po 30 minutach od zamówienia nagle sobie anulują: bez podania przyczyny czy czegokolwiek, człowiek czeka na pizze a tu komunikat że jednak anulują zamówienie: MEGA
Zdjęcia
Opinie
-
BAZALT ★☆☆☆☆
-
Paweł Bąk ★★★★★
Pierwsze zamówienie. Wlasnie skończyliśmy Formaggio e Salame. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Bardzo dobra pizza, brzegi super wypieczone, chrupkie. Duza parcja sosów.
-
Sebastian Jaśkowski ★☆☆☆☆
Pizza na dowóz. Bardzo długi czas oczekiwania. Dramat…Pizza przyjechała po ponad 1,5 h zimna. Sos czosnkowy jałowy, bardzo śmietanowy z dodatkiem oregano i małej ilości czosnku w proszku. Stosunek jakości do ceny, uważam, że za 100 zł da się zjeść o wiele lepsze pizze
-
Mag Tulsi ★★★★★
Pyszna pizza, zamówiliśmy Margharittę z oliwkami, gorąco polecam! Zamówienie dotarło na czas, pan dostawca bardzo miły.
-
Grzegorz Górecki ★★★★★
Pyszna pizza, szybka dostawa. Pięć zamówień na przestrzeni kilku tygodni i wszystko super. Znalazłem to miejsce, bo w poprzednim zaczęli dostarczać zimną pizzę po godzinie od zamówienia, z wątpliwą jakością składników. Tu pizza w mniej niż pół godziny i zawsze smacznie!
-
coachcarl ★★★★★
Bardzo pozytywne zaskoczenie, świeżutkie składniki, ekspresowa dostawa, pyszna :)
-
Karolina Kopeć ★★★★★
Jak dla mnie najlepsza pizza w dostawie w okolicy :) bardzo szybka realizacja zamówienia, pizza przyszła gorąca. Najbardziej lubię z salami i serami :) zamawialam już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Cienkie ciasto, dobre składniki :) pycha !
-
Lokalny Egzaminator ★★★★★
Najlepsza pizza jaką jadłem w okolicy. Ciasto idealne, składniki super jakośći i szybka dostawa. Dla mnie absolutna perełka, trzymajcie poziom i oby tak dalej.
-
Jakub Mrooozu ★★★☆☆
Zaryzykowaliśmy, ale bardzo średnia pizza. Nie wiem co się ostatnio dzieje na rynku pizzy - ceny wygórowane za 2 pizze 90 zł a jakościowo naprawdę średnia . Ciasto bez smaku, sos pomidorowy bez smaku, dodatków tez za dużo nie było. Ser średni. Pizza bez polotu i bez smaku. Sos ostry czy to barbecue wymieszanym z ostrym ?? Bo lekko bylem zaskoczony nim niestety negatywnie. Czosnkowy ok ujdzie. Czas dostawy szybki do 1 h Jeżeli cena byłaby z 60 zl to było by to adekwatne do tego co dostaliśmy a tak to ledwie 3 gwiazdki. Kolejna pizzeria do jakiej nie mamy ochoty ponownie zadzwonić. A szkoda . Za ta cenę wole zamówić z winchestera albo z nowohuckiej pizze Naprawde swietnie.
-
Co_je_mroozu TikTok ★★★☆☆
Zaryzykowaliśmy, ale bardzo średnia pizza. Nie wiem co się ostatnio dzieje na rynku pizzy - ceny wygórowane za 2 pizze 90 zł a jakościowo naprawdę średnia . Ciasto bez smaku, sos pomidorowy bez smaku, dodatków tez za dużo nie było. Ser średni. Pizza bez polotu i bez smaku. Sos ostry czy to barbecue wymieszanym z ostrym ?? Bo lekko bylem zaskoczony nim niestety negatywnie. Czosnkowy ok ujdzie. Czas dostawy szybki do 1 h Jeżeli cena byłaby z 60 zl to było by to adekwatne do tego co dostaliśmy a tak to ledwie 3 gwiazdki. Kolejna pizzeria do jakiej nie mamy ochoty ponownie zadzwonić. A szkoda . Za ta cenę wole zamówić z winchestera albo z nowohuckiej pizze Naprawde swietnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Parma Pizza?
Parma Pizza znajduje się przy Osiedle Kościuszkowskie 5, Bieńczyce, 31-858 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Parma Pizza?
Można skontaktować się z Parma Pizza pod numerem +48 789 067 002
Jak można dotrzeć do Parma Pizza?
Do Parma Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku