Zamówiłam pizzę średnia z lodami 2x które wchodziły w dana promocje. Niestety przyjechał dostawca bez lodów z małą pizza, i powiedział że nie zostały one mu wydane i trzeba dzwonić bezpośrednio do lokalu. Pani która odebrała telefon po 15 polaczeniu zupełnie nie wiedziała co powiedzieć i stwierdziła że to nie ich wina że zamowienie zostało złe wydane!!przepraszam to czyja to wina? Oddać pieniędzy nie chcą, i zrzucają winę na inną platformę. Pani nie była miła i krzyczała przez telefon. Nie polecam tego lokalu, i odradzam zamawianie tam!!! Ja straciłam pieniądze i zostałam oszukana!
Zdjęcia
Opinie
-
Sara Jozwicka ★☆☆☆☆
-
Amelka Brudnowska ★★★★★
Przemiła obsługa a jedzenie pyszne i zawsze świeże. Polecam każdemu ;)
-
Mariola Margolcia ★★★★☆
Pizza wygląda smacznie, niby wszystko jest ok, a jednak wyczuwalny jest jakiś dziwny posmak o którymś ktoś już tu w opiniach pisał. Trochę słabo że przynoszą pizzę na papierowej tacce, a po sztućce trzeba już iść samemu. Moja opinia 3,5. Raczej nie wrócę
-
Jan Smuga ★★☆☆☆
Niestety nie polecam. Po wielu latach z braku czasu żeby podejść gdzieś dalej wszedłem. Zamówiłem, pożałowałem. Sam sobie jestem winien. Pizza ociekającą tłuszczem. Myślałem że Margherity nie da się zepsuć. A jednak. Nie wrócę.
-
Paciaczek Ż ★☆☆☆☆
Rolsy z "szynką" naszprycowane samą wstrętną i smierdzącą przyprawą,szynki w nich nie znalazłam,w zamian za to 7letnie dziecko po zjedzonym jednym kawałku dostało rozstroju brzuszka,wymiotuje. Pizza podana w sposób taki,że żadnej z 5 osób nie udało się oderwać kawałka w całości.Trzeba było mocno szarpać,by odłamać,po czym sos i ser spadał na talerzyki(pizza z kurczakiem-3 mikro kawałki na pizzy) Smak:jakbym jadła passate pomidorową. Obsługa...Pani za kasą stoi za kare. To była nasza 1 i ostatnia wizyta w tym lokalu!!! STANOWCZO NIE POLECAM !!!!
-
PIOTR SZALA ★★★★★
Zamówiliśmy duża pepperoni na cienkim cieście z dostawą. Dostawa ekspresowa pizza ciepła, idealnie cienkie ciasto dużo sera i pepperoni , pizza dobrze wypieczona ale nie spalona , smaczna napewno jeszcze zamowie nie raz.
-
GreenGo ★☆☆☆☆
Najgorsza pizza jaką kiedykolwiek jadłem. Pizza była prawie bez smaku, gryziesz i mógłbyś jeść cokolwiek innego bo i tak nie ma smaku. Powiem tak pizza z kupnego w Biedronce spodu i nawrzucanymi losowymi składnikami którą zrobiłem w domu była 5 razy lepsza niż ta kupa. Ceny okropnie wysokie za średni żart placka który nazywają pizzą zapłaciłem 50 zł. Nie mówię że mają być jak z Włoch ale było by miło gdyby miały jakikolwiek smak ale obok pizzy to to nie stało nawet. Nie polecam, zmarnowany czas i pieniądze.
-
Daniel Jankowski ★☆☆☆☆
Zamówione przez internet. Mix sałatek to 3x sałatka coleslaw. "Twój box"to jakiś żart nieśmieszny; średniej jakości pizza i najgorsze frytki jakie przyszło mi kiedykolwiek zamówić. Odradzałem zamawiania czegokolwiek co nie jest specjalnością pizzahut, okazuje się że nawet pizza nie zalicza się do Waszych specjalności. Jeżeli chcecie się dobrze najeść w Legionowie za 100 zł dla 3 osob, lepszą decyzją będzie zamówienie w Biesiadowie.
-
Maria N. ★★☆☆☆
Wystawiam tylko dwie gwiazdki: -jedna za dotrzymanie terminu dostawy -druga za to że była dość ciepła żeby można było od razu ją jeść Niestety reszta pozostawia wiele do życzenia. Na zdjęciach przedstawiam duże pizze na cieście PAN które kosztują 45,99 i 49,99 zł które zupełnie nie są warte ten ceny. Brzegi dwukrotnie jak nie trzykrotnie większe niż powinny być. Uważam że to jest oszustwo pobierać takie ceny i dawać minimalną ilość składników... Z roku na rok coraz niższa jakość państwa produktów. Jestem mocno rozczarowana taką obsługą i myślę że zaniecham zamówienia w państwa sieciówce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizza Hut Legionowo Gondola?
Pizza Hut Legionowo Gondola znajduje się przy Józefa Piłsudskiego 31A, 05-120 Legionowo, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizza Hut Legionowo Gondola?
Można skontaktować się z Pizza Hut Legionowo Gondola pod numerem +48 225 363 636
Jak można dotrzeć do Pizza Hut Legionowo Gondola?
Do Pizza Hut Legionowo Gondola można dotrzeć, korzystając z poniższego linku