Opinie

  1. Antoni Bartkowiak ★★★★★

    Uważam, że jest to restauracja godna polecenia, jeśli ktoś szuka dobrego jedzenia na Kabatach. Pizza w porównaniu z innymi lokalnymi pizzeriami jest naprawdę bardzo dobra, nietłusta, idealnie wypieczona i z szerokim wyborem ciekawie skomponowanych składników. Godne polecenia są też inne potrawy z karty menu. Powiedziałbym szczerze, że są nawet lepsze niż pizza w niektórych przypadkach. Choć to wszystko zależy od kucharza, ponieważ raz dostaną Państwo sałatkę z dużą ilością sosu i grzanek, a następnym razem okaże się, że sosu prawie nie ma i jest jedna grzanka. Obsługa też jest zróżnicowana, można trafić na miłe osoby, które chętnie Cię obsłużą i coś polecą, lub na osoby, które będą „zmęczone” faktem, że tu w ogóle przyszedłeś. Wiem, co mówię, bo w restauracji byłem już cztery razy na przestrzeni roku i na wynos zamawiałem sześć razy. Klimat jest bardzo fajny i na pewno warto tutaj przyjść i posiedzieć, popijając wino!

  2. Vrona ★★☆☆☆

    Już od dawna pizza nie jest tanim plackiem, a pełnoprawnym daniem udziwnianym na wiele różnych, mniej lub bardziej udanych, sposobów. W większości pizzeri wyjątek stanowi dalej klasyk - Margeritta, co za tym idzie cena jej jest zazwyczaj bardzo fajna i oscyluje około 30 złotych. Są jednak wyjątki, takie jak Basilia, gdzie za placka z sosem i serem zapłacimy 38 złotych. Tragedii nie ma, bo w okolicznych lokalach zjemy tę pozycję za maksymalnie kilka zł mniej. Co mnie jednak zaskoczyło, to fakt jak nieuczciwie zostałem potraktowany. Pracowałem w pizzeri i wiem, że spalonych placków po prostu się nie wydaje. Może dorabiałem w wyjątkowym miejscu, wolałbym jednak, aby to była norma. Co więcej - jestem pewien, że takich Szczereków, siadających na miejscu, rokujących sowity napiwek, traktujecie o niebo lepiej. Takim to nie tylko podalibyście świeży, dobrze upieczony placek, ale jeszcze byście przepraszali. Dobre lokale poznaje się po tym, że KAŻDEGO klienta traktują z odpowiednim szacunkiem, a nie tylko tych, których prześwietlili jako majętnych. Rozumiem - "normalsi" zamawiający najtańszą pizze zasługują tylko na spalone ochłapy. Przykre :(

  3. Emilia Krupa ★★★★☆

    Wizyta bez rezerwacji , szybko i sprawnie znalazla stolik choć widać było że są zarezerwowane miejsca . Jedzenie smaczne. Cena 167 zł na trzy osoby. Klimatyczne miejsce .

  1. Maria Bielijewska ★★★★★

    Wpadłam tu pierwszy raz przypadkowo. Wspaniałe jedzenie! Ravioli z serem ricotta i szpinakiem w sosie z kurkami cudowne! Tiramisu obłedny! Atmosfera bardzo miła. Bardzo sympatyczna i profesjonalna kelnerka.

  2. Jarosław Nowicki ★★★★★

    Bardzo mocny punkt na Ursynowie. Na fotce krem zapiekanka z bakłażanem i pizze. W menu sezonowym teraz jest super ravioli ze szpinakiem i zupa krem chłodnikowy.

  3. Verø ★☆☆☆☆

    Niestety, mimo pięknego wnętrza rodem z Włoch, sałatki były kompletną porażką. razem z osobą towarzyszącą chcieliśmy przekąsić coś zdrowego. Sałatka Cezar to sałata z sałatą z dodatkiem sałaty. Trzy mikrokawałki kurczaka, pół pomidora, cały talerz sałaty bez dressingu z dodatkiem mikroilości sera i uwaga! Na cały talerz dodano dwie oliwki (to nie żart). Po powrocie do domu się rozchorowałam i miałam wieczór z głowy. 37 zł za taką przyjemność i 47 zł za to samo tyle, że z kaparami. Rozumiem, że może specjalnością lokalu jest pizza, ale to nie oznacza, że reszta menu to mają być ochłapy dla plebsu. Jadłam niejednokrotnie we włoskich restauracjach i to prowadzonych przez rodowitych Włochów, ale takiej porażki w życiu nie spotkałam. Zawód.

  1. Sonia Smułkowska ★★★★★

    Cudowna włoska pizzeria. Od razu, gdy się wchodzi, czuć cudowny zapach włoskiej kuchni. Pizza naprawdę przepyszna i, przede wszystkim, lekka. Ciasto cieniutkie, składniki świeże. Smaki są dobrze przełamywane. Miejsce kameralne, spokojne i ciche z naprawdę przyjemną atmosferą. Ceny bardzo adekwatne do jakości. Naszym faworytem była pizza Etna.

  2. Gregfpl ★★★★☆

    Jedzonko bardzo smaczne. Pizza na cieniutkim cieście - bardzo dobra. Tagliatelle również bardzo pyszne, aczkolwiek oczekiwałbym bardziej starannego przygotowania kawałków piersi z kurczaka (trafiło się kilka chrąstek). Obsługa bardzo miła :)

  3. Basia B ★★★★★

    Jak pizza to tylko w Basilia!! Pizza z pieca opalonego drewnem. W mojej ocenie najlepsze miejsce w Warszawie. Z reguły tłum i trzeba rezerwować stolik z wyprzedzeniem. W menu są też makarony. Do wyboru wina. Obsługa uśmiechnięta, nie pracuje za kare. Bardzo przyjemna atmosfera. W tle włoska muzyka. Polecam!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Basilia?

Basilia znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 24, Ursynów, 02-722 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Basilia?

Można skontaktować się z Basilia pod numerem +48 228 942 121

Jak można dotrzeć do Basilia?

Do Basilia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements