Opinie

  1. grzegorz lop ★★★★★

    Pizza numer 19 Mexicana… to nie jest tylko posiłek. To obraz malowany smakiem. Kurczak – ciepły, złocisty pociągnięcie pędzla, jalapeño – odważny akcent zieleni, który tańczy na języku jak nuta ognia. Ser spływa powoli, jak rozgrzany wosk świecy, a cienkie, chrupiące ciasto stanowi płótno dla tej kulinarnej symfonii. Każdy kęs to jak pocałunek Meksyku i włoskiej pasji – pikantny, szczery, pełen życia. Nie jem jej – ja ją przeżywam. Zamykam oczy i wiem, że świat na chwilę zatrzymał się w zachwycie.

  2. Dorota Ciastoń ★★★★★

    Jak na pizzę w Dobczycach to polecam tą pizzerie. Lokal przyjemny, w dobrym klimacie, czysty z elegancką toaletą. A pizza obłędna, ciasto pierwsza klasa, sos czosnkowy przepyszny. Do tego bardzo przystępnie cenowo. Obsługa uśmiechnięta i uprzejma.

  3. Pawel ★★★★★

    Najlepsza pizza w Dobczycach. Zamówiłem połowę wegetariańskiej i połowę Salvatore. Ciasto cieniutkie pyszne. Składniki świeże, papryczki ostre naprawdę pyszne. Wracamy co jakiś czas na pizze. Obsługa bardzo miła. Ceny umiarkowane. Serdecznie polecam

  1. Monika Górecka ★★★★★

    Pizza rewelacja, zawsze pyszna, ciasto chrupiące, ilość dodatków zawsze w sam raz..... Zawsze miła obsługa, można zadzwonić wcześniej i zamówić pizzę i zjeść na miejscu. Polecam.

  2. Manativ 2011 ★★★★★

    Bardzo smaczna pizza z dobrymi składnikami, w konfiguracjach, które po prostu mi bardzo odpowiadają. W okolicy zdecydowanie najlepszy wybór. Polecam szczerze wszelakie pizze montanaro. Na pewno jeszcze kiedyś zamówię pizze w tym lokalu.

  3. Pp Kk ★★☆☆☆

    Opinia po 2 pizzach "dużych". Dostawa w czasie podanym przez telefon 50 minut - ciepła. Wrażenia po otwarciu pudełek - może smakuje lepiej niż wygląda w końcu tanio nie było jak na taką "dużą" pizzę tj 40 cm - po spróbowaniu stwierdziłem, że smak jest adekwatny do wyglądu i odwrotnie proporcjonalny do ceny. Nie polecam chyba że nadejdzie apokalipsa i zombie będą smakowały gorzej.

  1. Dziewuszka ★★★☆☆

    Pizzerie odwiedziłam kilkakrotnie w kilku różnych porach dnia, zazwyczaj bez dużego ruchu. Pizza w miarę dobra, można się najeść ale czas oczekiwania nawet na porcje frytek ok 30-40 min to przegięcie. Nie wspomnę już, że za keczup trzeba zapłacić 2 zł! W każdej innej porcja kosztuje 50 groszy. Pan za ladą sprawia wrażenie jakby był tam za karę. Obserwując obsługę ma się wrażenie że nie wiedzą do końca co mają robić. Długi czas oczekiwania na miejscu, pomimo dobrego jedzenia nie zachęca do częstych odwiedzin.

  2. Viola Dymek ★★★☆☆

    Na danie obiadowe czeka się 40 minut. Masakra. Kelner ma to w dupie. Masakra. Na pytanie co poleca odpowiada: to co w karcie. Masakra. 30 rodzajów pizzy . Parę dan obiadowych. Ogólnie czysto i schludnie. Jest kibelek. Mogę polecić,mam po prostu nadzieję że traficie na obsługę która nie odbierze Wam apetytu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Pat?

Pizza Pat znajduje się przy Mostowa 16A, 32-410 Dobczyce, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Pat?

Można skontaktować się z Pizza Pat pod numerem +48 501 254 259

Jak można dotrzeć do Pizza Pat?

Do Pizza Pat można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements