Opinie

  1. BAZALT ★☆☆☆☆

    po 30 minutach od zamówienia nagle sobie anulują: bez podania przyczyny czy czegokolwiek, człowiek czeka na pizze a tu komunikat że jednak anulują zamówienie: MEGA

  2. Paweł Bąk ★★★★★

    Pierwsze zamówienie. Wlasnie skończyliśmy Formaggio e Salame. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Bardzo dobra pizza, brzegi super wypieczone, chrupkie. Duza parcja sosów.

  3. Sebastian Jaśkowski ★☆☆☆☆

    Pizza na dowóz. Bardzo długi czas oczekiwania. Dramat…Pizza przyjechała po ponad 1,5 h zimna. Sos czosnkowy jałowy, bardzo śmietanowy z dodatkiem oregano i małej ilości czosnku w proszku. Stosunek jakości do ceny, uważam, że za 100 zł da się zjeść o wiele lepsze pizze

  1. Mag Tulsi ★★★★★

    Pyszna pizza, zamówiliśmy Margharittę z oliwkami, gorąco polecam! Zamówienie dotarło na czas, pan dostawca bardzo miły.

  2. Grzegorz Górecki ★★★★★

    Pyszna pizza, szybka dostawa. Pięć zamówień na przestrzeni kilku tygodni i wszystko super. Znalazłem to miejsce, bo w poprzednim zaczęli dostarczać zimną pizzę po godzinie od zamówienia, z wątpliwą jakością składników. Tu pizza w mniej niż pół godziny i zawsze smacznie!

  3. coachcarl ★★★★★

    Bardzo pozytywne zaskoczenie, świeżutkie składniki, ekspresowa dostawa, pyszna :)

  1. Karolina Kopeć ★★★★★

    Jak dla mnie najlepsza pizza w dostawie w okolicy :) bardzo szybka realizacja zamówienia, pizza przyszła gorąca. Najbardziej lubię z salami i serami :) zamawialam już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Cienkie ciasto, dobre składniki :) pycha !

  2. Lokalny Egzaminator ★★★★★

    Najlepsza pizza jaką jadłem w okolicy. Ciasto idealne, składniki super jakośći i szybka dostawa. Dla mnie absolutna perełka, trzymajcie poziom i oby tak dalej.

  3. Jakub Mrooozu ★★★☆☆

    Zaryzykowaliśmy, ale bardzo średnia pizza. Nie wiem co się ostatnio dzieje na rynku pizzy - ceny wygórowane za 2 pizze 90 zł a jakościowo naprawdę średnia . Ciasto bez smaku, sos pomidorowy bez smaku, dodatków tez za dużo nie było. Ser średni. Pizza bez polotu i bez smaku. Sos ostry czy to barbecue wymieszanym z ostrym ?? Bo lekko bylem zaskoczony nim niestety negatywnie. Czosnkowy ok ujdzie. Czas dostawy szybki do 1 h Jeżeli cena byłaby z 60 zl to było by to adekwatne do tego co dostaliśmy a tak to ledwie 3 gwiazdki. Kolejna pizzeria do jakiej nie mamy ochoty ponownie zadzwonić. A szkoda . Za ta cenę wole zamówić z winchestera albo z nowohuckiej pizze Naprawde swietnie.

  1. Co_je_mroozu TikTok ★★★☆☆

    Zaryzykowaliśmy, ale bardzo średnia pizza. Nie wiem co się ostatnio dzieje na rynku pizzy - ceny wygórowane za 2 pizze 90 zł a jakościowo naprawdę średnia . Ciasto bez smaku, sos pomidorowy bez smaku, dodatków tez za dużo nie było. Ser średni. Pizza bez polotu i bez smaku. Sos ostry czy to barbecue wymieszanym z ostrym ?? Bo lekko bylem zaskoczony nim niestety negatywnie. Czosnkowy ok ujdzie. Czas dostawy szybki do 1 h Jeżeli cena byłaby z 60 zl to było by to adekwatne do tego co dostaliśmy a tak to ledwie 3 gwiazdki. Kolejna pizzeria do jakiej nie mamy ochoty ponownie zadzwonić. A szkoda . Za ta cenę wole zamówić z winchestera albo z nowohuckiej pizze Naprawde swietnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parma Pizza?

Parma Pizza znajduje się przy Osiedle Kościuszkowskie 5, Bieńczyce, 31-858 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Parma Pizza?

Można skontaktować się z Parma Pizza pod numerem +48 789 067 002

Jak można dotrzeć do Parma Pizza?

Do Parma Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements