Najgorsza kawa jaką piłem, a zdarzyło się różne lury w życiu pić:D. Zastanawiającym faktem jest czas oczekiwania, bo trwało 10 minut na zwykłą kawę. Gorsze jednak o tego jest podstawowy brak kultury jak powiedzenie klientowi „ dzień dobry” czy „ dowidzenia”, no chyba że panie z wschodu i takich zwrotów się nie używa. Absolutnie nie polecam mimo że chciałem dodatkowo pizzę zamówić, jednak obsługa mnie zniechęciła.
Zdjęcia
Opinie
-
Wielmożny Pan ★☆☆☆☆
-
Patryk Szałaśny ★★★★☆
Przyjemne miejsce na zjedzenie pizzy w mniejszej/większej grupie. Lokal odwiedziliśmy koło godziny 17:00 w piątek z zamiarem spróbowania pizzy i pogrania w bilarda. W restauracji jest jeden stół bilardowy zgrabnie oddzielony od stołów jadalnych (nie musimy się martwić o bycie podglądanymi przez innych gości lokalu). Niestety nie mieliśmy możliwości pograć ponieważ stół był już zarezerwowany do późnego wieczora. W owym czasie w restauracji, oprócz naszego, był zajęty jeszcze tylko jeden stolik. Pizza była bogata w składniki i nieposiadała rogów, jedną gwiazdkę uciąłem ze względu na cienkie ciasto jak na pizze amerykańską oraz dziwną konsystencje (wydawało się że ciasto jest słodkie). W lokalu jest bardzo klimatycznie oraz obsługa jest miła i pomocna. Restauracja jest wyposażona w projektor, na którym puszczają wyderzania sportowe dla większej grupy klientów (na życzenie), a przynajmniej taką informację dostałem.
-
Elżbieta Tokarczyk ★★★☆☆
Mocno amerykański klimat, miła obsługa. Długi czas oczekiwania na jedzenie. Schabowy nie powalał ale był smaczny, reszta przeciętna. Ceny standardowe.
-
Kamila Kwiatkowska ★★★★★
Zazwyczaj zamawiam pizzę z typowo włoskich restauracji, ale dzisiaj naszła mnie ochota na typowy placek z serem i masą dodatków. Dokładnie tego szukałam! Pizza, którą otrzymałam wcale nie była zbyt tłusta, jechała ok 10 min i przyjechała cieplutka. Polecam jeśli szukacie czegoś takiego jak ja.
-
Fabian Przepióra ★★☆☆☆
W lokalu zawsze gra głośno muzyka. Niestety uniemożliwia to normalną rozmowę i nie jest to dobre miejsce na spotkania. Poza tym jedzenie ok - adekwatne do ceny.
-
KelleR ★★★★☆
Pizza przyjechała szybko, ciepła, nie żałowano składników, lecz ciasto było dość elastyczne i wyginało się pod ich ciężarem. Ale opakowanie rekompensuje ten drobny mankament, dorzucam zdjęcie w/w.
-
Manativ 2011 ★★★★★
Burger duży, dość smaczny i dobrze wyglądający - nie ma się co czepiać. Trochę wersji do wyboru. Zamówienie gotowe na czas. Makarony w porządku choć zdecydowanie skromne porcje. Jeszcze kiedyś na pewno skorzystam. Ogólnie wszystko ok. Polecam
-
Bart Albano ★☆☆☆☆
Pizze robicie bardzo dobra jednak dzisiaj skusiłem się hamburgera, na sałatkę z kurczakiem i ziemniaka w sosie. Jejku bardzo słabo. Połowa hamburgera to jest sałata a bułka była przypalona. Wszystko bez smaku. Przykro mi bo wydane prawie 70zl na nic. Już chyba nigdy więcej a dobra pizza tego jej uratuje. Zostańcie przy pizzy ale nie wiem czy zjem
-
Jowita Jowita ★★★★★
Przyjechało na czas, ciepłe. Cienkie ciasto, dzięki, któremu czuć każdy składnik na pizzy. Wszystko świeże- zamawiam kolejny raz. Jestem zawsze zadowolona :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres New York Pizza Department?
New York Pizza Department znajduje się przy Aleja 29 Listopada 57, Prądnik Czerwony, 31-425 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do New York Pizza Department?
Można skontaktować się z New York Pizza Department pod numerem +48 124 119 018
Jak można dotrzeć do New York Pizza Department?
Do New York Pizza Department można dotrzeć, korzystając z poniższego linku