Nigdy nie jadłem tak złej pizzy. Zamówiłem pizzę i była obrzydliwa. Czułem się, jakbym jadł plastik. Złożyłem skargę, ale bezskutecznie. Nie dali mi zniżki ani nie rozwiązali mojego problemu. Absolutnie nie zamawiajcie stąd. Bardzo złe doświadczenie.
Zdjęcia
Opinie
-
CzarnyDym ★☆☆☆☆
-
Sefa Akkaya ★☆☆☆☆
To była najgorsza pizza, jaką kiedykolwiek otrzymałem z Domino’s. Pizza była całkowicie spalona i w ogóle niejadalna. Zapłaciłem za zamówienie, oczekując normalnego posiłku, a zamiast tego musiałem wyrzucić jedzenie i zostałem głodny. Czuję, że zmarnowałem pieniądze na nic. Uprzejmie proszę o wysłanie nowej pizzy albo pełny zwrot kosztów za to bardzo rozczarowujące doświadczenie.
-
Burak UZUN ★☆☆☆☆
Pizza była jak koło samochodowe. Jesz czerstwy chleb z sosem. Nie kupuję, nie polecam
-
Łukasz Tazbir ★☆☆☆☆
Pizza przyjechała po 1.5 godzinnym oczekiwaniu. Była mniejsza niż deklarowana, i niedobra, zbyt tłusta. Telefon do pizzerii ujawnił przyczynę: dostawca utknał w korku. Akurat to święto, i miasto jest puste, przed chwilą przejechałem całe w 20 minut. Dostawca ma być za 15 minut, już jest w drodze. Cóż, do lokaku mam7 minut na piechotę, tyłem. Nauczcie się ściemniać skoro nie umiecie robić pizzy.v
-
Matt R ★☆☆☆☆
Zamówienie dotarło po prawie godzinnym oczekiwaniu, w dodatku niekompletne, ponieważ dostawca zapomniał sosów. Bardzo pomocna infolinia Dominos nie była w stanie kompletnie w niczym pomóc, także musiałem czekać kolejne pół godziny, dopóki kierowca nie dowiezie sosów, do zimnej już pizzy. Na prawde coś wspaniałego. Nigdy więcej, strata czasu i pieniędzy.
-
Naza Drag ★☆☆☆☆
Nigdy więcej, co chwila sucha pizza bez sosu, reklamacje nic nie dają. Plus zwiększyli koszt dostawy o 15zl, gdy dojazd zajmuje 10 minut. Składniki poszły totalnie w dół. Zamawiałem średnio 2 pizzę na tydzień ale sory nie dam 65zl za dwa suche placki. Włoskie restauracja z nduja, salami piccante 35 zł za pizzę, tutaj to jakaś parodia. Plastikowa pizza posypana serem bez smaku z dwoma kroplami sosu pomidorowego. Tracicie stałego klienta, gratuluję bo zrobiliście wszystko żeby mnie zniechęcić do ulubionej sieciowki :)
-
Dabowe Shoty ★☆☆☆☆
Zamówiłem pizze średni z peperoni . A okazało się dostałem małą pizze , spalone salami aż były czarne , ciasto było tak twarde że nie dało się ugryźć ser nie rozpuszczony i jadłem na miejscu . Poprosiłem żeby mi uszykował nową za taki stan pizzy a on mnie obrażał . Nie kiła obsługa i kompetentni tam pracują . Pizza była okropna a sos czosnkowy był bardzo dziwny, taki gesty i słony . Nie polecam obsługi i tego lokalu
-
Ed ★☆☆☆☆
Ta pizzeria to jakiś żart! na zamówienie czekam już 2 godziny, dzwoniłem na infolinie z zapytaniem za ile będzie moje zamówienie i czy w ogóle zamierzają się pojawić. W odpowiedzi dostałem przeprosiny i że będą za 15 minut. Minęło pół godziny i dalej nic. Totalna żenada i brak profesjonalizmu. ODRADZAM KAŻDEMU!
-
Agata Krząstek ★☆☆☆☆
3 godziny oczekiwania na pizze, która nie nadawała się do zjedzenia. Kompletnie zimna, twarda, a składniki spalone.
-
Marek Biełuszka ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym zamówiłem ponownie Pizzę Peperoni oraz Vieggie Supreme. Niestety ale tym razem jestem zmuszony obniżyć ocenę z 5 do 1 gwiazdki. To chyba prawda, że obecnie tego typu serwisy są na coraz niższym poziomie. Pracownik przywozi i…. „głodomory” zjadają ciesząc się, że dostawa zrealizowana. Zaczyna moim zdaniem solidność w większości tego typu przypadkach zanikać. Zjadamy i ….. zapominamy. Ale w tym przypadku nie zapominamy i zwracamy uwagę na to co było i co jest obecnie. Dzisiejsza Peperoni to jakaś „popierdułka” jak kiedyś powiedział klasyk. Porównując zdjęcia to składniki wizualnie odzwierciedlają tą niby „promocję”. Proponuje zrobić większą promocję, czyli Peperoni bez Peperoni. To co otrzymałem to jakaś Ż E N A D A. Zresztą można porównać na zdjęciach Peperoni i Peperoni. Tak jak polecałem to w tej chwili O D R A D Z A M. *********************************************** W dniu dzisiejszym, 11.09.2021 około godziny 20.30/ dostawa. Ciut wcześniej zamówienie. Pani przyjmująca na piątkę. Pan, który dostarczył na piątkę. Pizza Peperoni również na piątkę. Sosy dopełniły i zamknęły całość również na piątkę. Polecam z czystym sumieniem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domino's Pizza?
Domino's Pizza znajduje się przy Aleja Rzeczypospolitej 27a, Wilanów, 02-972 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domino's Pizza?
Można skontaktować się z Domino's Pizza pod numerem +48 222 101 010
Jak można dotrzeć do Domino's Pizza?
Do Domino's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku