Restaurację odwiedzałam kilka razy i zawsze było OK jeśli chodzi o obsługę, z pizzami też raczej na plus. Natomiast niedzielna wizyta to była porażka od samego wejścia - na początku pani kelnerka zrobiła wielki problem z ustawieniem 2 wózków dziecięcych (restauracja była prawie pusta, po nas, w liczbie 6 doroslych+3 dzieci przyszła jedna grupa + zajete były ze 2 stoliki), później był problem z usadzeniem (propozycja siedzenia przy 3 stolikach...), w końcu sami przestawiliśmy stoliki, znalazło się i miejsce na wózki. I to chyba był sygnał ostrzegawczy, żeby jednak wyjść... Na jedzenie - 1 przystawkę! - czekalismy koło 30 minut, bruschetta przyszła spalona i lodowata jednoczesnie (branie za to pieniędzy to nieśmieszny żart). Chcąc nie chcąc zjedliśmy, bo byliśmy bardzo głodni. Później wyjątkowo długo czekalismy na 1 makaron i 4 pizze. Pizze były smaczne, makaron taki sobie. Lemoniada bardzo smaczna. Czas oczekiwania - tragedia. Obsługa (pani w krótkich włosach)- tragedia. Mam wrażenie, że jakimś dziwnym trafem pod okiem właściciela obsługa działa jak w zegarku, a bez niego dzieją się takie kwiatki... :( Prędko z powrotem nie zawitamy.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Graniczek ★★★☆☆
-
Tomasz “Księciu” Księżopolski ★★★★★
Bardzo dobra pizza. Duży plus za piwko Zwierzyniec z kija pod którego wleciały Diavola i Spianata Piccante Calabria.
-
Jakub Gietka ★☆☆☆☆
Zamówiłem dwa risotta przez Uber Eats i niestety muszę wystawić opinię negatywną. Sam czas oczekiwania jeszcze mieścił się w granicach akceptowalnych, ale rozczarowanie przyszło w momencie otwarcia przesyłki. Porcje były naprawdę niewielkie, a cena – 85 zł za dwa risotta – zupełnie nie odpowiadała jakości i ilości podanego jedzenia. Największym problemem była jednak sama jakość przygotowania. Risotto powinno charakteryzować się kremową konsystencją i wyważonym smakiem. Tymczasem potrawa była zupełnie niedoprawiona, przez co praktycznie pozbawiona smaku. Cebula, która powinna być delikatnie uduszona i miękka, pozostała twarda i surowa, co psuło całe danie. Ryż natomiast nie był ugotowany tak, jak należy – brakowało mu aksamitności i odpowiedniej struktury, sprawiał wrażenie, jakby całość przygotowano w pośpiechu, bez odpowiedniego czasu gotowania i dopracowania. Na zdjęciach restauracji widać często dodatkowe przyprawy, np. sól – niestety w moim zamówieniu nic takiego nie było dołączone, co jeszcze bardziej potęgowało wrażenie jałowego smaku. Czytając wcześniejsze opinie, spodziewałem się kuchni zbliżonej do włoskiej. Niestety, to co otrzymałem, nie miało wiele wspólnego z tradycyjnym włoskim risotto. Z przykrością muszę stwierdzić, że była to jedna z mniej udanych prób zamówienia kuchni włoskiej w Warszawie.
-
Kasia Wasiak ★★★★★
Prawdziwy kawałek Włoch w sercu miasta! Ristorante Olio&Pomodoro to miejsce, do którego chce się wracać – nie tylko dla smaków, ale też dla atmosfery. To nie jest zwykła restauracja, to włoska uczta z sercem! Każde danie smakuje, jakby wyszło prosto z kuchni we włoskiej trattorii – pachnące ziołami, pełne aromatów, przygotowane z miłością. Pizza – chrupiąca, delikatna, jedna z najlepszych, jakie jadłam. Makarony – klasyczne, ze szpinakiem i krewetkami, czy też w wersji wege – po prostu obłędne! Do tego świeże sałatki, idealne przystawki, cudowna burrata, pomidory z mozzarellą… wszystko świeże, smaczne, idealnie doprawione. Obsługa? Przemiła i uśmiechnięta – po prostu włoska gościnność w najlepszym wydaniu. A co dla mnie bardzo ważne – restauracja jest również przyjazna dla piesków, co zasługuje na ogromny plus! To miejsce z duszą. Polecam z całego serca – naprawdę warto!
-
Magdalena W ★☆☆☆☆
Nie polecam. Po pierwsze dania podane w zupełnie innym czasie. Argument? Rozdzielony paragon, gdzie zamówienie było składane jedno po drugim. Druga kwestia - smak. Carbonara zrobiona na odwal, podanie dania też na odwal. W sumie co widać po zdjęciach.
-
baransiu ★★★★★
Świetna pizzeria bardzo kameralna, sama pizza bardzo dobra typowa włoska klasyka, ciasto chrupiące, dodatki wysokiej jakości. Super obsługa, bardzo krótki czas oczekiwania. Super miły właściciel
-
Lukasz pl ★★★★☆
Smaczna pizza, duza - na mniejszy glod starcza na 2 osoby. Ceny warszawsko-inflacyjne nie ma sie co dziwić ;) Lokal, ktory przypomina miejsca z poludnia Europy - świetna, przyjacielska atmosfera, obsluga bardzo szybka i mila, wszystko sprawnie i na luzie
-
Marcin Tchórzewski ★★★★★
Byłem kilka razy. Kuchnia super, obsługa - trochę nie mój styl. Co najważniejsze, obserwuję rozwój tego miejsca od dnia powstania. Świetnie, że im się udało. Stworzyli atmosferę i społeczność. Często przejeżdżam i widzę, że wszystkie stoliki są zajęte. Tak trzymajcie!
-
Marek B. ★★★★☆
Pizza w porządku, bez szału. Ciasto ujdzie, sos smaczny, składniki może nie z najwyższej półki ale są ok. Pizza spora ale tak jak cena jak za tą jakość.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ristorante Olio&Pomodoro?
Ristorante Olio&Pomodoro znajduje się przy Kapelanów Armii Krajowej 3, Praga-Południe, 04-046 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ristorante Olio&Pomodoro?
Można skontaktować się z Ristorante Olio&Pomodoro pod numerem +48 573 992 373
Jak można dotrzeć do Ristorante Olio&Pomodoro?
Do Ristorante Olio&Pomodoro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku