Opinie

  1. Michał Kanas ★☆☆☆☆

    Obsługa chyba grała w bingo, ile rzeczy da się zepsuć w jednym zamówieniu. Cheassy bites bez sera, ciasto to surowy zakalec. Poza tym wszystko zjechało na jedną stronę. Nie polecam. Czekam na kontakt ze strony pizza hut

  2. Karolina W ★☆☆☆☆

    Pizza dostarczona w taki sposób jak na zdjęciach. Po zgłoszeniu do Pizzahut propozycja 25% rabatu na kolejne zamówienie :) nie polecam.

  3. Maria Zanyk ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy pizzy na urodziny przez aplikację i więcej nigdy nie zamówimy. pizzy przyjechały w takim wyglądzie i kosztowały wprawie stówkę. masakra

  1. Natalka Natalka ★☆☆☆☆

    Zamówiłyśmy pizzę z dostawą pod adres oddalony mniej niż kilometr zajęła prawie 2 godziny, gdzie czas oczekiwania był wskazany na 40 minut. Dodatkowo pizza była zniszczona - wyglądała jakby wypadła z pudełka i została do niego ponownie włożona Zamówiłam 3 sosy, nie przywieźli żadnego Po czasie okazało się że mamy problemy żołądkowe po zjedzeniu pizzy

  2. Wojtek ★★★☆☆

    Pizza generalnie smaczna. Problem tylko polegał na tym, że zamówienie z dostawą poszło o 15.30 z czasem dostawy w okolicy 16.15, a tymczasem dotarło o 17.30. Dodam, iż dostawa nie była daleko bo zaledwie kilkaset metrów. Pizza była zimna i musiała wyładować w piekarniku żeby nadawała się do zjedzenia. Nie było to w weekend kiedy ruch w lokalach jest duży tylko w poniedziałek. Warto sie zastanowić jeśli ktoś chce zamawiać z dostawą.

  3. Piotr Pa ★★☆☆☆

    Brak smaku. Pewnie nigdy już nie zdecyduję się zjeść Pizzę w Hut. Do odwiedzin nakłonił mnie brak czasu na wyszukanie lepszej Restauracji i powiem szczerze nie powala! Zjeść zjadłem ale czy ze smakiem...? Ciasto nie powala... zwyczajne, rodzaj pizzy Vege Mania, duża, grube ciasto ... blade ledwo wypieczone. Brak informacji o Promocjach! Cena 61.99 plus 2zł pudełko. Zdecydowanie cena nie równa się jakości!!! Nie polecam. Zwłaszcza dzieciom.

  1. Izabela Izabela ★☆☆☆☆

    Nie mam nic do tego miejsca bo w sumie byłam raz i chyba na tym koniec. Razem z chłopakiem zamówiliśmy dwie pizzę na miejscu za które zapłaciliśmy prawie 100 zł ponieważ pan nabił nam inne niż chcieliśmy i nie zauważyliśmy, po drugie stolik był nie uprzątnięty. Pizzę dostaliśmy w pudełkach jakby była to sugestia żebyśmy poszli a wyraźnie mówiliśmy że żyjemy na miejscu. Zjedliśmy a gdy wychodziliśmy to nawet nikt nie raczył powiedzieć do widzenia. Co do pizzy okej w smaku jednak strasznie tłusta a o serwetkę było trudno

  2. Mateusz Sarga ★☆☆☆☆

    Zamówiłem dwie pizze. Obydwie przypalone i to dość mocno. Do tego pizza tak cieniutka i z tak małą ilością składników, ze nie dało się nią najeść. W innych PH pizze wyglądają zupełnie inaczej i smakują dużo lepiej. Jakość pizzy jak z najtańszych pizzerii, a nawet i gorzej, a jako sieć powinni trzymać pewne standardy. Nigdy więcej nie zamówię z tego punktu. Mam nadzieje, ze szybko ten punkt padnie i otworzy się inny w bliskiej lokalizacji.

  3. Olga Marczewska ★☆☆☆☆

    Zamówiłam z partnerem pizzę koło 20:30. Pizza przyszła o 21:36 - zimna i nie taka, jaka była zamówiona. Złożyliśmy od razu reklamację. Mieliśmy zaraz dostać informację, lecz po 20 minutach zadzwoniliśmy ponownie na dział reklamacji. Obiecano nam bezpośredni kontakt od pizzerii na Limanowskiego. Kontaktu nie było. Zadzwoniliśmy znów. Jest godzina 22:58. Kontaktu nadal brak. Serdecznie nie polecam. Zero profesjonalizmu w tej sytuacji. EDIT: dostaliśmy pizzę reklamacyjną, o 18:30 kolejnego dnia, zostaliśmy przeproszeni przez obslugę.

  1. Aleksander Jałyński ★☆☆☆☆

    Przyszliśmy i musieliśmy czekać przy brudnym stole, który w końcu z łaski swojej zechciało im się posprzątać. Nie ma opcji zamówienia dolewek ani dzbanków. Po zamówieniu pizzy z wymianą składników, okazało się że na rachunku była za to dopłata(to nie zdążą się w żadnym lokalu pizza hut, zawsze przy wymianie cena pozostaje taka sama). Po konfrontacji o dodatkową opłatę, dostałem odpowiedź nie miłym tonem "u nas składników się nie wymienia." Miło było by gdybym dostał ta informacje W TRAKCIE zamawiania. Dopiero po otrzymaniu rachunku dowiedziałem się o dodatkowych kosztach. Zostały zamówione 2 zestawy sałatek a pracowniczka naliczyła nam tylko jeden. Także jedna pizza miała być z dodatkowym serem. To też zostało zignorowane przez pracowniczkę podczas składania zamowienia. Pracowniczka też z mojej obserwacji nie wiedziała co robi. Musiała się pytać drugiego pracownika o pomoc w podstawowych funkcjsch jak odjecie skladnika. Pizza wygląda okej ale ciasto jest niedopieczone. Jako wielki fan Pizza Hut bardzo się zawiodłem. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Hut Kraków Limanowskiego?

Pizza Hut Kraków Limanowskiego znajduje się przy Bolesława Limanowskiego 3, Podgórze, 30-551 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Hut Kraków Limanowskiego?

Można skontaktować się z Pizza Hut Kraków Limanowskiego pod numerem +48 225 363 636

Jak można dotrzeć do Pizza Hut Kraków Limanowskiego?

Do Pizza Hut Kraków Limanowskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements