem kuchni włoskiej zdecydowanie nie jestem, ale... SMAKOWAŁO. Pizza bardzo fajna na cieniutkim cieście, lasagne pyszna, gnochi smaczne, lunch również bardzo dobry i do tego taniutki. Lokal przyjemny, aczkolwiek dość ciasny, obsługa bardzo uprzejma. POLECAM.

  1. A.B A.B ★★★☆☆

    Jedliśmy mule - były bardzo dobre Carbonara, a w sumie to pasta ALLA CARNONARA- cebula i boczek pokrojony w paski i do tego sos na samej śmietanie? To wersja bardzo polska, którą możemy spotkać w wielu domach - niestety tutaj za cenę 45 złotych. Fiocchi pera - dla mnie były zbyt słodkie, za dużo gruszki, a zbyt mało wyczuwalny smak ricotty i do tego znowu słodycz w sosie maślano-miodowym. Obsługa na plus - może po prostu my źle trafiliśmy z daniami :(

  2. Irena Przygócka ★★★★★

    Piękny i bardzo klimatyczny lokal. Obsługa bardzo miła a jedzenie pierwsza klasa. Gniocci bardzo pyszne, a lody kokosowe podane w kokosie to mistrzostwo. Jestem pewna, że będziemy gościć tam jeszcze nie raz.

  3. Mieszko Skowronek ★★★★★

    Restauracja czysta, zadbana z bardzo miłą i uprzejmą obsługą. Co do jedzonka Gnocchi z podgrzybkiem po prostu bajka, równie smaczne były Krewetki w sosie miodowo-chilli. Byłem przejazdem ale na pewno będę odwiedzać za każdym razem gdy tylko będę w okolicy.

  1. Żółty Wróbel ★★★★★

    Fajne kliamatyczne miejsce z dobrym jedzeniem. Bardzo miła uśmiechnięta obsługa. Pizza - jedna z lepszych jaką jadłam, cienkie ciasto, świeżutkie składniki dobrej jakosci, nie przesolona, sos pomidorowy jak u mamy - wygladał na wyrób własny. Ceny jak wszędzie. Chętnie odwiedzę jeszcze raz żeby skosztować ich dań głównych.

  2. Paweł Lechicki ★★★★★

    Absolutnie polecam to miejsce. Pizza capricciosa na cienkim cieście była doskonała. Żona zamowila sobie tagiatelle zingarella ktore bylo jeszcze lepsze. Ceny przystepne. Mila obsluga. Fajne miejsce. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bosko Włosko?

Bosko Włosko znajduje się przy Zdziarska 40, 03-289 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bosko Włosko?

Można skontaktować się z Bosko Włosko pod numerem +48 533 157 157

Jak można dotrzeć do Bosko Włosko?

Do Bosko Włosko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements