Polecam serdecznie! Atmosfera romantyczna, obsługa bardzo miła i sympatyczna, a jedzenie przepyszne, jadlam Soczystego kurczaka z dodatkami - perfekcyjnie. Herbata sypana, duży wybór. Dziękuję od serca!
Zdjęcia
Opinie
-
Anastasia Krut ★★★★★
-
Katarzyna Wyrozumska ★★★★★
Moja wizyta w restauracji Monkey Business w Krakowie była naprawdę świetnym doświadczeniem. Jedzenie okazało się pyszne, a cała obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, co od razu zbudowało przyjemną atmosferę. Na szczególne wyróżnienie zasługuje pizza salami, która była znakomita – idealnie wypieczona, aromatyczna, z doskonałą kompozycją składników. Sos czosnkowy okazał się absolutnym strzałem w dziesiątkę: kremowy, wyrazisty i idealnie pasujący do pizzy. Spróbowałam też burgera, który był wyjątkowo soczysty i pełen smaku. Całość wizyty pozostawiła bardzo pozytywne wrażenia. Chętnie wrócę tam ponownie!
-
Kuhon ★★★☆☆
Bardzo długo się wybierałem i spodziewałem się dużo lepszego jedzenia sugerując opiniami. Niestety w horrendalnie wysokiej cenie 62zł (!) otrzymałem coś co smakowało jak pizzerka z pieczarkami z piekarni zalana letnim sosem bolońskim. Ogromne rozczarowanie i nie mam pojęcia skąd te 5 gwiazdkowe opinie.
-
Kacper Chmarzyński ★★★★☆
Dobra lokalizacja z dużym ogródkiem. Sporo miejsca na stolikach dla dwóch osób. Zamówiona pizza, a przede wszystkim ciasto były bardzo dobre. Lokal posiada mało spotykane, jedno z lepszych piw bezalkoholowych jakie piłem. Porcje są większe niż przeciętnie. Obsługa jest na odpowiednim poziomie.
-
Maciej ★★★★★
W kategorii pizzeria jest bardzo dobrze. Dania smaczne, pizza deep dish jest ciekawa, warto poczekać na nią dłużej. Obsługa bardzo pomocna i bardzo sprawna. Nie podoba mi sie wystrój. Zupełnie nie rozumiem koncepcji połaczenia kolorów, elementów. Nie chodzi mi o figurki małpek, tylko o w zasadzie wszystko poza nimi.
-
Karolina Śmiałek ★★★★★
Restaurację odwiedziliśmy dzięki aplikacji finebite. Pierwszy raz mieliśmy okazję spróbować Chicago pizza i się nie zawiedliśmy:) Fajne miejsce na luźny obiad ze znajomymi albo randkę. Wszystkie danie nam bardzo smakowały i na pewno wrócimy ponownie. @getfinebite
-
Damian Adamek ★★★★★
Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce oraz ciekawy "małpi" wystrój. Dużym plusem jest ogródek przed lokalem z którego jest piękny widok na Rynek Podgórski. Miła i profesjonalna obsługa i co najważniejsze pyszna pizza! Czas oczekiwania przyzwoity i przystępne ceny. Nie byłem tam pierwszy raz i zapewne nie ostatni.
-
Agnieszka Brzoza ★★★★☆
Ogólna ocena bardzo dobra, obsługa miła, pomocna, dobrze znająca kartę. Jedzenie smaczne, jednak mogło by być podawane trochę cieplejsze. Posiłki jak i najpoje zostały wyserwowane bardzo szybko. Pani kelnerka doglądała czy niczego nam nie brakuje. Chicago pizza, jest jedyną w swoim rodzaju pizza, każdy powinien tego kiedyś spróbować, myślę że dobrze dołączyć w menu informacje, że duża porcja jest orientacyjnie na dwie osoby. Co prawda Pani kelnerka próbowała nas ostrzec podczas składania zamówienia, jednak znamy nasze moce przerobowe i myśleliśmy że spokojnie damy radę. Prawie podołaliśmy zadaniu ale opuściliśmy to miejsce napełnieni pod korek. Pesto w przystawce bardzo dobre, deser czekoladowy wyśmienity ale lemoniada truskawkowa to petarda!
-
Kitaj Rusek ★★★★★
Planując przyjście do tego miejsca, należy wcześniej zarezerwować stolik. W restauracji panuje przyjemny klimat, wystrój jest ładny, światła przyciemnione. Zamówiliśmy pizzę w stylu Chicago o smaku carbonara. Czas oczekiwania przy pełnej sali około 30 min. Obsługa szybko obsłużyła, zainteresowana klientem. Pizza bardzo sycąca, z dużą ilością farszu. Boczek, cebulka oraz ser wylewały się z pizzy. W smaku była bardzo ciekawa, nie przypomina standardowej pizzy. Pizze troche ciezko się kroi, dlatego najlepiej podzielić ją na cztery części. Ciasto w smaku przypomina ciasto na tarte. Całość świetnie smakowała, z pewnością najadly by się nią trzy osoby. Dodatkowo wzięliśmy nalewke szefa - cytrynówka, spirytus, woda oraz miód. Alkohol bardzo przyjemny, słodki, nie agresywny w smaku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MONKEY BUSINESS - PIZZA & MORE?
MONKEY BUSINESS - PIZZA & MORE znajduje się przy Kazimierza Brodzińskiego 3, Podgórze, 30-506 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MONKEY BUSINESS - PIZZA & MORE?
Można skontaktować się z MONKEY BUSINESS - PIZZA & MORE pod numerem +48 603 225 224
Jak można dotrzeć do MONKEY BUSINESS - PIZZA & MORE?
Do MONKEY BUSINESS - PIZZA & MORE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku